Collaborative Translation Project for Maps Marker Pro - en to hr translation catalogue (1105 entries)

en: #1 mapping plugin for WordPress
hr: Broj 1 dodatak za mapiranje za WordPress

en: %1$s markers added, %2$s markers updated, %3$s markers skipped, %4$s errors
hr: %1$s markera dodano, %2$s markera ažurirano, %3$s markera preskočeno, %4$s markera s greškom

en: (no name)
hr: (bez naziva)

en: (no title)
hr: (bez naslova)

en: <a href="%1$s">Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe</a>.
hr: <a href="%1$s">Molimo obnovite svoj pristup ažuriranjima i podršci kako be vaš dodatak ostao ažuran i siguran</a>.

en: A map with ID %1$s does not exist.
hr: Karta s ID %1$s ne postoji.

en: A marker with ID %1$s does not exist.
hr: Oznaka koja nosi ID %1$s ne postoji.

en: AJAX request
hr: AJAX zahtjev

en: API endpoint
hr: API krajnja točka

en: API key
hr: API Ključ

en: API key missing
hr: Nedostaje API ključ

en: API key optional
hr: API ključ nije obavezan

en: API key required
hr: Potreban je API ključ

en: Access to updates and support valid until
hr: Pristup ažuriranjima i podršci vrijedi do

en: Action
hr: Akcija

en: Activate
hr: Aktiviranje

en: Add
hr: Dodaj

en: Add Map
hr: Dodaj kartu

en: Add basemap
hr: Dodajte osnovnu kartu

en: Add close button
hr: Dodaj gumb za zatvaranje

en: Add filter
hr: Dodajte filter

en: Add from GeoJSON
hr: Dodaj iz GeoJSON-a

en: Add map
hr: Dodaj kartu

en: Add maps
hr: Dodajte karte

en: Add marker
hr: Dodaj marker

en: Add markers
hr: Dodajte markere

en: Add new layer
hr: Dodaj novi sloj

en: Add new map
hr: Dodaj novu kartu

en: Add new marker
hr: Dodaj novi pokazivač

en: Add or edit map
hr: Dodajte ili uredite kartu

en: Add or edit marker
hr: Dodajte ili uredite marker

en: Add overlay
hr: Dodajte sloj

en: Add popup to track
hr: Dodaj skočni prozor na trag

en: Add/edit custom layer
hr: Dodajte/uredite prilagođeni sloj

en: Added shapes
hr: Dodani oblici

en: Adding a new translation or updating an existing one is quite easy - please visit %s for more information.
hr: Dodavanje novog prijevoda ili osvježavanje postojećeg je prilično lako - molim posjetite %s za više informacija.

en: Address
hr: Adresa

en: Adds a map shortcode.
hr: Dodaje kratki kôd karte.

en: Admin area
hr: Administrativno područje

en: Advanced
hr: Napredno

en: Afrikaans
hr: Afrički

en: Albanian
hr: Albanski

en: All
hr: Sve

en: All maps
hr: Sve karte

en: All markers
hr: Svi markeri

en: All markers except from these maps
hr: Svi markeri osim s ovih karata

en: Allowed file types
hr: Dopuštene vrste datoteka

en: Also load shapes for added filters
hr: Također učitaj oblike za dodane filtere

en: Always
hr: Uvijek

en: An API key is required if you want to use Bing Maps. For more information on how to get an API key, please visit %1$s.
hr: API ključ je potreban ako želite koristiti Bing karte. Za više informacija o tome kako dobiti API ključ, posjetite %1$s.

en: An older installation was detected.
hr: Prethodna (starija) instalacija programa je pronađena.

en: An unknown error has occured
hr: Došlo je do nepoznate pogreške

en: And
hr: I

en: App icon URL
hr: URL ikone aplikacije

en: Apply
hr: Primijeni

en: Apply settings to all maps
hr: Primijeni postavke na sve karte

en: Apply settings to all markers
hr: Primijeni postavke na sve markere

en: Apply settings to all markers assigned to these maps (will not apply to markers added via filters)
hr: Primijeni postavke na sve markere dodijeljene ovim kartama (neće se primjenjivati na markere dodane putem filtara)

en: Apply settings to these maps
hr: Primijenite postavke na ove karte

en: Apply settings to these markers
hr: Primijenite postavke na ove markere

en: Arabic
hr: Arapski

en: Arabic (Saudi Arabia)
hr: Arapski

en: Arcs
hr: Lukovi

en: Are you sure you want to apply the chosen layers to the selected maps? This cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite primijeniti odabrane slojeve na odabrane karte? To se ne može poništiti.

en: Are you sure you want to apply the chosen settings to the selected maps? This cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite primijeniti odabrane postavke na odabrane karte? To se ne može poništiti.

en: Are you sure you want to apply the chosen settings to the selected markers? This cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite primijeniti odabrane postavke za odabrane markere? To se ne može poništiti.

en: Are you sure you want to delete the map with ID %1$s?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati kartu s ID %1$s?

en: Are you sure you want to delete the marker with ID %1$s
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati marker s ID-om %1$s

en: Are you sure you want to delete the selected icons? This cannot be undone!
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati odabrane ikone? To se ne može poništiti!

en: Are you sure you want to delete this marker?
hr: Želite li uistinu obrisati ovaj marker?

en: Are you sure you want to replace these icons? This cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite zamijeniti ove ikone? To se ne može poništiti.

en: Are you sure you want to reset the settings to their defaults? This cannot be undone!
hr: Jeste li sigurni da želite vratiti postavke na zadane? To se ne može poništiti!

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: Armenian
hr: Armenski

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Assign all unassigned markers to a map
hr: Dodijelite sve nedodijeljene markere karti

en: Assign markers
hr: Dodijelite markere

en: Assign markers to this map
hr: Dodijelite markere ovoj karti

en: Assign the selected markers to the map with ID %1$s
hr: Dodijelite odabrane markere karti s ID %1$s

en: Assigned to map
hr: Dodijeli karti

en: Assignment mode
hr: Način dodjele

en: Assignments
hr: Dodjele

en: Attention: if you change the shortcode after having embedded shortcodes into content, the shortcode on these pages has to be changed manually. Otherwise, these maps will not be show!
hr: Pažnja: ako promijenite kratki kôd nakon što ste ugradili kratke kôdove u sadržaj, kratki kôd na ovim stranicama morate promijeniti ručno. U suprotnom, ove karte neće biti prikazane!

en: Attribution
hr: Pirisivanje

en: Attribution text to show on the map when the layer is active
hr: Prikaz teksta atribucije na karti kada je sloj aktivan

en: Authentication configuration
hr: Konfiguracija autentikacije

en: Authentication for Google Maps APIs Premium Plan customers
hr: Autentifikacija za korisnike Premium plana Google Maps API

en: Authentication method
hr: Metoda provjere autentičnosti

en: Author
hr: Autor

en: Auto close
hr: Automatsko zatvaranje

en: Automatic (use WordPress default)
hr: Automatski (koristi WordPress pretpostavljene vrijednosti)

en: Automatic (use the WordPress language setting)
hr: Automatski (koristi postavku jezika WordPress)

en: Automatic (use the browser language setting)
hr: Automatski (koristi postavku jezika preglednika)

en: Available placeholders
hr: Dostupna rezervirana mjesta

en: Available providers
hr: Dostupni pružatelji usluga

en: Azerbaijani (Latin)
hr: Azerbejdžanski

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Backup and restore
hr: Sigurnosno kopiranje i vraćanje

en: Backup completed successfully
hr: Sigurnosno kopiranje uspješno dovršeno

en: Backup or restore settings
hr: Postavke sigurnosne kopije/obnove

en: Backup, restore & reset
hr: Sigurnosno kopiranje, vraćanje i resetiranje

en: Bangla (Bangladesh)
hr: Bangladeški

en: Bangla (India)
hr: Bangla

en: Basemap
hr: Osnovna karta

en: Basemaps
hr: Bazne mape

en: Basque
hr: Baskijski

en: Batch update layers
hr: Skupno ažuriranje slojeva

en: Batch update map settings
hr: Skupno ažuriranje postavki karte

en: Batch update markers
hr: Skupno ažuriranje oznaka

en: Before you post a new support ticket, please follow the instructions on %1$s for a guideline on how to deal with the most common issues.
hr: Prije nego što objavite novi zahtjev za podršku, slijedite upute na %1$s za smjernice o tome kako sam riješiti najčešće probleme.

en: Belarusian
hr: Bjeloruski

en: Below
hr: Ispod

en: Below are your current settings, encoded in JSON. Use copy and paste to create or restore a backup.
hr: Ispod su vaše trenutne postavke, kôdirane u JSON. Koristite kopiranje i lijepljenje za izradu ili vraćanje sigurnosne kopije.

en: Beta testing
hr: Beta testiranje

en: Beta testing is enabled - updates will be downloaded from the beta release channel. Use these versions at your own risk, as they might be unstable, and please use the <a href="%1$s" target="_blank">helpdesk</a> for feedback.
hr: Beta testiranje je omogućeno - ažuriranja će se preuzimati s kanala beta izdanja. Koristite ove verzije na vlastiti rizik jer bi mogle biti nestabilne, a za povratne informacije upotrijebite <a href="%1$s" target="_blank">helpdesk</a>.

en: Bicycle
hr: Bicikl

en: Bicycling
hr: Biciklizam

en: Bing Maps (worldwide)
hr: Bing Maps (cijeli svijet)

en: Bing Maps API key
hr: Bing Maps API ključ

en: Bosnian
hr: Bosanski

en: Bosnian (Latin)
hr: Bosanski

en: Both
hr: Oboje

en: Bottom
hr: Dno

en: Bounce at zoom limits
hr: Odskakanje na ograničenjima uvečanja

en: Bounds
hr: Granice

en: Bounds will be in pixels with a top-left origin
hr: Granice će biti u pikselima s gornjim lijevim ishodištem

en: Bounty Hunters wanted - find security bugs to earn cash and licenses!
hr: Traže se Bounty Hunters - pronađite sigurnosne greške da zaradite novac i licence!

en: Box zoom
hr: Uvečavanje s okvirom

en: Breakpoint
hr: Prijelomna točka

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Burmese
hr: Burmanski

en: Buttons
hr: Gumbi

en: Cancel
hr: Otkazati

en: Capabilities
hr: Sposobnosti

en: Car
hr: Automobil

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Catalan Spanish
hr: Španjolski-Katalonski

en: Center
hr: Centar

en: Center on map
hr: Centrar na karti

en: Central Curdish
hr: Kurdski-Centralni

en: Change
hr: Promijeniti

en: Change icon
hr: Promjena ikone

en: Change marker icon
hr: Promjena ikone markera

en: Change settings
hr: Promijeniti postavke

en: Change units
hr: Promjena jedinica

en: Changelog
hr: Izmjene

en: Changelog could not be loaded, please try again later.
hr: Dnevnik promjena nije se mogao učitati, pokušajte ponovno kasnije.

en: Changes the countries to search in. You can pass a comma-separated list of two-letter country codes (%1$s).
hr: Mijenja zemlje za pretraživanje. Možete proslijediti popis dvoslovnih kodova zemalja (%1$s) odvojenih zarezima.

en: Changes the countries to search in. You can pass a comma-separated list of two-letter or three-letter country codes (%1$s).
hr: Mijenja zemlje za pretraživanje. Možete proslijediti popis dvoslovnih ili troslovnih kodova zemalja (%1$s) odvojenih zarezima.

en: Changes the language of the results. You can pass a two-letter country code (%1$s).
hr: Mijenja jezik rezultata. Možete proslijediti dvoslovni kôd zemlje (%1$s).

en: Changes the language of the results. You can pass an <a href="%1$s" target="_blank">IETF language</a> tag.
hr: Mijenja jezik rezultata. Možete proslijediti oznaku <a href="%1$s" target="_blank">IETF jezika</a>.

en: Changes the language of the results. You can pass an IETF language tag (<a href="%1$s" target="_blank">supported tags</a>).
hr: Mijenja jezik rezultata. Možete proslijediti (<a href="%1$s" target="_blank">podržane oznake</a>) IETF jezične oznake.

en: Check migration
hr: Provjerite migraciju

en: Chinese
hr: Kineski

en: Chinese (Simplified)
hr: Kineski (jednostavni)

en: Chinese (Traditional)
hr: Kineski (tradicionalni)

en: Chinese (simplified)
hr: Kineski

en: Chinese (traditional)
hr: Kineski (tradicionalni)

en: Choose
hr: Odaberi

en: Circle
hr: Krug

en: Clear measurements
hr: Očisti mjere

en: Clear measurements on stop
hr: Očisti mjere pri zaustavljanju

en: Click and drag to <b>move point</b>
hr: Kliknite i povucite za <b>pomicanje točke</b>

en: Click behavior in view
hr: Ponašanje klika unutar prikaza

en: Click behavior out of view
hr: Ponašanje klika izvan prikaza

en: Click here for more info
hr: Kliknite ovdje za više informacija

en: Click to <b>finish line</b>
hr: Kliknite za <b>završenje linije</b>

en: Close
hr: Zatvoriti

en: Clustering
hr: Grupiranje

en: Collapsed
hr: Prošireno

en: Collapsed height
hr: Visina suženog prikaza

en: Collapsed on mobile
hr: Skupljeno na mobitelu

en: Collapsed width
hr: Širina suženog prikaza

en: Color
hr: Boja

en: Columns
hr: Stupci

en: Comma-separated list of bounds
hr: Popis granica odvojenih zarezima

en: Comma-separated list of layers to show
hr: Popis slojeva za prikaz odvojenih zarezima

en: Comma-separated list of styles
hr: Popis stilova odvojenih zarezima

en: Components
hr: Komponente

en: Condensed
hr: Zgusnuto

en: Controls
hr: Kontrole

en: Coordinates
hr: Koordinate

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy detailed report to clipboard
hr: Kopiraj detaljan izvještaj u međuspremnik.

en: Could not parse settings
hr: Nije moguće parsirati postavke

en: Could not replace icon
hr: Ne možemo zamjeniti ikonu

en: Could not retrieve file
hr: Nije moguće dohvatiti datoteku

en: Count
hr: Brojati

en: Countries
hr: Države

en: Create backup
hr: Napravi sigurnosnu kopiju

en: Credentials missing or incomplete
hr: Vjerodajnice nedostaju ili su nepotpune

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Current page
hr: Trenutna stranica

en: Custom
hr: Prilagođen

en: Custom layers
hr: Prilagođeni slojevi

en: Czech
hr: Češki

en: Daily
hr: Dnevno

en: Danish
hr: Danski

en: Data migration
hr: Migracija podataka

en: Data migration completed successfully
hr: Migracija podataka uspješno dovršena

en: Database error
hr: Greška baze podataka

en: Database reset successfully
hr: Uspješno resetiranje baze podataka

en: Date
hr: Datum

en: Date & time
hr: Datum i vrijeme

en: Date format
hr: Format datuma

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: Default culture
hr: Pretpostavljena kultura

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Default order by
hr: Zadani poredak prema

en: Default sort order
hr: Zadani redoslijed razvrstavanja

en: Default sorting
hr: Zadano razvrstavanje

en: Delay in milliseconds between character inputs before a request to the geocoding provider is sent.
hr: Odgoda u milisekundama između unosa znakova prije slanja zahtjeva pružatelju geokodiranja.

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete all maps
hr: Izbriši sve karte

en: Delete all markers
hr: Izbriši sve markere

en: Delete map
hr: Izbriši kartu

en: Delete maps and assign markers to this map
hr: Izbrišite karte i dodijelite markere ovoj karti

en: Delete maps and assigned markers
hr: Izbrišite karte i dodijeljene markere

en: Delete maps and unassign markers
hr: Izbrišite karte i nedodijeljene markere

en: Delete marker
hr: Izbriši marker

en: Delete markers
hr: Izbriši marker

en: Delete other maps
hr: Izbrišite ostale karte

en: Delete other markers
hr: Izbrišite druge markere

en: Delete selected
hr: Obriši odabrano

en: Delete the selected maps and assign all their markers to the map with ID %1$s
hr: Izbrišite odabrane karte i dodijelite sve njihove markere karti s ID %1$s

en: Delete the selected maps and their markers?
hr: Izbrisati odabrane karte i njihove markere?

en: Delete the selected maps and unassign their markers?
hr: Izbrisati odabrane karte i poništiti dodjelu njihovih markera?

en: Delete the selected markers?
hr: Izbrisati odabrane oznake?

en: Descending
hr: Silazno

en: Description
hr: Opis

en: Direction
hr: Upute

en: Directions
hr: Upute

en: Directions provider
hr: Pružatelji usluga uputa

en: Disable at zoom
hr: Onemogući na uvečanju

en: Disabling this option allows you to display unfiltered popups and is only recommended if special HTML tags are needed.
hr: Isključivanje ove opcije omogućuje vam prikaz nefiltriranih skočnih prozora i preporučuje se samo ako su potrebne posebne HTML oznake.

en: Distance
hr: Udaljenost

en: Distance precision
hr: Preciznost udaljenosti

en: Distance unit
hr: Jedinica udaljenosti

en: Distribute the license key to all subsites
hr: Distribuirajte licencni ključ svim podstranicama

en: Domain
hr: Domena

en: Double click zoom
hr: Dupli klik za uvečavanje

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Dragging
hr: Povlačenjem

en: Draw
hr: Crtati

en: Draw circle
hr: Nacrtaj krug

en: Draw marker
hr: Nacrtaj marker

en: Draw radius
hr: Crtanje radijusa

en: Driving
hr: Vožnja motornog vozila

en: Duplicate maps
hr: Umnožite karte

en: Duplicate maps and assign the same markers
hr: Duplicirajte karte i dodijelite iste markere

en: Duplicate markers
hr: Umnožite markere

en: Duplicate the selected maps and assign their respective markers?
hr: Umnožiti odabrane karte i dodijeliti im odgovarajuće markere?

en: Duplicate the selected maps?
hr: Umnožiti odabrane karte?

en: Duplicate the selected markers?
hr: Umnožiti odabrane markere?

en: Duration
hr: Trajanje

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Dutch (Netherlands)
hr: Nizozemski (NL)

en: Edge buffer tiles
hr: Rubne pločice

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit map
hr: Uredi kartu

en: Edit marker
hr: Uredi marker

en: Edit other maps
hr: Uredite druge karte

en: Edit other markers
hr: Uredite druge markere

en: Edit post
hr: Uredi članak

en: Elevation
hr: Nadmorska visina

en: Elevation chart
hr: Visinski profil

en: Email
hr: E-pošta

en: Enable
hr: Omogućiti

en: Enable / disable
hr: Omogući / onemogući

en: End
hr: Kraj

en: End icon
hr: Cilj - ikona

en: English
hr: Engleski

en: English (Australian)
hr: Engleski (australski)

en: English (Great Britain)
hr: Engleski (GB)

en: English (United Kingdom)
hr: Engleski (UK)

en: English (United States)
hr: Engleski (US)

en: Enter your affiliate ID to replace the default MapsMarker.com backlink on all maps with your personal affiliate link - enabling you to receive commissions up to 50% from sales of the pro version.
hr: Unesite svoj affiliate ID kako biste zamijenili zadanu povratnu vezu MapsMarker.com na svim kartama svojom osobnom affiliate vezom. To vam omogućuje da primate provizije do 50% od prodaje pro verzije.

en: Error
hr: Greška

en: Error loading GPX
hr: Pogreška pri učitavanju GPX-a

en: Error: The local key is invalid for this license.
hr: Greška: Lokalni ključ je neispravan za ovu licencu.

en: Error: The local key is invalid.
hr: Greška: Lokalni ključ nije valjan.

en: Error: The local license key is invalid for this location.
hr: Greška: Lokalni licenčni ključ je neispravan za ovu lokaciju.

en: Error: This license has an invalid status.
hr: Pogreška: Ova licenca ima nevažeći status.

en: Error: This license has been suspended. This usually happens when someone tries to register a second trial license for the same domain. <a href="%1s" target="_blank">Please click here to get a non-expiring license for this domain.</a>
hr: Greška: Ova licenca je suspendirana. Ovo se obično događa kada netko pokušava registrirati sekundarnu probnu licencu za istu domenu.  <a href="%1s" target="_blank"> Molimo kliknite ovdje za nabavu licence koja ne istječe za ovu domenu. </a>

en: Error: This license is pending review.
hr: Greška: Ova licenca čeka na pregled.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please <a href="%1$s" target="_blank">renew your download and support access</a> or <a href="%2$s" target="_blank">downgrade to version %3$s or older</a>.
hr: Pogreška: Ova verzija dodatka je objavljena nakon što je istekao vaš pristup preuzimanju. <a href="%1$s" target="_blank">Obnovite svoje preuzimanje i pristup podršci</a> ili <a href="%2$s" target="_blank">se vratite na vašu prethodnu verziju %3$s ili stariju</a>.

en: Error: a new local license key could not be obtained. Please see %s for more information
hr: Pogreška: nije moguće dobiti novi lokalni licencni ključ. Molimo pogledajte %s za više informacija

en: Error: map could not be loaded - a map with ID %1$s does not exist. Please contact the site owner.
hr: Pogreška: karta se ne može učitati - karta s ID %1$s ne postoji. Molimo kontaktirajte vlasnika stranice.

en: Error: map could not be loaded - a marker with ID %1$s does not exist. Please contact the site owner.
hr: Pogreška: karta se ne može učitati - marker s ID %1$s ne postoji. Molimo kontaktirajte vlasnika stranice.

en: Error: map could not be loaded - invalid shortcode. Please contact the site owner.
hr: Pogreška: karta se ne može učitati - nevažeći kratki kôd. Molimo kontaktirajte vlasnika stranice.

en: Error: too many requests. Please try again in %s seconds.
hr: Greška: previše zahtjeva. Probajte ponovno za %s sekundi.

en: Estonian
hr: Estonski

en: Example
hr: Primjer

en: Example link for map with ID 1: %1$s
hr: Primjer veze za kartu s ID-om 1: %1$s

en: Example link to fullscreen map with ID 1: %1$s
hr: Primjer veze na kartu preko cijelog zaslona s ID-om 1: %1$s

en: Example links for map with ID 1: %1$s, %2$s, %3$s
hr: Primjeri veza za kartu s ID-om 1: %1$s, %2$s, %3$s

en: Exclude specific maps
hr: Isključite određene karte

en: Exit fullscreen
hr: Izađi iz prikaza na cijelom zaslonu

en: Expanded
hr: prošireno

en: Expired
hr: Isteklo

en: Expires
hr: Ističe

en: Expiry
hr: Ističe

en: Export as GeoJSON
hr: Izvezi kao GeoJSON

en: Export as GeoRSS
hr: Izvezi kao GeoRSS

en: Export as KML
hr: Izvezi kao KML

en: Export completed successfully
hr: Izvoz je uspješno dovršen

en: Export endpoint
hr: Krajnja točka izvoza

en: Export markers
hr: Izvoz markera

en: External URLs require an "allow origin" header
hr: Vanjski URL-ovi zahtijevaju zaglavlje "allow origin".

en: Failed to send request
hr: Slanje zahtjeva nije uspjelo

en: Fallback basemap
hr: Zamjenska osnovna karta

en: Feed could not be retrieved, please try again later or read the latest blog posts at %1$s.
hr: Feed ne možemo dohvatiti, molimo pokušajte ponovno kasnije ili pročitajte najnovije postove %1$s

en: File (all markers will be assigned according to their assignment info in the file)
hr: Datoteka (svi markeri bit će dodijeljeni prema informacijama o dodjeli u datoteci)

en: File could not be opened
hr: Datoteka se ne može otvoriti

en: File could not be parsed
hr: Datoteku nije moguće parsirati

en: File could not be read
hr: Datoteka se ne može pročitati

en: File could not be written
hr: Datoteka se ne može napisati

en: File missing
hr: Datoteka nedostaje

en: File not found
hr: Datoteka nije pronađena

en: File type
hr: Vrsta datoteke

en: Filename missing
hr: Nedostaje naziv datoteke

en: Filipino
hr: Filipinski

en: Fill
hr: Ispuna

en: Fill color
hr: Boja ispune

en: Fill opacity
hr: Prozirnost ispune

en: Fill rule
hr: Pravilo popunjavanja

en: Filter logic "and" will only show markers that are assigned to all selected filters at the same time. This is almost never desired. Please only change this if you are sure it is the correct setting for your map
hr: Logika filtra "AND" prikazat će samo markere koji su dodijeljeni svim odabranim filtrima u isto vrijeme. Ovo se gotovo nikad ne želi. Promijenite ovo samo ako ste sigurni da je to ispravna postavka za vašu kartu.

en: Filter mode
hr: Način filtriranja

en: Filters
hr: Filteri

en: Filters control
hr: Upravljanje filterima

en: Find a location
hr: Pronađite lokaciju

en: Finnish
hr: Finski

en: First name
hr: Ime

en: Fit all markers
hr: Lista svih oznaka

en: Fit markers after searching
hr: Skupite markere nakon pretraživanja

en: Fixed (all markers will be assigned to the selected maps, even if they have assignment info in the file)
hr: Popravljeno (sve oznake bit će dodijeljene odabranim kartama, čak i ako imaju informacije o dodjeli u datoteci)

en: Fixed zoom level
hr: Fiksna razina uvečanja

en: Follow @MapsMarker on Twitter
hr: Pratite @MapsMarker na Twitteru

en: Follow MapsMarker on Facebook
hr: Pratite MapsMarker na Facebooku

en: For a community-curated list of custom layers and WMS services, please visit %1$s.
hr: Za popis prilagođenih slojeva i WMS usluga koji je pripremila zajednica posjetite %1$s.

en: For a comparison of supported geocoding providers, please visit %1$s.
hr: Za usporedbu podržanih pružatelja geokodiranja, posjetite %1$s.

en: For a tutorial on how to get your free LocationIQ Geocoding API key, please visit %1$s.
hr: Za upute o tome kako dobiti svoj besplatni LocationIQ Geocoding API ključ, posjetite %1$s.

en: For a tutorial on how to get your free MapQuest Geocoding API key, please visit %1$s.
hr: Za upute o tome kako dobiti svoj besplatni MapQuest Geocoding API ključ, posjetite %1$s.

en: For a tutorial on how to get your free TomTom Geocoding API key, please visit %1$s.
hr: Za vodič o tome kako dobiti besplatni TomTom Geocoding API ključ, posjetite %1$s.

en: For more details about the export feature and a tutorial on how to convert the output file into other formats, please visit %1$s.
hr: Za više pojedinosti o značajci izvoza i upute o tome kako pretvoriti izlaznu datoteku u druge formate, posjetite %1$s.

en: For more details about the import feature, file requirements and a tutorial on how to convert between formats, please visit %1$s.
hr: Za više pojedinosti o značajci uvoza, zahtjevima za datoteku i vodiču o tome kako pretvoriti između formata, posjetite %1$s.

en: For more info on the Maps Marker affiliate program and how to get your affiliate ID, please visit %1$s.
hr: Za više informacija o affiliate programu Maps Marker i kako dobiti svoj affiliate ID, posjetite %1$s.

en: For terms of services, pricing, usage limits and a tutorial on how to register a Google Geocoding API key, please visit %1$s.
hr: Za uvjete usluga, cijene, ograničenja upotrebe i upute o tome kako registrirati Google Geocoding API ključ, posjetite %1$s.

en: For terms of services, pricing, usage limits and more please visit %1$s.
hr: Za uvjete usluga, cijene, ograničenja korištenja i još mnogo toga posjetite %1$s.

en: Format
hr: Oblikovanje

en: Free trial license valid until
hr: Besplatna probna licenca vrijedi do

en: French
hr: Francuski

en: French (Canada)
hr: Francuski (CAD)

en: French (France)
hr: Francuski (FRA)

en: Fullscreen
hr: Puni ekran

en: Fullscreen button
hr: Tipka za puni zaslon

en: Fullscreen endpoint
hr: Krajnja točka prikaza na cijelom zaslonu

en: Fullscreen map
hr: Puni ekran (Fullscreen)

en: GPX control
hr: GPX upravljanje

en: GPX download
hr: GPX preuzimanje

en: GPX download button
hr: GPX gumb za preuzimanje

en: GPX track <span class="count">(%s)</span> | GPX tracks <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: GPX trag <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: GPX tragova <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: GPX tragova <span class="count">(%s)</span>

en: GPX tracks
hr: GPX tragovi

en: Galician
hr: Galicijski

en: General
hr: Općenito

en: GeoJSON button
hr: Gumb GeoJSON

en: GeoJSON export
hr: GeoJSON izvoz

en: GeoRSS export
hr: GeoRSS izvoz

en: GeoRss button
hr: Gumb GeoRss

en: Geocoding
hr: Geokodiranje

en: Geocoding bounds
hr: Granice geokodiranja

en: Geocoding control
hr: Upravljanje geokodiranjem

en: Geocoding error
hr: Pogreška geokodiranja

en: Geocoding is the process of transforming a description of a location - like an address, name or place - to a location on the earth's surface.
hr: Geokodiranje je proces pretvaranja opisa lokacije - poput adrese, imena ili mjesta - u lokaciju na zemljinoj površini.

en: Geocoding provider
hr: Pružatelj usluga geokodiranja

en: Geocoding settings
hr: Postavke geokodiranja

en: Geolocation error
hr: Pogreška geolokacije

en: Georgian
hr: Gruzijski

en: German
hr: Njemački

en: German (Germany)
hr: Njemački

en: Gesture handling
hr: Rukovanje gestama

en: Get a non-expiring license key
hr: Nabavite licencni ključ koji ne ističe

en: Get an unexpiring license key at %1$s and activate the license key below.
hr: Nabavite licencni ključ koji ne ističe na %1$s. Aktivirajte licencni ključ u nastavku.

en: Get directions
hr: Prikaži upute

en: Globally enables or disables the GeoJSON, KML and GeoRSS export endpoints for all maps.
hr: Globalno omogućuje ili onemogućuje krajnje točke izvoza GeoJSON, KML i GeoRSS za sve karte.

en: Globally enables or disables the fullscreen endpoint for all maps.
hr: Globalno omogućuje ili onemogućuje krajnju točku prikaza na cijelom zalsonu za sve karte.

en: Google Maps (worldwide)
hr: Google mape (širom svijeta)

en: Google Maps APIs Premium Plan customers only
hr: Samo za korisnike Premium plana Google Maps API

en: Google Maps JavaScript API key
hr: Google Maps JavaScript API ključ

en: Google styles
hr: Google stilovi

en: Greek
hr: Grčki

en: Grid lines color
hr: Boja linija mreže

en: Gujarati
hr: Gujurati

en: Gzip compression
hr: Gzip kompresija

en: HERE Maps API key
hr: HERE Maps API ključ

en: HTML filter for popups
hr: HTML filter za skočne prozore

en: Header and data size mismatch at row %1$u
hr: Nepodudaranje veličine zaglavlja i podataka u retku %1$u

en: Heart rate
hr: Brzina otkucaja srca

en: HeavyVehicle
hr: Teško vozilo

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Height
hr: Visina

en: Height of the icons in pixels.
hr: Visina ikone u pikselima.

en: Help & Support
hr: Pomoć & Podrška

en: Help translate Maps Marker Pro
hr: Pomozite prevesti Maps Marker Pro

en: Here you can set the backend capabilities for each user role. Administrators always have all capabilities.
hr: Ovdje možete postaviti pozadinske mogućnosti za svaku korisničku ulogu. Administratori uvijek imaju sve mogućnosti.

en: Hide changelog
hr: Sakrij dnevnik promjena

en: Hide fields with no value
hr: Sakrij polja bez vrijednosti

en: Hide minimap
hr: Sakrij minikartu

en: Hourly
hr: Svaki sat

en: How frequently the maps are likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page. Additional information available at %1$s.
hr: Koliko će se često karte vjerojatno mijenjati. Ova vrijednost pruža opće informacije tražilicama i možda nije u točnoj korelaciji s time koliko često indeksiraju stranicu. Dodatne informacije dostupne na %1$s.

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: I have read the <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and <a href="%2$s" target="_blank">Privacy Policy</a>.
hr: Pročitao sam <a href="%1$s" target="_blank">Uvjete korištenja</a> i <a href="%2$s" target="_blank">izjavu o privatnosti</a>.

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Icon
hr: Ikona

en: Icon anchor
hr: Sidro ikone (Anchor)

en: Icon replaced successfully
hr: Ikona je uspješno zamijenjena

en: Icon size
hr: Veličina ikone

en: Icon to replace
hr: Ikona koju treba zamijeniti

en: Icons
hr: Ikone

en: Icons directory
hr: Direktorij za ikone

en: If a popup text is set, it will appear here
hr: Ako je skočni tekst postavljen, pojavit će se ovdje

en: If empty, "WordPress Address (URL)" - %1$s - will be used.
hr: Ako je prazno, "WordPress Address (URL)" - %1$s - će se koristiti.

en: If empty, the entire planet will be searched.
hr: Ako je prazno, bit će pretražen cijeli planet.

en: If empty, the language set in WordPress will be used.
hr: Ako je prazno, koristit će se jezik postavljen u WordPressu.

en: If enabled, an "Insert map" button gets added above the TinyMCE editor on post and page edit screens for easily searching and inserting maps.
hr: Ako je omogućeno, gumb "Umetni kartu" dodaje se iznad TinyMCE editora za uređivanje postova i stranica, za jednostavno pretraživanje i umetanje karata.

en: If enabled, and the %1$s plugin is active, links to fullscreen maps will automatically be added to the sitemap.
hr: Ako je omogućeno, a %1$s dodatak je aktivan, KML veze automatski će se dodati na sitemap.

en: If enabled, map data is compressed to improve load times.
hr: Ako je omogućeno, podaci karte su komprimirani radi poboljšanja vremena učitavanja.

en: If enabled, maps will only be loaded after they become visible in the viewport.
hr: Ako je omogućeno, karte će se učitati tek nakon što postanu vidljive u okviru za prikaz.

en: If enabled, popups will only be loaded when needed.
hr: Ako je omogućeno, skočni prozori će se učitavati samo kad je potrebno.

en: If enabled, show a dropdown menu in the Wordpress Admin Bar.
hr: Ako je omogućeno, prikazuje padajući izbornik u Administratorskoj traci Wordpressa.

en: If enabled, shows a widget on the admin dashboard which displays latest markers and blog posts from mapsmarker.com.
hr: Prikazuje widget na nadzornoj ploči koji prikazuje najnovije markere i objave s mapsmarker.com.

en: If enabled, the first available basemap will be used as a fallback whenever there are no other valid basemaps available for a given map (e.g. when the API key for the only added basemap is removed or no basemap was added to the map at all).
hr: Ako je omogućeno, prva dostupna osnovna karta koristit će se kao zamjena kad god nema drugih valjanih osnovnih karti dostupnih za danu kartu (npr. kada je API ključ za jedinu dodanu osnovnu kartu uklonjen ili nijedna osnovna karta nije dodana na kartu).

en: If enabled, unsupported code tags are stripped from popups to prevent injection of malicious code.
hr: Ako je omogućeno, nepodržane oznake kôda uklanjaju se iz skočnih prozora kako bi se spriječilo ubacivanje zlonamjernog koda.

en: If set, only tiles inside these bounds will be loaded
hr: Ako je postavljeno, učitavat će se samo pločice unutar ovih granica

en: If the download does not start automatically, please <a href="%1$s">click here</a>
hr: Ako preuzimanje ne počne automatski, <a href="%1$s">kliknite ovdje</a>

en: If the list is set to right or left and the width of the map falls below this value, the list will be shown below the map instead
hr: Ako je popis postavljen na desno ili lijevo, a širina karte padne ispod ove vrijednosti, popis će umjesto toga biti prikazan ispod karte

en: If you are a Google Maps APIs Premium Plan customer, please change the authentication method above to "%1$s" and fill in the credentials below, which you received in the welcome email from Google.
hr: Ako ste korisnik Google Maps APIs Premium plana, promijenite gornju metodu provjere autentičnosti u "%1$s" i ispunite vjerodajnice u nastavku koje ste primili u e-poruci dobrodošlice od Googlea.

en: If you have any issues with your license, please <a href="%1$s" target="_blank">open a support ticket</a>.
hr: Ukoliko imate problema sa svojom licencom, <a href="%1$s" target="_blank">molimo otvorite novi zahtjev za podrškom</a>.

en: If you want to use Google Maps, you have to register a personal Google Maps JavaScript API key. For terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
hr: Ako želite koristiti Google Maps, morate registrirati osobni Google Maps JavaScript API ključ. Za uvjete usluga, cijene, ograničenja upotrebe i još mnogo toga, posjetite %1$s.

en: If you want to use HERE Maps, you have to register a personal HERE account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
hr: Ako želite koristiti HERE Maps, morate registrirati osobni HERE profil. Za vodič, uvjete pružanja usluge, cijene, ograničenja upotrebe i više, posjetite %1$s.

en: If you want to use Lima Labs Maps, you have to register a personal Lima Labs account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
hr: Ako želite koristiti Lima Labs Maps, morate registrirati osobni Lima Labs profil. Za vodič, uvjete pružanja usluge, cijene, ograničenja upotrebe i više, posjetite %1$s.

en: If you want to use Stadia Maps, you have to register a personal Stadia account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
hr: Ako želite koristiti Stadia Maps, morate registrirati osobni Stadia račun. Za vodič, uvjete pružanja usluga, cijene, ograničenja korištenja i još mnogo toga posjetite %1$s.

en: If you want to use Stadia geocoding, you have to register a personal Stadia account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
hr: Ako želite koristiti Stadia geokodiranje, morate registrirati osobni Stadia račun. Za upute, uvjete pružanja usluga, cijene, ograničenja upotrebe i više, posjetite %1$s.

en: If you want to use TomTom Maps, you have to register a personal TomTom account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
hr: Ako želite koristiti TomTom Maps, morate registrirati osobni TomTom profil. Za vodič, uvjete pružanja usluge, cijene, ograničenja upotrebe i više, posjetite %1$s.

en: If you would prefer to have no location bias, set the location to 0,0 and radius to 20000000 (20 thousand kilometers), to encompass the entire world.
hr: Ako želite da nema pristranosti lokacije, postavite lokaciju na 0,0 i radijus na 20000000 (20 tisuća kilometara), kako biste obuhvatili cijeli svijet.

en: If your language is missing or not fully translated yet, you are invited to help on the web-based translation plattform:
hr: Ako vaš jezik nedostaje ili još nije u potpunosti preveden, pozivamo vas da pomognete na web platformi za prevođenje:

en: Igbo
hr: lgbo

en: Image format
hr: Format slike

en: Imperial
hr: Imperijalni

en: Imperial (metric)
hr: Imperijalni (metrički)

en: Import markers
hr: Uvoz markera

en: Important: please click the update button next to the license key after purchasing a renewal to finish your order.
hr: Važno: molimo kliknite tipku za ažuriranje odmah do licenčnog ključa nakon nabave ili obnove za završetak svoje narudžbe.

en: In case of any issues, you can always <a href="%1$s">reset the plugin settings</a>.
hr: U slučaju bilo kakvih problema, uvijek možete  <a href="%1$s">resetirati postavke dodatka</a>.

en: Inactive (API key required)
hr: Neaktivno (potreban je API ključ)

en: Include specific maps
hr: Uvrstite određene karte

en: Indicator line color
hr: Boja linije indikatora

en: Indicator line width
hr: Širina linije indikatora

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Inertia
hr: Inercija

en: Inertia deceleration
hr: Usporavanje inercije

en: Inertia max speed
hr: Maksimalna brzina inercije

en: Initial view
hr: Početni pogled

en: Insert map
hr: Ubaci kartu

en: Installation finished - you can now start creating maps!
hr: Instalacija je završena - sada možete početi stvarati karte!

en: Integration
hr: Integracija

en: Interaction
hr: Interakcija

en: Interface language
hr: Jezik sučelja

en: Invalid GeoJSON
hr: Nevažeći GeoJSON

en: Invalid JSON
hr: Nevažeći JSON

en: Invalid URL
hr: Neispravan URL

en: Invalid data
hr: Nevažeći podaci

en: Invalid filename
hr: Nevažeći naziv datoteke

en: Invalid format
hr: Nevažeći format

en: Invalid header row
hr: Nevažeći redak zaglavlja

en: Invalid license key. The license key must start with %1$s
hr: Nevažeći licencni ključ. Ključ licence mora započeti s %1$s

en: Invalid map ID
hr: Nevažeći ID karte

en: Invalid marker ID
hr: Nevažeći ID markera

en: Invalid provider
hr: Nevažeći pružatelj usluga

en: Invalid request
hr: Neispravan zahtjev

en: Invalid response
hr: Nevažeći odgovor

en: Inverses Y-axis numbering for tiles
hr: Obrnuto numeriranje osi Y za pločice

en: Irish
hr: Irski

en: Italian
hr: Talijanski

en: Italian (Italy)
hr: Talijanski (ITA)

en: Japanese
hr: Japanski

en: Jump to marker
hr: Skoči na marker

en: Jump to marker and zoom
hr: Skoči do  oznake i uvečaj

en: KML button
hr: KML gumb

en: KML export
hr: KML izvoz

en: Kannada
hr: Kandaski

en: Kazakh
hr: Kazahtanski

en: Keep current zoom level
hr: Zadrži trenutnu razinu uvečanja

en: Keyboard navigation
hr: Navigacija tipkovnicom

en: Keyboard pan delta
hr: Tipkovnica pan delta

en: Khmer
hr: Kmerski

en: Korean
hr: Korejski

en: Kyrgyz
hr: Kirgistanski

en: Language
hr: Jezik

en: Last name
hr: Prezime

en: Latest available version:
hr: Najnovija dostupna verzija:

en: Latest news
hr: Najnovije vijesti

en: Latitude
hr: Geografska širina

en: Latitude (south), Longitude (west), Latitude (north), Longitude (east)
hr: Širina (jug), Dužina (zapad), Širina (sjever), Dužina (istok)

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Layers
hr: Slojevi

en: Layers control
hr: Upravljanje slojevima

en: Left
hr: Lijevo

en: Libraries, services and images
hr: Biblioteke, usluge i slike

en: License
hr: Licenca

en: License Key
hr: Licenčni ključ

en: License key missing
hr: Nedostaje ključ licence

en: License registered to
hr: Licenca registrirana na

en: License settings
hr: Postavke licence

en: Lima Labs API key
hr: Lima Labs API ključ

en: Line cap
hr: Završetak linije

en: Line color
hr: Boja linije

en: Line join
hr: Spajanje linija

en: Line tension
hr: Napetost linije

en: Line width
hr: Širina linije

en: Link target
hr: cilj poveznice

en: List
hr: Popis

en: List action
hr: Popis radnji

en: List all maps
hr: Popis svih karata

en: List all markers
hr: Izlistaj sve oznake

en: List settings
hr: Postavke popisa

en: Lithuanian
hr: Litvanski

en: Loading changelog, please wait ...
hr: Učitavanje dnevnika promjena, pričekajte...

en: Locate button
hr: Gumb Lociraj

en: Location
hr: Lokacija

en: Location biasing
hr: Pristranost lokacije

en: Location finder
hr: Tražilica lokacije

en: LocationIQ API key
hr: LocationIQ API ključ

en: LocationIQ Geocoding API key
hr: LocationIQ Geocoding API ključ

en: LocationIQ can be used without an API key. A key can be obtained after registering a personal account, which allows to raise the usage limits. For a more information, please visit %1$s.
hr: LocationIQ se može koristiti bez API ključa. Ključ se može dobiti nakon registracije osobnog profila. Ključ omogućuje uklanjanje ograničenja korištenja. Za više informacija posjetite %1$s.

en: Locator
hr: Lokator

en: Locator fill color
hr: Boja ispune lokatora

en: Locator fill opacity
hr: Prozirnost ispune lokatora

en: Locator radius
hr: Radijus lokatora

en: Locator stroke
hr: Obrub lokatora

en: Locator stroke color
hr: Boja obruba lokatora

en: Locator stroke weight
hr: Debljina obruba lokatora

en: Logic
hr: Logičnost

en: Longitude
hr: geografska dužina

en: Luxembourgish
hr: Luksemburški

en: Macedonian
hr: Makedonski

en: Malay
hr: Malajski

en: Malay (Malaysia)
hr: Malezijski (Malaysia)

en: Maltese
hr: Malteški

en: Manage GPX tracks
hr: Upravljanje GPX tragovima

en: Manage icons
hr: Upravljanje ikonama

en: Maori
hr: Maorski

en: Map
hr: Karta

en: Map ID missing
hr: Nedostaje ID karte

en: Map could not be displayed because of an invalid license. More information can be found on the <a href="%1$s">license page</a>.
hr: Karta nije mogla biti prikazana zbog nevažeće licence. Više informacija možete pronaći na <a href="%1$s">stranici licence</a>.

en: Map created with <a href="%1$s" title="%2$s">Maps Marker Pro</a> could not be displayed because of an invalid license. Please contact the site owner for more details.
hr: Karta stvorena s <a href="%1$s" title="%2$s">Maps Marker Pro</a> nije se mogla prikazati zbog nevažeće licence. Molimo kontaktirajte vlasnika stranice za više detalja.

en: Map dimensions
hr: Dimenzije karte

en: Map lazy loading
hr: Odlagano učitavanje karte

en: Map missing
hr: Nedostaje karta

en: Map not found
hr: Karta nije pronađena

en: Map saved successfully
hr: Karta je uspješno spremljena

en: Map settings for new maps
hr: Postavke karte za nove karte

en: Map style
hr: Stil karte

en: MapQuest Geocoding API allows up to %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/second with a free API key. Higher quotas are available on demand - %3$s.
hr: MapQuest Geocoding API dopušta do %1$s transakcija mjesečno i najviše %2$s zahtjeva/sekundi s besplatnim API ključem. Veće kvote dostupne su na zahtjev - %3$s.

en: MapQuest Geocoding API key
hr: MapQuest Geocoding API ključ

en: Maps
hr: Karte

en: Maps Marker Pro - #1 mapping plugin for WordPress
hr: Maps Marker Pro - br. 1 dodatak za mapiranje za WordPress

en: Maps Marker Pro - plugin update available!
hr: Maps Marker Pro - dostupno je ažuriranje dodatka!

en: Maps Marker Pro 4 was completely rewritten from scratch and received a new database structure. As a result, existing data needs to be migrated. To make this as risk-free as possible, the plugin folder was renamed (which means it is considered a different plugin by WordPress) and a new database was created. This allows you to easily go back to the old plugin, should you encounter any issues, by simply deactivating this version and reactivating the old one.
hr: Maps Marker Pro 4 potpuno je ponovno napisan od nule i dobio je novu strukturu baze podataka. Kao rezultat toga, postojeće podatke treba migrirati. Kako bi ovo bilo što bezrizičnije, mapa dodatka je preimenovana (što znači da je WordPress smatra drugim dodatkom) i stvorena je nova baza podataka. To vam omogućuje da se jednostavno vratite na stari dodatak, ako naiđete na bilo kakve probleme, jednostavnim deaktiviranjem ove verzije i ponovnim aktiviranjem stare.

en: Maps Marker Pro has been successfully updated from version %1s to %2s!
hr: Maps Marker Pro uspješno je ažuriran s verzije %1s na %2s!

en: Maps and markers
hr: Karte i markeri

en: Maps deleted successfully
hr: Karte su uspješno izbrisane

en: Maps per page
hr: Karte po stranici

en: MapsMarker affiliate program - sign up now and receive commissions up to 50%!
hr: MapsMarker affiliate program - prijavite se sada i primajte provizije do 50%!

en: MapsMarker reseller program - re-sell with a 20% discount!
hr: Program preprodavača MapsMarker - preprodaja uz 20% popusta!

en: MapsMarker.com backlinks
hr: MapsMarker.com povratne poveznice

en: Marker ID
hr: ID markera

en: Marker icon
hr: Ikona markera

en: Marker list
hr: Popis markera

en: Marker mode
hr: Marker način rada

en: Marker name
hr: Naziv oznake

en: Marker saved successfully
hr: Marker je uspješno spremljen

en: Marker settings for new markers
hr: Postavke markera za nove markere

en: Marker with ID %1$s not found
hr: Marker s ID %1$s nije pronađen

en: Marker with ID %1$s updated
hr: Marker s ID-om %1$s ažuriran

en: Markers
hr: Markeri

en: Markers deleted successfully
hr: Markeri su uspješno izbrisani

en: Markers from map %1$s successfully moved to map %2$s
hr: Markeri s karte %1$s uspješno su premješteni na kartu %2$s

en: Markers per page
hr: Oznaka po stranici

en: Markers successfully assigned to map %1$s
hr: Markeri su uspješno dodijeljeni karti %1$s

en: Markers successfully removed from map %1$s
hr: Markeri su uspješno uklonjeni s karte %1$s

en: Max bounds
hr: Maksimalne granice

en: Max cluster radius
hr: Maksimalni radijus klastera

en: Max height
hr: Visina karte

en: Max interval
hr: Maksimalni interval

en: Max width
hr: Širina karte

en: Max zoom
hr: Maksimalno uvečanje

en: Maximum upload size exceeded
hr: Premašena je maksimalna veličina za prijenos

en: Maximum zoom level for which the server has tiles available
hr: Maksimalna razina uvečanja za koju poslužitelj ima dostupne pločice

en: Measure button
hr: Gumb za mjerenje

en: Method of travel
hr: Način putovanja

en: Metric
hr: Metrički

en: Metric (imperial)
hr: Metrički (imperijal)

en: Metric units
hr: Metričke jedinice

en: Min width
hr: Min. širina

en: Min zoom
hr: Minimalno uvečanje

en: Minimum amount of characters that need to be typed before a request to the geocoding provider is sent.
hr: Minimalni broj znakova koje je potrebno upisati prije slanja zahtjeva pružatelju geokodiranja.

en: Minimum zoom level for which the server has tiles available
hr: Minimalna razina uvečanja za koju poslužitelj ima dostupne pločice

en: Misc
hr: Dodatno

en: Missing (markers with missing assignment info will be assigned to the selected maps)
hr: Nedostaju (markeri kojima nedostaju informacije o dodjeli bit će dodijeljene odabranim kartama)

en: Missing (markers with missing coordinates will be geocoded)
hr: Nedostaje (markeri s koordinatama koje nedostaju bit će geokodirani)

en: Missing address for geocoding
hr: Nedostaje adresa za geokodiranje

en: Missing marker ID
hr: Nedostaje ID markera

en: Missing or incomplete coordinates
hr: Nedostaju ili su nepotpune koordinate

en: Modified
hr: Izmijenjeno

en: Mongolian (Cyrillic)
hr: Mongolski (Ćirilica)

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Move markers
hr: Pomakni pokazivače

en: Move markers to a map
hr: Pomakni pokazivače na sloj

en: Move objects to map copies
hr: Premjestite objekte na kopije karte

en: Moving
hr: Pomicanje

en: Moving time
hr: Vrijeme kretanja

en: Multisite-only: also update settings on all subsites
hr: Samo Multisite: također ažurirajte postavke na svim web podmjestima

en: Name
hr: Ime

en: Name of the layer
hr: Naziv sloja

en: Needed for creating pretty links to fullscreen maps or API endpoints.
hr: Potrebno za stvaranje lijepih poveznica na karte preko cijelog zaslona ili krajnje točke API-ja.

en: Nepali (Nepal)
hr: Nepalski (Nepal)

en: Never
hr: Nikada

en: New icons will be uploaded to the following directory
hr: Nove ikone bit će učitane u sljedeću mapu

en: New marker added
hr: Dodan je novi marker

en: New shape settings
hr: Nove postavke oblika

en: New shortcode
hr: Novi kratki kôd

en: New tab
hr: Nova kartica

en: News via RSS
hr: Vijesti putem RSS-a

en: News via email
hr: Vijesti putem e-pošte

en: No elevation data available
hr: Nema dostupnih podataka o visini

en: No geographical data found
hr: Nema geografskih podataka

en: No issues have been found.
hr: Nisu pronađeni problemi.

en: No limit
hr: Nema ograničenja

en: No maps selected
hr: Nema odabranih karata

en: No marker map shortcodes found - please click on "Start migration" to continue.
hr: Nema pronađenih kratkih kôdova karte markera - kliknite na "Pokreni migraciju" za nastavak.

en: No markers are using the selected icon
hr: Nijedan marker ne koristi odabranu ikonu.

en: No markers found
hr: Nema pronađenih markera

en: No markers selected
hr: Nema odabranih markera

en: No preference
hr: Bez preferencija

en: No preview
hr: Nema pretpregleda

en: No preview - save and reload to see changes
hr: Nema pretpregleda - spremite i ponovno učitajte da biste vidjeli promjene

en: No results
hr: Nema rezultata

en: No settings selected
hr: Nema odabranih postavki

en: No supported multilingual plugin found
hr: Nije pronađen nijedan podržani višejezični dodatak

en: No supported multilingual plugin installed.
hr: Nije instaliran nijedan podržani višejezični dodatak.

en: No wrap
hr: Bez omota

en: None
hr: Nijedan

en: None (geocoding disabled)
hr: Ništa (geokodiranje je onemogućeno)

en: Norwegian
hr: Norveški

en: Norwegian (Bokmål)
hr: Norveški (Bokmål)

en: Norwegian (Nynorsk)
hr: Norveški (NOR)

en: Norwegian Bokmål
hr: Norveški (Bokmal)

en: Not assigned to any map
hr: Nije dodijeljeno ni jednoj karti

en: Not used in any content
hr: Ne koristi se ni u jednom sadržaju

en: Note: markers are only unassigned, but not deleted.
hr: Napomena: markeri su samo nedodijeljeni, ali se ne brišu.

en: Now
hr: Sada

en: Number of markers to show:
hr: Odjednom prikaži označivača:

en: OK
hr: Uredu

en: Off
hr: Isključeno

en: Off (markers with missing coordinates will be skipped)
hr: Isključeno (markeri kojima nedostaju koordinate bit će preskočeni)

en: Off (no changes to marker assignments)
hr: Isključeno (bez promjena dodjele markera)

en: On
hr: Uključeno

en: On (all markers will be geocoded)
hr: Uključeno (svi će markeri biti geokodirani)

en: On (imported markers will be assigned or unassigned)
hr: Uključeno (uvezeni markeri bit će dodijeljeni ili nedodijeljeni)

en: On demand
hr: Na zahtjev

en: Once
hr: Jednom

en: Once the error is resolved, please click the update button. If you need further assistance, you can <a href="%1$s" target="_blank">open a support ticket</a>.
hr: Nakon što se pogreška riješi, kliknite gumb za ažuriranje. Ako trebate dodatnu pomoć, možete <a href="%1$s" target="_blank">otvoriti zahtjev za podršku</a>.

en: One result
hr: Jedan rezultat

en: Only active settings will be applied to the selected maps. To activate a setting, tick the checkbox on the left.
hr: Na odabrane karte primijenit će se samo aktivne postavke. Za aktiviranje postavke označite checkbox s lijeve strane.

en: Only markers from these maps
hr: Samo markeri s ovih karata

en: Only set this option to the URL of your WordPress folder if you are experiencing issues or recommended so by support!
hr: Postavite ovu opciju na URL vaše WordPress mape samo ako imate problema ili vam je to preporučila podrška!

en: Opacity
hr: Prozirnost

en: Opacity of the layer
hr: Prozirnost sloja

en: Open link
hr: Otvori poveznicu

en: Open on hover
hr: Otvori pri lebdenju

en: Open popup
hr: Otvori popup

en: Open popup and zoom
hr: Otvorite skočni prozor i uvečajte

en: Open standalone map in fullscreen mode
hr: Otvori samostalnu kartu u punom ekranu

en: Option A: activate an unexpiring license key
hr: Opcija A: aktivirajte licencni ključ koji ne ističe

en: Option B: get a personalized trial license key
hr: Opcija B: nabavite personalizirani licencni ključ za probnu verziju

en: Option C: get an anonymous trial license key
hr: Opcija C: nabavite anonimni licencni ključ za probnu verziju

en: Option to hide backlinks to Mapsmarker.com on maps and screen overlays in KML files.
hr: Opcija za sakrivanje povratnih linkova na Mapsmarker.com na kartama i KML datotekama.

en: Optional component filters, separated by a pipe (|). Each component filter consists of a component:value pair and will fully restrict the results from the geocoder. For more information, please visit %1$s.
hr: Dodatni filtri komponenti, odvojeni s |. Svaki filtar komponente sastoji se od para komponenta:vrijednost i u potpunosti će ograničiti rezultate iz geokodera. Za više informacija posjetite %1$s.

en: Optional region code, specified as a ccTLD (country code top-level domain). This parameter will only influence, not fully restrict, results from the geocoder. For a list of ccTLDs, please visit %1$s.
hr: Neobavezni regionalni kod, naveden kao ccTLD (vršna domena kôda države). Ovaj parametar samo će utjecati, a ne u potpunosti ograničiti rezultate geokodera. Za popis ccTLD-ova posjetite %1$s.

en: Or
hr: Ili

en: Order by
hr: Poredaj po

en: Overlay
hr: Prekrivanje

en: PHP version
hr: PHP verzija

en: Pace
hr: Tempo

en: Pagination
hr: Paginacija

en: Panel
hr: Ploča

en: Pedestrian
hr: Pješak

en: Permalinks for the Maps Marker Pro API endpoints are not working correctly, which means API links (e.g. fullscreen) will not work. To fix this, please navigate to the <a href="%1$s">WordPress integration settings</a> and add the URL to your WordPress folder to the option "Permalinks base URL".
hr: Permalinks za krajnje točke API-ja Maps Marker Pro ne rade ispravno, što znači da veze API-ja (npr. cijeli zaslon) neće raditi. Da biste to popravili, idite na <a href="%1$s">postavke integracije WordPressa</a> i dodajte URL u svoju WordPress mapu u opciju "Permalinks base URL".

en: Permanent
hr: Trajna

en: Persian
hr: Perzijski

en: Please be aware that restoring settings from a version other than %1$s will result in settings that have been added, changed or removed in this version to revert to their default values.
hr: Imajte na umu da će vraćanje postavki iz verzije koja nije %1$s rezultirati time da će se postavke koje su dodane, promijenjene ili uklonjene u ovoj verziji vratiti na svoje zadane vrijednosti.

en: Please click here to finish the installation of Maps Marker Pro.
hr: Kliknite ovdje kako biste dovršili instalaciju Maps Marker Pro.

en: Please click here to renew your access to updates and support
hr: Molimo kliknite ovdje kako bi obnovili svoj pristup podršci i ažuriranjima dodatka

en: Please do not delete the old plugin until you have verified that all data has been migrated correctly. We also recommend to make a backup of the %1$s and %2$s database tables, to be able to run the migration again at a later point, should it become necessary.
hr: Nemojte brisati stari dodatak dok ne potvrdite da su svi podaci ispravno migrirani. Također preporučujemo da napravite sigurnosnu kopiju tablica baze podataka %1$s i %2$s, kako biste kasnije mogli ponovno pokrenuti migraciju, ako bude potrebno.

en: Please enter a comma-separted list of IDs (e.g. 1,2,3).
hr: Unesite popis ID-ova odvojenih zarezima (npr. 1,2,3).

en: Please enter a license key to continue.
hr: Molimo unesite licenčni ključ za nastavak.

en: Please enter a valid email address (or get an anonymous trial license key)
hr: Unesite važeću adresu e-pošte (ili preuzmite anonimni licencni ključ za probnu verziju)

en: Please enter your first name
hr: Molimo unesite svoje ime

en: Please enter your last name
hr: Molimo unesite svoje prezime

en: Please go to the health page for more information.
hr: Više informacija potražite na stranici Health check.

en: Please go to the license page for more information.
hr: Molimo idite na stranicu licence za više informacija.

en: Please note that a license is bound to the domain it was activated on. If you want to use your license on another domain, please follow <a href="%1$s" target="_blank">this tutorial</a>.
hr: Imajte na umu da je licenca vezana za domenu na kojoj je aktivirana. Ako želite koristiti svoju licencu na drugoj domeni, slijedite <a href="%1$s" target="_blank">ovaj vodič</a>.

en: Please note that any caches you are using must be cleared, or maps might stop working.
hr: Imajte na umu da sve predmemorije koje koristite moraju biti izbrisane ili bi karte mogle prestati raditi.

en: Please note that in contrast to a personalized trial license, you will not be able to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a> or get a reminder when your trial license has expired.
hr: Imajte na umu da, za razliku od personalizirane probne licence, nećete moći <a href="%1s" target="_blank">otvoriti tikete za podršku</a> ili dobiti podsjetnik kada vaša probna licenca istekne.

en: Please note that marker maps have been deprecated, but can still be used for backwards compatibility. However, additional shortcode attributes are needed in order to make them look the same. Due to the high risk of doing this programmatically, we require you to replace these shortcodes manually. Start the migration check to get a list of used shortcodes and how they need to be updated. Only shortcodes in posts and pages can be detected, so please also check if you are using any shortcodes in widgets or other places. This only affects shortcodes for marker maps. Shortcodes for layer maps do not need to be updated.
hr: Imajte na umu da su karte markera zastarjele, ali se i dalje mogu koristiti za kompatibilnost sa prethodnim verzijama. Međutim, potrebni su dodatni atributi kratkog koda kako bi izgledali isto. Zbog visokog rizika da se to radi programski, zahtijevamo da ove kratke kodove zamijenite ručno. Pokrenite provjeru migracije da biste dobili popis korištenih kratkih kodova i kako ih je potrebno ažurirati. Mogu se otkriti samo kratki kodovi u postovima i na stranicama, pa provjerite koristite li kratke kodove u widgetima ili na drugim mjestima. Ovo utječe samo na kratke kodove za karte markera. Prečaci za karte slojeva ne moraju se ažurirati.

en: Please note that only files with UTF-8 encoding are currently supported.
hr: Imajte na umu da su trenutno podržane samo datoteke s UTF-8 kodiranjem.

en: Please note that the selected basemaps and overlays will completely replace the current settings on the respective maps.
hr: Imajte na umu da će odabrane osnovne karte i slojevi u potpunosti zamijeniti trenutne postavke na odgovarajućim kartama.

en: Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe.
hr: Obnovite svoj pristup ažuriranjima i podršci kako bi vaš dodatak bio ažuran i siguran.

en: Please select the map you want to display
hr: Odaberite kartu koju želite prikazati

en: Please select the map you would like to add.
hr: Molimo odaberite kartu koju želite dodati.

en: Please select your preferred directions provider. This setting will be used for the directions link that gets attached to the popup text on each marker if enabled.
hr: Odaberite željenog pružatelja uputa. Ova će se postavka koristiti za vezu s uputama koja se pridružuje skočnom tekstu na svakoj oznaci ako je omogućena.

en: Plugin settings
hr: Postavke dodatka

en: Plugin version
hr: Verzija dodatka

en: Polish
hr: Poljski

en: Polygon
hr: Poligon

en: Polyline
hr: Polilinija

en: Popup
hr: Iskočiti

en: Popup anchor
hr: Popup prozor sidro (anchor)

en: Popup lazy loading
hr: Odlagano učitavanje skočnog prozora

en: Portuguese
hr: Portugalski

en: Portuguese (Brazil)
hr: Portugalski (Brazil)

en: Portuguese (Portugal)
hr: Portugalski (Portugal)

en: Position
hr: Položaj

en: Positon
hr: Položaj

en: Preferred route profile
hr: Preferirani profil rute

en: Press CTRL-key and click to <b>add point</b>
hr: Pritisnite tipku CTRL i kliknite za <b>dodavanje točke</b>

en: Press CTRL-key and click to <b>resume line</b>
hr: Pritisnite tipku CTRL i kliknite za <b>nastavljanje linije</b>

en: Press SHIFT-key and click to <b>delete point</b>
hr: Pritisnite tipku SHIFT i kliknite za <b>brisanje točke</b>

en: Prevents the layer from getting wrapped around the antimeridian
hr: Sprječava omotavanje sloja oko antimeridijana

en: Preview
hr: Pretpregled

en: Priority for maps
hr: Prioritet za karte

en: Provider
hr: Pružatelj usluga

en: Publish
hr: Objavi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Published on %1$s
hr: Objavljeno na %1$s

en: Punjabi
hr: Pandžapski

en: Punjabi (Arabic)
hr: Punjabi (Arapski)

en: Radius
hr: Radijus

en: Raster tiles
hr: Rasterske pločice

en: Rate limit savings and performance
hr: Uštede ograničenja brzine i performanse

en: Recent markers
hr: Nedavni markeri

en: Recommended
hr: Preporučeno

en: Rectangle
hr: Pravokutnik

en: Redirect to external GPX files
hr: Preusmjeravanje na vanjske GPX datoteke

en: Redirects to external GPX files rather than processing them like internal GPX files when clicking on the download button. Enabling this will save server traffic, but can cause external GPX files to be opened in the browser instead of being downloaded.
hr: Preusmjerava na vanjske GPX datoteke umjesto da ih obrađuje kao unutarnje GPX datoteke kada kliknete na gumb za preuzimanje. Omogućavanjem ove opcije uštedjet ćete promet poslužitelja, ali može uzrokovati otvaranje vanjskih GPX datoteka u pregledniku umjesto preuzimanja.

en: Region
hr: Regija

en: Register strings
hr: Registrirajte nizove

en: Register strings for translation
hr: Registrirajte nizove za prijevod

en: Remove all markers from a map
hr: Obriši sve pokazivače sa sloja

en: Remove markers
hr: Uklonite markere

en: Renew your access to updates and support
hr: Obnovite svoj pristup ažuriranjima i podršci

en: Replace
hr: Zamijeniti

en: Replace marker icons
hr: Zamijenite ikone markera

en: Replacement icon
hr: Zamjenska ikona

en: Request parameter keys will be uppercase
hr: Ključevi parametara zahtjeva bit će velika slova

en: Resellers
hr: Preprodavači

en: Reset IDs (new maps will start with ID 1)
hr: Vrati na početno brojanje ID-jeva (nove karte počet će s ID 1)

en: Reset IDs (new markers will start with ID 1)
hr: Vrati na početno brojanje ID-jeva (novi markeri počet će s ID-om 1)

en: Reset button
hr: Gumb za ponovno postavljanje

en: Reset database
hr: Ponovo postavi bazu podataka

en: Reset location
hr: Vratiti izvornu lokaciju

en: Reset map view
hr: Ponovno postavite prikaz karte

en: Reset settings
hr: Vrati izvorne postavke

en: Responsive map
hr: Responzivna karta

en: Restore backup
hr: Vrati sigurnosnu kopiju

en: Restore completed successfully
hr: Vraćanje je uspješno dovršeno

en: Restrict to current view
hr: Ograniči na trenutni prikaz

en: Return images with transparency
hr: Vrati slike s transparentnošću

en: Reverse X-axis
hr: Obrni X-os

en: Reverse Y-axis
hr: Obrni Y-os

en: Right
hr: Desno

en: Role
hr: Uloga

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Romanian (Romania)
hr: Rumunjski (ROM)

en: Round
hr: Okruglo

en: Row %1$s in table %2$s could not be processed
hr: Red %1$s u tablici %2$s ne može se obraditi

en: Russian
hr: Ruski

en: Same tab
hr: Ista kartica

en: Save
hr: Spremi

en: Save current values as defaults for new maps
hr: Spremi trenutne vrijednosti kao zadane za nove karte

en: Save current values as defaults for new markers
hr: Spremi trenutne vrijednosti kao zadane za nove markere

en: Scale
hr: Skala

en: Scheduled
hr: Zakazano

en: Scottish Gaelic
hr: Skotsko-Galski

en: Scroll wheel zoom
hr: Uvečavanje s kotačićem

en: Search
hr: Traži

en: Search and sort
hr: Traži i poredaj

en: Search maps
hr: Pretraži karte

en: Search markers
hr: Pretraži oznake

en: Security check failed
hr: Sigurnosna provjera nije uspjela

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Select icons
hr: Odaberite ikone

en: Select or Upload GPX file
hr: Odaberite ili prenesite GPX datoteku

en: Select the map you want to display
hr: Odaberite kartu koju želite prikazati

en: Serbian
hr: Srpski

en: Serbian (Cyrillic, Bosnia and Herzegovina)
hr: Srpski (Ćirilica, dio BIH)

en: Serbian (Cyrillic, Serbia)
hr: Srpski (Ćirilica, SRB)

en: Serbian (Latin, Serbia)
hr: Srpski (Latinica, SRB)

en: Set to enabled if you want to easily upgrade to beta releases.
hr: Postavite na omogućeno ukoliko želite nadograditi na beta verzije.

en: Set view
hr: Postavi pogled

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings missing
hr: Nedostaju postavke

en: Settings reset successfully
hr: Postavke uspješno vraćene na početne

en: Settings saved successfully
hr: Postavke su uspješno spremljene

en: Settings updated successfully
hr: Postavke su uspješno ažurirane

en: Shapes added via filters are hidden while this tab is active
hr: Oblici dodani putem filtara skriveni su dok je ova kartica aktivna

en: Share
hr: Dijeli

en: Share URL
hr: Dijeli URL

en: Share button
hr: Gumb za dijeljenje

en: Share text
hr: Podijelite tekst

en: Share window
hr: Prozor dijeljenja

en: Shortcode
hr: Kratica

en: Shortcode to add maps - Example: [mapsmarker map="1"]
hr: Kratki kod za dodavanje karata - Primjer: [mapsmarker map="1"]

en: Shortest
hr: Najkraći

en: Show
hr: Pokaži

en: Show QR code for fullscreen map
hr: Prikaži QR kod za kartu preko cijelog zaslona

en: Show address
hr: Prikaži adresu

en: Show advanced settings
hr: Prikaži napredne postavke

en: Show all available markers (disables individual filters)
hr: Prikaži sve dostupne markere (onemogućuje pojedinačne filtre)

en: Show bearings
hr: Prikaži smjerove

en: Show bounds on hover
hr: Prikaži granice pri lebdenju

en: Show clear button
hr: Prikaži gumb za brisanje

en: Show coordinates
hr: Prikaži koordinate

en: Show directions link
hr: Prikaži vezu za smjernice

en: Show end icon
hr: Prikaži ikonu kraja

en: Show error tiles
hr: Prikaži pločice s pogreškama

en: Show fullscreen link
hr: Prikaži vezu za prikaz preko cijelog zaslona

en: Show health check:
hr: Prikaži health check:

en: Show imperial
hr: Prikaži imperijalne

en: Show in markers list
hr: Prikaži na popisu markera

en: Show in popup
hr: Prikaži u skočnom prozoru

en: Show interval markers
hr: Prikaži markere intervala

en: Show location finder
hr: Prikaži tražilicu lokacije

en: Show location marker
hr: Prikaži lokacijski marker

en: Show marker
hr: Prikaži marker

en: Show marker name
hr: Prikaži naziv markera

en: Show me where I am
hr: Pokaži mi gdje sam

en: Show metric
hr: Prikaži metrične

en: Show minimap
hr: Prikaži minikartu

en: Show news and links:
hr: Prikaži novosti i poveznice:

en: Show popup
hr: Prikaži skočni prozor

en: Show prefix
hr: Prikaži prefiks

en: Show release notes
hr: Prikaži napomene o izdanju

en: Show search and sort
hr: Prikaži pretraživanje i poredavanje

en: Show start icon
hr: Prikaži ikonu za početak

en: Show start/end icons
hr: Prikaži ikone početka/kraja

en: Show unit button
hr: Prikaži gumb jedinice

en: Shows a placeholder image for tiles that cannot be loaded
hr: Prikazuje sliku rezerviranog mjesta za pločice koje se ne mogu učitati

en: Sindhi (Arabic)
hr: Sindhi (Arapski)

en: Single marker mode
hr: Način rada s jednim markerom

en: Slovak
hr: Slovački

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Sort order
hr: Redoslijed razvrstavanja

en: Sorting
hr: Razvrstavanje

en: Source
hr: Izvor

en: Source or target missing
hr: Nedostaje izvor ili cilj

en: Source or target not found
hr: Izvor ili cilj nisu pronađeni

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Spanish (Mexico)
hr: Španjolski (MEX)

en: Spanish (Spain)
hr: Španjolski (ESP)

en: Spanish (United States)
hr: Španjolski (US)

en: Spiderfy multiplier
hr: Omrežni množitelj

en: Spiderfy on every zoom
hr: Upauči pri svakom uvečanju/umanjenju

en: Square
hr: Kvadrat

en: Stadia Geocoding API key
hr: Stadia Geocoding API ključ

en: Stadia Maps API key
hr: Stadia Maps API ključ

en: Stamen has discontinued their tile hosting services and partnered with with Stadia Maps to provide tile hosting. In order to continue using Stamen map tiles, you need to register a free Stadia Maps account and obtain an API key. For more information on how to set up Stadia Maps, please <a href="%1$s">click here</a>.
hr: Stamen je prekinuo svoje usluge tile hostinga i udružio se sa Stadia Maps kako bi pružio tile hosting. Da biste nastavili koristiti karte Stamen, morate registrirati besplatni račun Stadia Maps i dobiti API ključ. Za više informacija o postavljanju Stadia Maps, molimo kliknite <a href="%1$s">ovdje</a>.

en: Start anonymous free 30-day trial period
hr: Započnite 30 dnevni anonimni probni period

en: Start export
hr: Započni izvoz

en: Start full-text search
hr: Pokrenite pretraživanje cijelog teksta

en: Start icon
hr: Start ikona

en: Start import
hr: Započni uvoz

en: Start migration
hr: Pokreni migraciju

en: Start personalized free 30-day trial period
hr: Započnite personalizirani 30 dnevni probni period

en: Start typing for suggestions
hr: Počnite tipkati za prijedloge

en: Start typing for suggestions (%1$s characters minimum)
hr: Počnite tipkati za prijedloge (najmanje %1$s znakova)

en: Sticky
hr: Ljepljiv

en: String of available tile server subdomains (each letter is a subdomain name)
hr: Niz dostupnih poddomena poslužitelja pločica (svako slovo je naziv poddomene)

en: Strings for all maps and markers successfully registered for translation
hr: Nizovi za sve karte i markere uspješno su registrirani za prijevod

en: Stroke
hr: Obrub

en: Stroke color
hr: Boja obruba

en: Stroke opacity
hr: Prozirnost obruba

en: Stroke weight
hr: Debljina obruba

en: Styles
hr: Stil

en: Subdomains
hr: Poddomene

en: Summary
hr: Sažetak

en: Support
hr: Podrška

en: Swedish
hr: Švedski

en: Swedish (Sweden)
hr: Švedski

en: Tajik (Cyrillic)
hr: Tadžik (Ćirilica)

en: Target
hr: Cilj

en: Tatar (Cyrillic)
hr: Tatarski (Ćirilica)

en: Test mode
hr: Testni način rada

en: Test mode off - changes will be saved to the database.
hr: Testni način rada isključen - promjene će biti spremljene u bazu podataka.

en: Test mode on - no changes will be made to the database.
hr: Testni način rada uključen - neće biti unesene promjene u bazu podataka.

en: Thai
hr: Tajlandski

en: The GPX file could not be loaded. Please contact the site owner.
hr: GPX datoteka se ne može učitati. Molimo kontaktirajte vlasnika stranice.

en: The URL points to a Web Map Service
hr: URL upućuje na Web Map Service

en: The correct URL is: %1$s
hr: Ispravan URL je: %1$s

en: The culture parameter allows you to select the language of the culture for geographic entities, place names and map labels on Bing map images. For supported cultures, street names are localized to the local culture. For example, if you request a location in France, the street names are localized in French. For other localized data such as country names, the level of localization will vary for each culture. For example, there may not be a localized name for the "United States" for every culture code. See %1$s for more details.
hr: Kulturni parametar omogućava Vam da odaberete jezik određene kulture za geografske entitete, nazive mjesta i oznake karata na slikama Bing mapa. Za podržane kulture, nazivi ulica su prilagođeni lokalnoj kulturi. Za primjer, ako zatražite lokaciju u Francuskoj, nazivi ulica su lokalizirani na Francuski jezik. Za ostale lokalizirane podatke poput naziva zemalja, razina lokalizacije će varirati za svaku raspoloživu kulturu. Za primjer, nema lokalizacijskog naziva za "United States" za svaki kulturološki kod. Pogledajte %1$s za više detalja.

en: The distance (in meters) within which to return place results. Note that setting a radius biases results to the indicated area, but may not fully restrict results to the specified area.
hr: Udaljenost (u metrima) unutar koje treba prikazati rezultate prikaza mjesta. Imajte na umu da se postavljanjem radijusa rezultati odnose na naznačeno područje, ali možda neće u potpunosti prikazati rezultate na navedeno područje.

en: The distance (in meters) within which to return place results. Note that setting a radius biases results to the indicated area, but may not fully restrict results to the specified area. Set to zero to disable.
hr: Udaljenost (u metrima) unutar koje treba prikazati rezultate prikaza mjesta. Imajte na umu da se postavljanjem radijusa rezultati odnose na naznačeno područje, ali možda neće u potpunosti prikazati rezultate na navedeno područje. Postavite na nulu za onemogućavanje.

en: The export endpoint is disabled, so this setting has no effect
hr: Krajnja točka izvoza je onemogućena, tako da ova postavka nema učinka

en: The fullscreen endpoint is disabled, so this setting has no effect
hr: Krajnja točka prikaza na cijelom zaslonu je onemogućena, tako da ova postavka nema učinka

en: The geolocation has been denied
hr: Geolokacija je odbijena

en: The geolocation has failed for an unknown reason
hr: Geolokacija nije uspjela iz nepoznatog razloga

en: The geolocation has timed out
hr: Geolokacija je istekla

en: The geolocation is unavailable
hr: Geolokacija je nedostupna

en: The interface language to use on backend and/or on maps on frontend. Please note that the language for Google Maps and Bing maps can be set separately via the according basemap settings section.
hr: Jezik sučelja koji se koristi na pozadini i/ili na kartama na sučelju. Imajte na umu da se jezik za Google karte i Bing karte može zasebno postaviti putem odgovarajućeg odjeljka postavki osnovne karte.

en: The language in which to return results. For a list of supported languages, please visit %1$s.
hr: Jezik na kojem se vraćaju rezultati. Za popis podržanih jezika posjetite %1$s.

en: The language used when displaying textual information such as the names for controls, copyright notices, and labels.
hr: Jezik koji se koristi za prikaz tekstualnih informacija kao što su nazivi za kontrole, obavijesti o autorskim pravima i oznake.

en: The map is not used in any content.
hr: Karta se ne koristi ni u jednom sadržaju.

en: The map is used in the following content:
hr: Karta se koristi u sljedećem sadržaju:

en: The marker has been moved since this address was selected and may no longer correspond to the correct location.
hr: Marker je pomaknut otkad je ova adresa odabrana i možda više ne odgovara ispravnoj lokaciji.

en: The point around which you wish to retrieve place information. Must be specified as latitude,longitude (e.g. %1$s).
hr: Točka oko koje želite dohvatiti informacije o mjestu. Mora biti navedeno kao zemljopisna širina, dužina (npr. %1$s).

en: The priority of maps relative to other URLs on your site.
hr: Prioritet karata u odnosu na druge URL-ove na vašoj internetskoj stranici.

en: The selected file (%1$s) exceeds the maximum upload file size on your server (%2$s)
hr: Odabrana datoteka (%1$s) premašuje maksimalnu veličinu datoteke za učitavanje na vašem poslužitelju (%2$s)

en: The tiles are non-geographical
hr: Pločice su negeografske

en: The x-coordinate of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
hr: x-koordinate vrha ikone (relativno u odnosu na njen gornji lijevi kut).

en: The x-coordinate of the popup anchor (relative to the icon anchor).
hr: X-koordinata sidra skočnog prozora (u odnosu na sidro ikone).

en: The y-coordinate of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
hr: y-koordinata "vrha" ikone (relativno u odnosu na gornji lijevi ugao).

en: The y-coordinate of the popup anchor (relative to the icon anchor).
hr: Y-koordinata sidra skočnog prozora (u odnosu na sidro ikone).

en: There are %1$s unassigned markers.
hr: Ima %1$s nedodijeljenih markera.

en: There are issues with your installation.
hr: Postoje problemi s vašom instalacijom.

en: This includes custom layers, maps, markers and relationships. Settings need to be backed up separately.
hr: To uključuje prilagođene slojeve, karte, markere i odnose. Postavke je potrebno posebno sigurnosno kopirati.

en: This marker uses custom overlays and/or WMS layers, which are unsupported for marker maps. Please create a map for this marker and replace the old marker shortcode with the new map shortcode.
hr: Ovaj marker koristi prilagođene slojeve i/ili WMS slojeve, koji nisu podržani za karte markera. Napravite kartu za ovaj marker i zamijenite stari kratki kôd markera novim kratkim kôdom karte.

en: This will reset the Maps Marker Pro database. All custom layers, maps, markers and relationships will be deleted. Settings are not affected.
hr: Ovo će resetirati bazu podataka Maps Marker Pro. Svi prilagođeni slojevi, karte, oznake i odnosi bit će izbrisani. To ne utječe na postavke.

en: This will reset the selected Maps Marker Pro settings to their default values.
hr: Ovo će vratiti odabrane postavke Maps Marker Pro na zadane vrijednosti.

en: This will test the plugin for problems and incompatibilities.
hr: Ovo će testirati dodatak na probleme i nekompatibilnosti.

en: Ticks font color
hr: Označava boju fonta

en: Tiles courtesy of
hr: Pločice ljubaznošću

en: Time
hr: Vrijeme

en: TinyMCE button
hr: TinyMCE tipka

en: To use the geocoding feature, please activate one or more providers in the <a href="%1$s" target="_blank">geocoding settings</a>
hr: Za korištenje značajke geokodiranja, aktivirajte jednog ili više pružatelja usluga u <a href="%1$s" target="_blank">postavkama geokodiranja</a>

en: TomTom API key
hr: TomTom API ključ

en: TomTom Geocoding API allows up to %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/second with a free API key. Higher quotas are available on demand - %3$s.
hr: TomTom Geocoding API dopušta do %1$s transakcija mjesečno i maksimalno %2$s zahtjeva/sekundi s besplatnim API ključem. Veće kvote dostupne su na zahtjev - %3$s.

en: TomTom Geocoding API key
hr: TomTom Geocoding API ključ

en: Tools
hr: Alati

en: Tooltip
hr: Opis alata

en: Tooltip background color
hr: Boja pozadine

en: Tooltip font color
hr: Boja fonta

en: Top
hr: Vrh

en: Total
hr: Ukupno

en: Total maps:
hr: Ukupno karata:

en: Total markers:
hr: Ukupno markera:

en: Track
hr: Trag

en: Track color
hr: Boja traga

en: Track name
hr: Naziv traga

en: Track opacity
hr: Prozirnost traga

en: Track smooth factor
hr: Faktor glatkoće traga

en: Track weight
hr: Širina traga

en: Trademarks and copyright
hr: Zaštićene oznake i autorska prava

en: Transit
hr: Javni prijevoz

en: Translate
hr: Prevedi

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Transparent tiles
hr: Prozirne pločice

en: Turkish
hr: Turski

en: Turkmen (Latin)
hr: Turkemistanski (Latinica)

en: Turn off measuring
hr: Isključite mjerenje

en: Turn on measuring
hr: Uključite mjerenje

en: Tutorial and example styles
hr: Upute i primjeri stilova

en: Two finger zoom
hr: Uvečavanje s dva prsta

en: Type
hr: Vrsta

en: Typeahead suggestions character limit
hr: Typeahead ograničenje broja znakova

en: Typing interval delay
hr: Kašnjenje intervala tipkanja

en: URL missing
hr: URL nedostaje

en: URL template for the tile server
hr: URL predložak za poslužitelj ploča

en: Uighur
hr: Ujgurski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Unable to determine delimiter
hr: Nije moguće odrediti razdjelnik

en: Unfortunately, Algolia has discontinued their geocoding services. In order to enable geocoding again, you need to register an API key for at least one of the other available geocoding providers and activate it as the new default. For more information on how to register and set up geocoding API keys, please <a href="%1$s">click here</a>.
hr: Nažalost, Algolia je prekinula svoje usluge geokodiranja. Kako biste ponovno omogućili geokodiranje, morate registrirati API ključ za barem jednog od drugih dostupnih pružatelja geokodiranja i aktivirati ga kao novu zadanu postavku. Za više informacija o tome kako se registrirati i postaviti geocoding API ključeve, <a href="%1$s">kliknite ovdje</a>.

en: Unit
hr: Jedinica

en: Units
hr: jedinice

en: Until pan
hr: Do pomicanja

en: Until pan or zoom
hr: Do pomicanja ili uvečavanja

en: Update
hr: Ažuriranje

en: Update GPX
hr: Ažurirajte GPX

en: Update existing, add remaining
hr: Ažurirajte postojeće, dodajte preostale

en: Update frequency
hr: Učestalost ažuriranja

en: Update instruction: as your user does not have the right to update plugins, please contact your <a href="%1$s">administrator</a>
hr: Uputa za ažuriranje: budući da vaš korisnik nema pravo ažurirati dodatke, obratite se svom <a href="%1$s">administratoru</a>

en: Update instruction: please start the update from the <a href="%1$s">updates page</a>.
hr: Uputa za nadogradnju: molimo pokrenite nadogradnju ovdje <a href="%1$s">Nadogradnje</a>.

en: Update markers
hr: Ažuriraj marker

en: Update settings
hr: Ažuriranje postavki

en: Updated
hr: Ažurirano

en: Upload
hr: Otprema

en: Upload new icon
hr: Otpremi novu ikonu

en: Uppercase parameters
hr: Parametri velikim slovima

en: Use %1$s + scroll to zoom the map
hr: Koristite %1$s + pomicanje za uvećavanje karte

en: Use ctrl + scroll to zoom the map
hr: Koristite ctrl + pomicanje za uvećavanje karte

en: Use the following directions provider
hr: Koristi slijedećeg providera uputa

en: Use tools
hr: Koristite alate

en: Use two fingers to move the map
hr: Koristite dva prsta za pomicanje karte

en: Used in content
hr: Koristi se u sadržaju

en: Used to create pretty links to fullscreen maps or API endpoints.
hr: Koristi se za stvaranje lijepih poveznica za karte preko cijelog zaslona ili krajnje točke API-ja.

en: Uzbek
hr: Uzbečki

en: Uzbek (Latin)
hr: Uzbekistanski (Latinica)

en: Valencian
hr: Valencijski

en: Version
hr: Verzija

en: Version of the service to use
hr: Verzija usluge za korištenje

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski

en: View fullscreen
hr: Prikaži u puno zaslonu

en: View maps
hr: Pogledajte karte

en: View markers
hr: Prikaz markera

en: View post
hr: Pogledaj članak

en: View release notes
hr: Pogledajte napomene o izdanju

en: WARNING: If you restore a backup, the entire Maps Marker Pro database will be wiped and replaced with the data from the file. This cannot be undone.
hr: UPOZORENJE: Ako vratite sigurnosnu kopiju, cijela baza podataka Maps Marker Pro bit će izbrisana i zamijenjena podacima iz datoteke. To se ne može poništiti.

en: WARNING: this cannot be undone.
hr: UPOZORENJE: ovo se ne može poništiti.

en: WMS settings
hr: WMS postavke

en: Walking
hr: Hodanje

en: Warning: If you migrate your data, any maps or markers created with this installation of Maps Marker Pro will be deleted and replaced with the data from the old plugin (which will remain unchanged). This cannot be undone.
hr: Upozorenje: ako migrirate svoje podatke, sve karte ili markeri stvoreni ovom instalacijom Maps Marker Pro bit će izbrisani i zamijenjeni podacima iz starog dodatka (koji će ostati nepromijenjeni). To se ne može poništiti.

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using current value %4$s instead
hr: Upozorenje: nevažeća vrijednost za %1$s u retku %2$s (%3$s) - umjesto toga koristi se trenutna vrijednost %4$s

en: Warning: not recommended on production sites - use at your own risk!
hr: Pozor: nije preporučivo na produkcijskim web mjestima - koristite na vlastiti rizik!

en: Warning: your access to updates and support for Maps Marker Pro has expired!
hr: Pozor: vaš pristup ažuriranjima i podršci za Maps Marker Pro je istekao!

en: Warning: your license is invalid!
hr: Upozorenje: Vaša licenca je nevažeća!

en: Waypoints
hr: Putne točke

en: Waypoints radius
hr: Radijus putnih točaka

en: We recommend using OpenStreetMap, but if you also want to use Google Maps, you need to register a <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps Javascript API key</a>.
hr: Preporučujemo korištenje OpenStreetMapa, ali ako želite koristiti i Google karte, trebate registrirati <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps Javascript API ključ</a>.

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Weighting method of routing
hr: Težina metode usmjeravanja

en: When looking up a location without choosing a maximum distance, the map will zoom to this level (0 to disable).
hr: Kada tražite lokaciju bez odabira najveće udaljenosti, karta će se zumirati na ovu razinu (0 za onemogućavanje).

en: When panning past the edges of a map, objects such as markers will seamlessly be moved to the new copy of the map
hr: Prilikom pomicanja preko rubova karte, objekti poput markera neprimjetno će se premjestiti na novu kopiju karte

en: When using batch geocoding or when ambiguous results are returned, any results within the provided bounding box will be moved to the top of the results list. Below you will find an example for Vienna/Austria:
hr: Kada koristite grupno geokodiranje ili kada se vrate dvosmisleni rezultati, svi rezultati unutar dostavljenog graničnog okvira bit će premješteni na vrh popisa rezultata. Ispod ćete pronaći primjer za Beč/Austriju:

en: Whether or not to show an error image in place of map imagery for each map tile that cannot be retrieved from the selected basemap provider. When disabled, the tiles that fail to load will show as empty squares on the map.
hr: Treba li ili ne prikazati sliku pogreške umjesto slika karte za svaku pločicu karte koja se ne može dohvatiti od odabranog dobavljača osnovne karte. Kada je onemogućeno, pločice koje se ne učitaju prikazat će se kao prazni kvadratići na karti.

en: Whether the layer should be treated as a basemap or an overlay
hr: Treba li sloj tretirati kao osnovnu kartu ili sloj

en: Width
hr: Širina

en: Width of the icons in pixels.
hr: Širina ikone u pikselima.

en: Width unit
hr: Jedinica za širinu

en: Will be used if a link to a fullscreen map gets added to the homescreen on mobile devices. If empty, the Maps Marker Pro logo will be used.
hr: Koristit će se ako se veza na kartu preko cijelog zaslona doda na početni zaslon na mobilnim uređajima. Ako je prazno, koristit će se logotip Maps Marker Pro.

en: Will display a marker each kilometer or mile, depending on the units setting
hr: Prikazat će marker za svaki kilometar ili milju, ovisno o postavkama jedinica

en: WordPress Admin Bar integration
hr: Integracija s WordPress Admin trakom

en: WordPress admin dashboard widget
hr: Widget za nadzornu ploču WordPressa

en: WordPress integration
hr: WordPress integracija

en: WordPress version
hr: WordPress verzija

en: Y-axis max value
hr: Maksimalna vrijednost Y-osi

en: Y-axis min value
hr: Minimalna vrijednost Y-osi

en: Y-axis offset value
hr: Vrijednost pomaka osi Y

en: Yearly
hr: Godišnje

en: You already started a free 30-day-trial for this site - free trial license key: %1$s
hr: Već ste započeli besplatnu probnu verziju od 30 dana za ovu stranicu. Licencni ključ za besplatnu probnu verziju je: %1$s

en: You are currently using v%1$s and the plugin author highly recommends updating to v%2$s for new features, bugfixes and updated translations (please see <a href="%3$s" target="_blank">this blog post</a> for more details about the latest release).
hr: Trenutno koristite v%1$s autori ovog dodatka savjetuju nadogradnju na v%2$s za nove mogućnosti, bug-ispravke i nadograđene prijevode (molimo pogledati <a href="%3$s" target="_blank">ovaj blog članak</a>kako bi saznali sve o posljednjoj verziji dodatka).

en: You are using the plugin "%1$s", which is severely outdated and incompatible with Maps Marker Pro - please deactivate it.
hr: Koristite dodatak "%1$s", koji je značajno zastario i nekompatibilan s Maps Marker Pro - deaktivirajte ga.

en: You are within %1$s %2$s from this point
hr: Nalazite se unutar %1$s %2$s od ove točke

en: You can backup, restore and reset the settings on the <a href="%1$s">tools page</a>.
hr: Možete napraviti sigurnosnu kopiju, vratiti i poništiti postavke na <a href="%1$s">stranici s alatima</a>.

en: You can choose from different geocoding providers, which enables you to get the best results according to your needs.
hr: Možete birati između različitih pružatelja geokodiranja, što vam omogućuje da dobijete najbolje rezultate u skladu s vašim potrebama.

en: You can continue using version %1$s without any limitations. However, you will not be able access the support system or get updates including bugfixes, new features and optimizations.
hr: Možete nastaviti koristiti verziju %1$s bez ikakvih ograničenja. Međutim, nećete moći pristupiti sustavu podrške niti dobiti ažuriranja uključujući ispravke programskih pogrešaka, nove značajke i optimizacije.

en: You can copy existing maps and markers to this version using the <a href="%1$s">data migration tool</a>.
hr: Možete kopirati svoje postojeće karte u ovu verziju pomoću <a href="%1$s">alata za migraciju podataka</a>.

en: You can enable or disable the built-in layers. When a layer is disabled, it will not be available when creating, editing or viewing maps. Please note that layers that require registration will not be available until credentials (API key etc.) have been added, even if they are enabled here.
hr: Možete omogućiti ili onemogućiti ugrađene slojeve. Kada je sloj onemogućen, neće biti dostupan prilikom izrade, uređivanja ili pregledavanja karata. Imajte na umu da slojevi koji zahtijevaju registraciju neće biti dostupni dok se ne dodaju vjerodajnice (API ključ itd.), čak i ako su ovdje omogućene.

en: You can test Maps Marker Pro for 30 days for free without any obligations.
hr: Možete besplatno testirati Maps Marker Pro 30 dana bez ikakvih obaveza.

en: You do not have the required capabilities to add maps.
hr: Nemate potrebne mogućnosti za dodavanje karata.

en: You do not have the required capabilities to add markers.
hr: Nemate potrebne mogućnosti za dodavanje markera.

en: You do not have the required capabilities to edit the map with ID %1$s.
hr: Nemate potrebne mogućnosti za uređivanje karte s ID %1$s.

en: You do not have the required capabilities to edit the marker with ID %1$s.
hr: Nemate potrebne mogućnosti za uređivanje markera s ID-om %1$s.

en: You do not have the required capabilities to perform this action.
hr: Nemate potrebne mogućnosti za izvođenje ove radnje.

en: You may bias results to a specified circle by passing a location and a radius parameter. This instructs the Place Autocomplete service to prefer showing results within that circle. Results outside of the defined area may still be displayed. You can use the components parameter to filter results to show only those places within a specified country.
hr: Možete preusmjeriti rezultate na određeni krug prosljeđivanjem lokacije i parametra radijusa. Ovo upućuje uslugu automatskog dovršavanja mjesta da radije prikazuje rezultate unutar tog kruga. Rezultati izvan definiranog područja još uvijek mogu biti prikazani. Parametar komponenti možete koristiti za filtriranje rezultata kako biste prikazali samo ona mjesta unutar određene zemlje.

en: You must agree to the ToS
hr: Morate se složiti s Uvjetima pružanja usluge

en: You need to confirm this action
hr: Morate potvrditi ovu radnju

en: You seem located outside the boundaries of the map
hr: Čini se da se nalazite izvan granica karte

en: Your free 30 day trial license key has expired. <a href="%1s" target="_blank">Please purchase a valid pro license key to continue</a>.
hr: Vaš 30-dnevni probni licenčni ključ je istekao. <a href="%1s" target="_blank">Molimo nabavite ispravni pro licenčni ključ za nastavak</a>.

en: Your free 30 day trial license key is invalid.
hr: Vaš besplatni licencni ključ za probno razdoblje od 30 dana nije valjan.

en: Zoom buttons
hr: Gumbi za uvečanje/umanjenje

en: Zoom in
hr: Povećaj

en: Zoom level offset
hr: Pomak razine uvečanja

en: Zoom out
hr: Smanji

en: Zoom step
hr: Korak uvečanja

en: all
hr: sve

en: click here for 1000+ free icons
hr: kliknite ovdje za više od 1000 besplatnih ikona

en: click here for more details
hr: kliknite ovdje za više detalja

en: click to sort
hr: kliknite za poredavanje

en: contributors
hr: suradnici

en: culture code
hr: kulturni kod

en: days left
hr: dana preostalo

en: disabled
hr: onemogućeno

en: download GPX file
hr: preuzmite GPX datoteku

en: edit
hr: uredi

en: enabled
hr: omogućeno

en: feet
hr: stope

en: hide
hr: sakrij

en: language code
hr: Jezični kod

en: markers
hr: oznake

en: meters
hr: metara

en: miles
hr: milja

en: nautical miles
hr: nautičkih milja

en: none
hr: nijedan

en: of
hr: od

en: open starter guide
hr: otvara vodič za početnike

en: optional
hr: neobavezan

en: required
hr: obavezan

en: results
hr: rezultata

en: settings
hr: postavke

en: show
hr: prikaži

en: show all available changelogs
hr: prikaži sve dostupne zapise promjena

en: translate
hr: prevedi

en: under
hr: ispod

en: {s} - subdomain
hr: {s} - poddomena

en: {x} and {y} - tile coordinates
hr: {x} i {y} - koordinate pločica

en: {z} - zoom level
hr: {z} - razina uvečanja
