Collaborative Translation Project for Maps Marker Pro - en to lt translation catalogue (1046 entries)

en: #1 mapping plugin for WordPress
lt: #1 "WordPress" žemėlapių kūrimo įskiepis

en: %1$s markers added, %2$s markers updated, %3$s markers skipped, %4$s errors
lt: %1$s žymenų pridėta, %2$s žymenų atnaujinta, %3$s žymenų praleista, %4$s klaidų

en: (no name)
lt: (be vardo ir pavardės)

en: (no title)
lt: (be pavadinimo)

en: <a href="%1$s">Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe</a>.
lt: <a href="%s">Prašome atnaujinti jūsų prieigą prie "atnaujinimai ir pagalba", kad išlaikyti įskiepį saugų</a>.

en: A map with ID %1$s does not exist.
lt: Žemėlapis, kurio ID %1$s, neegzistuoja.

en: A marker with ID %1$s does not exist.
lt: Žymeklis su ID %1s neegzistuoja

en: AJAX request
lt: AJAX užklausa

en: API endpoint
lt: API galinis taškas

en: API key missing
lt: Nėra API rakto

en: API key optional
lt: Neprivalomas API raktas

en: API key required
lt: API raktas būtinas

en: Access to updates and support valid until
lt: Prieiga prie atnaujinimų ir palaikymo galioja iki

en: Action
lt: Veiksmas

en: Activate
lt: aktyvuoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Map
lt: Pridėti žemėlapį

en: Add basemap
lt: Pridėti pagrindinį žemėlapį

en: Add close button
lt: Pridėti uždarymo mygtuką

en: Add filter
lt: Pridėti filtrą

en: Add from GeoJSON
lt: Pridėti iš GeoJSON

en: Add map
lt: Pridėti žemėlapį

en: Add maps
lt: Pridėti žemėlapių

en: Add marker
lt: Pridėti žymeklį

en: Add markers
lt: Pridėti žymeklių

en: Add new layer
lt: Pridėti naują sluoksnį

en: Add new map
lt: Pridėti naują žemėlapį

en: Add new marker
lt: Pridėti naują žymeklį

en: Add or edit map
lt: Pridėti arba redaguoti žemėlapį

en: Add or edit marker
lt: Pridėti arba redaguoti žymeklį

en: Add overlay
lt: Pridėti perdangą

en: Add popup to track
lt: Pridėti iššokantį langą prie takelio

en: Add/edit custom layer
lt: Pridėti / redaguoti pasirinktinį sluoksnį

en: Added shapes
lt: Pridėtos formos

en: Adding a new translation or updating an existing one is quite easy - please visit %s for more information.
lt: Pridėti naują vertimą arba atnaujinti esamą yra gana paprasta - apsilankykite čia %s gausite daugiau informacijos!

en: Address
lt: Adresas

en: Adds a map shortcode.
lt: Prideda žemėlapio trumpąjį kodą.

en: Admin area
lt: Administratoriaus sritis

en: Advanced
lt: Išplėstinė

en: Affiliate ID
lt: Partnerių ID

en: Affiliates
lt: Agentai

en: All
lt: Visi

en: All maps
lt: Visi žemėlapiai

en: All markers
lt: Visi žymekliai

en: All markers except from these maps
lt: Visi žymekliai, išskyrus šiuos žemėlapius

en: Allowed file types
lt: Leidžiami failų tipai

en: Also load shapes for added filters
lt: Užkrauti šešėlius uždėtiems filtrams

en: Always
lt: Visada

en: Always initialize the map with the view seen here, regardless of the screen size of the device viewing it
lt: Visada inicializuokite žemėlapį su čia matomu vaizdu, nepriklausomai nuo jį rodančio įrenginio ekrano dydžio.

en: An API key is required if you want to use Azure Maps. For more information on how to get an API key, please visit %1$s.
lt: Jei norite naudoti „Azure Maps“, reikalingas API raktas. Daugiau informacijos apie tai, kaip gauti API raktą, rasite svetainėje %1$s.

en: An API key is required if you want to use Bing Maps. For more information on how to get an API key, please visit %1$s.
lt: Jei norite naudoti "Bing Maps", reikia turėti API raktą. Daugiau informacijos apie tai, kaip gauti API raktą, rasite svetainėje %1$s.

en: An older installation was detected.
lt: Buvo aptiktas senesnis įrenginys.

en: An unknown error has occured
lt: Įvyko nežinoma klaida

en: And
lt: Ir

en: App icon URL
lt: Paprogramės piktogramos nuoroda

en: Apply
lt: Taikyti

en: Apply settings to all maps
lt: Taikyti nustatymus visiems žemėlapiams

en: Apply settings to all markers
lt: Taikyti nustatymus visiems žymekliams

en: Apply settings to all markers assigned to these maps (will not apply to markers added via filters)
lt: Taikyti nustatymus visiems šiems žemėlapiams priskirtiems žymekliams (netaikoma žymekliams, pridėtiems naudojant filtrus).

en: Apply settings to these maps
lt: Taikyti nustatymus šiems žemėlapiams

en: Apply settings to these markers
lt: Taikyti nustatymus šiems žymekliams

en: Arcs
lt: Arkos

en: Are you sure you want to apply the chosen layers to the selected maps? This cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite pritaikyti pasirinktus sluoksnius pasirinktiems žemėlapiams? Anuliuoti nebus galima.

en: Are you sure you want to apply the chosen settings to the selected maps? This cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite pritaikyti pasirinktus nustatymus pasirinktiems žemėlapiams? Anuliuoti nebus galima.

en: Are you sure you want to apply the chosen settings to the selected markers? This cannot be undone.
lt: Ar esate tikri, kad pasirinktiems žymekliams norite taikyti pasirinktus nustatymus? To negalima atšaukti.

en: Are you sure you want to delete the map with ID %1$s?
lt: Ar tikrai norite ištrinti žemėlapį su ID %1$s?

en: Are you sure you want to delete the marker with ID %1$s
lt: Ar tikrai norite ištrinti žymeklį su ID %1$s?

en: Are you sure you want to delete the selected icons? This cannot be undone!
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktas piktogramas? To negalima atšaukti!

en: Are you sure you want to delete this marker?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį žymeklį?

en: Are you sure you want to replace these icons? This cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite pakeisti šias piktogramas? Anuliuoti nebus galima.

en: Are you sure you want to reset the settings to their defaults? This cannot be undone!
lt: Ar tikrai norite atkurti numatytuosius nustatymus? Anuliuoti nebus galima!

en: Are you sure?
lt: ar tikrai?

en: Ascending
lt: abėcėlės tvarka

en: Assign all unassigned markers to a map
lt: Priskirti žemėlapiui visus nenaudojamus žymeklius

en: Assign markers
lt: Žymeklių priskyrimas

en: Assign markers to this map
lt: Žymeklių priskyrimas šiam žemėlapiui

en: Assign the selected markers to the map with ID %1$s
lt: Pasirinktus žymeklius priskirkite žemėlapiui su ID %1$s

en: Assigned to map
lt: Priskirta žemėlapiui

en: Assignment mode
lt: Priskyrimo režimas

en: Assignments
lt: Užduotys

en: Attention: if you change the shortcode after having embedded shortcodes into content, the shortcode on these pages has to be changed manually. Otherwise, these maps will not be show!
lt: Dėmesio: jei pakeitėte trumpąjį kodą po to, kai trumpieji kodai buvo įterpti į turinį, šiuose puslapiuose trumpąjį kodą reikia pakeisti rankiniu būdu. Priešingu atveju šie žemėlapiai nebus rodomi!

en: Attribution
lt: Savybė

en: Attribution text to show on the map when the layer is active
lt: Priskyrimo tekstas, kuris bus rodomas žemėlapyje, kai sluoksnis aktyvus

en: Authentication configuration
lt: Autentifikavimo konfigūracija

en: Authentication for Google Maps APIs Premium Plan customers
lt: Autentifikavimas „Google Maps“ API Premium plano klientams

en: Authentication method
lt: Autentifikavimo metodas

en: Author
lt: Autorius

en: Auto
lt: Automobilis

en: Auto close
lt: Automatinis uždarymas

en: Automatic (use WordPress default)
lt: automatika (naudosim WordPress pagal nutylėjimą)

en: Automatic (use the WordPress language setting)
lt: Automatinis (naudokite WordPress kalbos nustatymus)

en: Automatic (use the browser language setting)
lt: Automatinis (naudokite naršyklės kalbos nustatymą)

en: Autostart
lt: Paleisti automatiškai

en: Available placeholders
lt: Galimi vietos žymekliai

en: Available providers
lt: Galimi tiekėjai

en: Azure Maps API key
lt: „Azure Maps“ API raktas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Backup and restore
lt: Atsarginė kopija ir atkūrimas

en: Backup completed successfully
lt: Atsarginės kopijos kūrimas baigtas sėkmingai

en: Backup or restore settings
lt: Archyvavimo ir atstatymo nustatymai

en: Backup, restore & reset
lt: Sukurti atsarginę kopiją, atkurti ir atstatyti

en: Basemap
lt: Žemėlapio pagrindas

en: Basemaps
lt: Žamėlapiai

en: Batch update layers
lt: Pakeitimo atnaujinimo sluoksniai

en: Batch update map settings
lt: Serijos atnaujinimo žemėlapio nustatymai

en: Batch update markers
lt: Partijos atnaujinimo žymekliai

en: Before you post a new support ticket, please follow the instructions on %1$s for a guideline on how to deal with the most common issues.
lt: Prieš rašydami naują pagalbos bilietą, vadovaukitės %1$s nurodymais, kaip spręsti dažniausiai pasitaikančias problemas.

en: Below
lt: Žemiau

en: Below are your current settings, encoded in JSON. Use copy and paste to create or restore a backup.
lt: Žemiau yra jūsų dabartiniai nustatymai, užkoduoti JSON. Norėdami sukurti arba atkurti atsarginę kopiją, naudokite kopijuoti ir įklijuoti.

en: Beta testing
lt: Beta testuotojas

en: Beta testing is enabled - updates will be downloaded from the beta release channel. Use these versions at your own risk, as they might be unstable, and please use the <a href="%1$s" target="_blank">helpdesk</a> for feedback.
lt: Įjungtas beta testavimas - atnaujinimai bus atsisiųsti iš beta versijos kanalo. Šias versijas naudokite savo rizika, nes jos gali būti nestabilios, ir prašome naudotis <a href="%1$s" target="_blank">pagalbos tarnyba</a>, kad gautumėte grįžtamąjį ryšį.

en: Bevel
lt: Nuožulnusis

en: Bicycle
lt: Dviračiu

en: Bicycling
lt: Dviračiu

en: Bing Maps (worldwide)
lt: Bing žemėlapiai (worldwide)

en: Bing Maps API key
lt: Bing Žemėlapių API raktas

en: Both
lt: Abu

en: Bottom
lt: Dugnas

en: Bounce at zoom limits
lt: Atšokimas esant priartinimo riboms

en: Bounds
lt: Apribojimai

en: Bounds will be in pixels with a top-left origin
lt: ribos bus išreikštos pikseliais, o jų pradžia - viršuje kairėje.

en: Bounty Hunters wanted - find security bugs to earn cash and licenses!
lt: Ieškomi premijų medžiotojai - suraskite saugumo klaidų ir uždirbkite pinigų bei licencijų!

en: Box zoom
lt: Priartinimo langelis

en: Breakpoint
lt: Pertraukos taškas

en: Bulgarian
lt: Bulgarų

en: Burmese
lt: Birmos

en: Butt
lt: Užpakalis

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Cache directory
lt: Talpyklos katalogas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Capabilities
lt: Galimybės

en: Car
lt: Mašina

en: Center
lt: Centras

en: Center on map
lt: Centras žemėlapyje

en: Change
lt: Pakeisti

en: Change icon
lt: Keisti piktogramą

en: Change marker icon
lt: Keisti žymeklio piktogramą

en: Change settings
lt: Keisti nustatymus

en: Change units
lt: Keisti vienetai

en: Changelog
lt: Pakeitimų statistika

en: Changelog could not be loaded, please try again later.
lt: Pakeitimų žurnalo nepavyko įkelti, pabandykite vėliau.

en: Changes the countries to search in. You can pass a comma-separated list of two-letter country codes (%1$s).
lt: Pakeičia šalis, kuriose galima atlikti paiešką. Galite perduoti kableliais atskirtą dviejų raidžių šalių kodų sąrašą (%1$s).

en: Changes the countries to search in. You can pass a comma-separated list of two-letter or three-letter country codes (%1$s).
lt: Pakeičia šalis, kuriose galima atlikti paiešką. Galite perduoti kableliais atskirtą dviejų arba trijų raidžių šalių kodų sąrašą (%1$s).

en: Changes the language of the results. You can pass a two-letter country code (%1$s).
lt: Pakeičia rezultatų kalbą. Galite perduoti dviejų raidžių šalies kodą (%1$s).

en: Changes the language of the results. You can pass an IETF language tag (<a href="%1$s" target="_blank">supported tags</a>).
lt: Pakeičia rezultatų kalbą. Galite perduoti IETF kalbos žymą (<a href="%1$s" target="_blank">palaikomos žymos</a>).

en: Check migration
lt: Patikrinkite migraciją

en: Chinese (Simplified, China)
lt: Kinų kalba (supaprastinta, Kinija)

en: Chinese (Traditional, Taiwan)
lt: Kinų kalba (tradicinė, Taivanas)

en: Choose
lt: Pasirinkite

en: Circle
lt: apskritimas

en: Clear measurements
lt: Aiškūs matavimai

en: Clear measurements on stop
lt: Aiškūs matavimai stotelėje

en: Click and drag to <b>move point</b>
lt: Spustelėkite ir vilkite, kad <b>perkeltumėte tašką</b>

en: Click behavior in view
lt: Spustelėkite elgseną rodinyje

en: Click behavior out of view
lt: Spustelėkite elgesį, kuris nėra matomas

en: Click here for more info
lt: Spauskite čia, jei norite gauti daugiau informacijos

en: Click to <b>finish line</b>
lt: Spustelėkite <b>finišo liniją</b>

en: Close
lt: Uždaryti

en: Clustering
lt: Klasterizavimas

en: Collapsed
lt: sutrauktas

en: Collapsed height
lt: Sulankstytas aukštis

en: Collapsed on mobile
lt: Nepavyko mobiliajame telefone

en: Collapsed width
lt: Sulankstytas plotis

en: Color
lt: Spalva

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Comma-separated list of bounds
lt: Kableliais atskirtas ribų sąrašas

en: Comma-separated list of layers to show
lt: Kableliais atskirtas rodomų sluoksnių sąrašas

en: Comma-separated list of styles
lt: Atskirtų kableliais sąrašas - WMS stilius

en: Components
lt: komponentai

en: Condensed
lt: Kondensuotas

en: Controls
lt: Valdikliai

en: Coordinates
lt: Kordinatės

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy detailed report to clipboard
lt: Išsamios ataskaitos kopijavimas į iškarpinę

en: Could not parse settings
lt: Nepavyko analizuoti nustatymų

en: Could not replace icon
lt: Nepavyko pakeisti piktogramos

en: Could not retrieve file
lt: Neina atsisiųsti failo

en: Countries
lt: šalys

en: Create backup
lt: Sukurti atsarginę kopiją

en: Credentials missing or incomplete
lt: Trūksta kredencialų arba jie neišsamūs

en: Culture parameter
lt: Kultūros parametras

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom IDs
lt: Pasirinktiniai ID

en: Custom JavaScript
lt: Individualizuotas „JavaScript“

en: Custom layers
lt: Pasirinktiniai sluoksniai

en: Daily
lt: Kasdien

en: Dash array
lt: Brūkšnelių masyvas

en: Dash offset
lt: Brūkšnelio poslinkis

en: Data migration
lt: Duomenų perkėlimas

en: Data migration completed successfully
lt: Sėkmingai užbaigtas duomenų perkėlimas

en: Database error
lt: Duomenų bazės klaida

en: Database reset successfully
lt: Duomenų bazė sėkmingai atkurta

en: Date
lt: Data

en: Date & time
lt: Data ir laikas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Default culture
lt: Numatyta kultūra

en: Default language
lt: Įprasta kalba

en: Default order by
lt: Numatytoji tvarka

en: Default sort order
lt: Numatytoji rūšiavimo tvarka

en: Default sorting
lt: Numatytasis rūšiavimas

en: Delay in milliseconds between character inputs before a request to the geocoding provider is sent.
lt: Vėlavimas milisekundėmis tarp simbolių įvesties prieš siunčiant užklausą geokodavimo paslaugų teikėjui.

en: Delete
lt: ištrinti

en: Delete all maps
lt: Ištrinti visus žemėlapius

en: Delete all markers
lt: Ištrinti visus žymeklius

en: Delete map
lt: Ištrinti žemėlapį

en: Delete maps and assign markers to this map
lt: Ištrinti žemėlapius ir priskirti žymeklius šiam žemėlapiui

en: Delete maps and assigned markers
lt: dubliuoti sluoksnį ir priskirti žymeklius

en: Delete maps and unassign markers
lt: Ištrinti žemėlapius ir panaikinti žymeklių priskyrimą

en: Delete marker
lt: Ištrinti žymeklį

en: Delete markers
lt: Ištrinti žymeklius

en: Delete other maps
lt: Ištrinti kitus žemėlapius

en: Delete other markers
lt: Ištrinti kitus žymeklius

en: Delete selected
lt: Ištrinti pasirinktą

en: Delete the selected maps and assign all their markers to the map with ID %1$s
lt: Ištrinkite pasirinktus žemėlapius ir priskirkite visus jų žymeklius žemėlapiui su ID %1$s

en: Delete the selected maps and their markers?
lt: Ištrinti pasirinktus žemėlapius ir jų žymeklius?

en: Delete the selected maps and unassign their markers?
lt: Ištrinti pasirinktus žemėlapius ir panaikinti jų žymeklių žymėjimą?

en: Delete the selected markers?
lt: Ištrinti pasirinktus žymeklius?

en: Descending
lt: mažėjančia tvarka

en: Description
lt: Aprašymas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Directions
lt: Privažiavimas

en: Directions provider
lt: Nurodymų teikėjas

en: Disable at zoom
lt: Išjungti esant priartinimui

en: Disabling this option allows you to display unfiltered popups and is only recommended if special HTML tags are needed.
lt: Išjungus šią parinktį galima rodyti nefiltruotus iššokančius langus, todėl ją rekomenduojama naudoti tik tada, jei reikia specialių HTML žymų.

en: Distance
lt: Atstumas

en: Distance precision
lt: Tikslus atstumas

en: Distance unit
lt: Atstumo vienetas

en: Distribute the license key to all subsites
lt: Licencijos rakto paskirstymas visoms posistemėms

en: Domain
lt: Domenas

en: Double click zoom
lt: Mastelio keitimas dukart spustelėjus

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Dragging
lt: Traukimas

en: Draw
lt: Piešti

en: Draw circle
lt: Nubrėžti apskritimą

en: Draw marker
lt: Piešimo žymeklis

en: Draw radius
lt: Brėžinio spindulys

en: Driving
lt: Automobiliu

en: Duplicate maps
lt: Dubliuojantys žemėlapiai

en: Duplicate maps and assign the same markers
lt: Kopijuokite žemėlapius ir priskirkite tuos pačius žymenis

en: Duplicate markers
lt: Dubliuojantys žymekliai

en: Duplicate the selected maps and assign their respective markers?
lt: Kopijuoti pasirinktus žemėlapius ir priskirti jų žymenis?

en: Duplicate the selected markers?
lt: Kopijuoti pasirinktus žymenis?

en: Duration
lt: Trukmė

en: Edge buffer tiles
lt: Kraštų buferinės plytelės

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit map
lt: Redaguoti žemėlapį

en: Edit marker
lt: Redaguoti žymeklį

en: Edit other maps
lt: Redaguoti kitus žemėlapius

en: Edit other markers
lt: Redaguoti kitus žymeklius

en: Edit post
lt: Redaguoti pranešimą

en: Elevation
lt: Aukštis

en: Elevation chart
lt: Aukščio diagrama

en: Email
lt: El. paštas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable / disable
lt: Įjungti / išjungti

en: End
lt: Pabaiga

en: End icon
lt: Pabaigos piktograma

en: English (Australia)
lt: Anglų kalba (Australija)

en: English (New Zealand)
lt: anglų kalba (Naujoji Zelandija)

en: English (USA)
lt: Anglų kalba (JAV)

en: Enter your affiliate ID to replace the default MapsMarker.com backlink on all maps with your personal affiliate link - enabling you to receive commissions up to 50% from sales of the pro version.
lt: Įveskite savo partnerių ID ir pakeiskite numatytąjį MapsMarker.com su visais žemėlapiais jūsų asmeninių partnerių nuorodą - leidžia jums gauti komisinius iki 50% perkant PRO versiją.

en: Error
lt: Klaida

en: Error loading GPX
lt: Klaida įkeliant GPX

en: Error: The local key is invalid for this license.
lt: Klaida: Lokalus raktas netinkamas šiai licencijai.

en: Error: The local key is invalid.
lt:  Klaida: Vietinis raktas negalioja.

en: Error: The local license key is invalid for this location.
lt: Klaida: licenzijos raktas yra neteisingas šiam regionui.

en: Error: This license has an invalid status.
lt: Klaida: Šios licencijos būsena netinkama

en: Error: This license has been suspended. This usually happens when someone tries to register a second trial license for the same domain. <a href="%1s" target="_blank">Please click here to get a non-expiring license for this domain.</a>
lt: Klaida: ši licencija buvo sustabdyta. Taip dažniausiai atsitinka, kai kas nors bando registruoti antrą bandomąją licenciją tame pačiame domene. <a href="%1s" target="_blank">Prašome spausti čia, norėdami gauti nesibaigiančio galiojimo licenciją.</a>

en: Error: This license is pending review.
lt: Klaida: Ši licencija tikrinama.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please <a href="%1$s" target="_blank">renew your download and support access</a> or <a href="%2$s" target="_blank">downgrade to version %3$s or older</a>.
lt: Klaida: Prie šio įskiepio prieiga pasibaigė, nauja versija buvo išleista po to kai jūs bandėte parsisiųsti. Prašome <a href="%1$s" target="_blank">atnaujinti priėjimą prie siuntimų</a> ar <a href="%2$s" target="_blank">naudokite senesne versiją %3$s</a>.

en: Error: a new local license key could not be obtained. Please see %s for more information
lt: Klaida: naujo vietinės licencijos rakto neina gauti. Čia rasita daugiau informacijos %s

en: Error: map could not be loaded - a map with ID %1$s does not exist. Please contact the site owner.
lt: Klaida: žemėlapio nepavyko įkelti - žemėlapis, kurio ID %1$s, neegzistuoja. Prašome susisiekti su svetainės savininku.

en: Error: map could not be loaded - a marker with ID %1$s does not exist. Please contact the site owner.
lt: Klaida: žemėlapio nepavyko įkelti - žymeklis su ID %1$s neegzistuoja. Prašome susisiekti su svetainės savininku.

en: Error: map could not be loaded - invalid shortcode. Please contact the site owner.
lt: Klaida: žemėlapio nepavyko įkelti - negalioja trumpasis kodas. Prašome susisiekti su svetainės savininku.

en: Error: too many requests. Please try again in %s seconds.
lt: Klaida: per daug užklausų. Bandykite dar kartą po %s sekundžių.

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Example link for map with ID 1: %1$s
lt: Žemėlapio su ID 1 nuorodos pavyzdys: %1$s

en: Example link to fullscreen map with ID 1: %1$s
lt: Pavyzdinė nuoroda į viso ekrano žymeklio žemėlapį ID 1: %1$s

en: Example links for map with ID 1: %1$s, %2$s, %3$s
lt: Žemėlapio su ID 1 nuorodų pavyzdžiai: %1$s, %2$s, %3$s

en: Exclude specific maps
lt: Išskirti tam tikrus žymenis

en: Exit fullscreen
lt: Išeiti iš plataus ekrano

en: Expanded
lt: išplėstas

en: Expired
lt: Pasibaigęs

en: Expires
lt: Galioja iki

en: Expiry
lt: Galiojimo terminas

en: Export as GeoJSON
lt: Eksportuoti kaip GeoJSON

en: Export as GeoRSS
lt: Ekportuoti kaip GeoRSS

en: Export as KML
lt: Eksportuoti kaip KML

en: Export completed successfully
lt: Eksportas baigtas sėkmingai

en: Export endpoint
lt: Eksporto baigtis

en: Export markers
lt: Eksportuoti žymeklius

en: External URLs require an "allow origin" header
lt: Išoriniams URL adresams reikalinga antraštė "leisti kilmę"

en: Failed to send request
lt: Nepavyko išsiųsti užklausos

en: Fallback basemap
lt: Atsarginis bazinis žemėlapis

en: Feed could not be retrieved, please try again later or read the latest blog posts at %1$s.
lt: Pašarai negali būti atgauti, bandykite vėliau arba skaityti naujausią dienoraštį %s

en: File (all markers will be assigned according to their assignment info in the file)
lt: Failas (visi žymekliai bus priskirti pagal jų priskyrimo informaciją faile)

en: File could not be opened
lt: Failo nepavyko atidaryti

en: File could not be parsed
lt: Failo nepavyko išanalizuoti

en: File could not be read
lt: Failo nepavyko perskaityti

en: File could not be written
lt: Failo nepavyko įrašyti

en: File missing
lt: Trūksta failo

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: File type
lt: Failo tipas

en: Filename missing
lt: Trūkstamas failo pavadinimas

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Fill color
lt: Užpildymo spalva

en: Fill opacity
lt: Užpildymo nepermatomumas

en: Fill rule
lt: Užpildymo taisyklė

en: Filter logic "and" will only show markers that are assigned to all selected filters at the same time. This is almost never desired. Please only change this if you are sure it is the correct setting for your map
lt: Filtro logika "ir" parodys tik tuos žymeklius, kurie vienu metu priskirti visiems pasirinktiems filtrams. To beveik niekada nepageidaujama. Keiskite tai tik tada, jei esate tikri, kad tai teisingas jūsų žemėlapio nustatymas.

en: Filter mode
lt: Filtravimo režimas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Filters control
lt: Filtrų valdymas

en: Find a location
lt: Rasti vietą

en: First name
lt: Vardas

en: Fit all markers
lt: žymeklių sąrašas

en: Fit markers after searching
lt: Pritaikyti žymekliai po paieškos

en: Fixed (all markers will be assigned to the selected maps, even if they have assignment info in the file)
lt: Pataisyta (visi žymekliai bus priskirti pasirinktiems žemėlapiams, net jei faile yra informacijos apie priskyrimą)

en: Fixed zoom level
lt: Nustatytas priartinimo lygis

en: Follow @MapsMarker on Twitter
lt: Sekite @MapsMarker Twiteryje

en: Follow MapsMarker on Facebook
lt: Sekite MapsMarker Facebooke

en: For a community-curated list of custom layers and WMS services, please visit %1$s.
lt: Bendruomenės sudarytą pasirinktinių sluoksnių ir WMS paslaugų sąrašą rasite svetainėje %1$s.

en: For a comparison of supported geocoding providers, please visit %1$s.
lt: Dėl palyginimo palaikomų nustatymo paslaugų teikėjus, apsilankykite %1$s

en: For a tutorial on how to get your free LocationIQ Geocoding API key, please visit %1$s.
lt: Norėdami pamatyti kaip gauti nemokamą „LocationIQ Geocoding“ API raktą, apsilankykite %1$s.

en: For a tutorial on how to get your free MapQuest Geocoding API key, please visit %1$s.
lt: Norėdami sužinoti, kaip gauti nemokamą "MapQuest" geokodavimo API raktą, apsilankykite %1$s.

en: For a tutorial on how to get your free TomTom Geocoding API key, please visit %1$s.
lt: Norėdami išmokti kaip gauti nemokamą „TomTom Geocoding API“ raktą, apsilankykite %1$s.

en: For more details about the export feature and a tutorial on how to convert the output file into other formats, please visit %1$s.
lt: Norėdami gauti daugiau informacijos apie eksporto funkciją ir pamoką, kaip konvertuoti išvesties failą į kitus formatus, apsilankykite %1$s.

en: For more details about the import feature, file requirements and a tutorial on how to convert between formats, please visit %1$s.
lt: Norėdami gauti daugiau informacijos apie importavimo funkciją, failų reikalavimus ir pamokas, kaip konvertuoti formatus, apsilankykite %1$s.

en: For more info on the Maps Marker affiliate program and how to get your affiliate ID, please visit %1$s.
lt: Daugiau informacijos apie "Maps Marker" partnerių programą ir kaip gauti savo partnerio ID rasite %1$s.

en: For terms of services, pricing, usage limits and a tutorial on how to register a Google Geocoding API key, please visit %1$s.
lt: Paslaugų teikimo sąlygas, kainas, naudojimo apribojimus ir instrukciją, kaip užregistruoti "Google" geografinio kodavimo API raktą, rasite svetainėje %1$s.

en: For terms of services, pricing, usage limits and more please visit %1$s.
lt: Kalbant apie paslaugas, kainas, naudojimo ribas ir daugiau prašome apsilankyti čia %1$s

en: Format
lt: Formatuoti

en: Free trial license valid until
lt: Nemokama bandomoji licencija galioja iki:

en: Frontend
lt: Frontendas

en: Fullscreen
lt: Pilnas ekranas

en: Fullscreen button
lt: Pilno ekrano mygtukas

en: Fullscreen endpoint
lt: Viso ekrano baigtis

en: Fullscreen map
lt: Viso ekrano žemėlapis

en: GPX control
lt: GPX failų kontrolė

en: GPX download
lt: Atsisiųsti GPX

en: GPX download button
lt: Atsisiųsti GPX

en: GPX track <span class="count">(%s)</span> | GPX tracks <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: GPX takelius <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: GPX takelius <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: GPX takelius <span class="count">(%s)</span>

en: GPX tracks
lt: GPX žingsnis

en: General
lt: Bendra

en: GeoJSON button
lt: GeoJSON mygtukas

en: GeoJSON export
lt: GeoJSON eksportas

en: GeoRSS export
lt: GeoRSS eksportas

en: GeoRss button
lt: GeoRss mygtukas

en: Geocoding
lt: Geokodavimas

en: Geocoding bounds
lt: Geokodavimo ribos

en: Geocoding control
lt: Geokodavimo kontrolė

en: Geocoding error
lt: Žemėlapio kodavimo klaida

en: Geocoding is the process of transforming a description of a location - like an address, name or place - to a location on the earth's surface.
lt: Geokodavimas tai vietovių adresavimas - adresai, pavadinimai, vietovių pavadinimai ir pan.

en: Geocoding provider
lt: Geokodavimo tiekėjas

en: Geocoding settings
lt: Geokodavimo nustatymai

en: Geolocation error
lt: Geolokacijos klaida

en: Gesture handling
lt: Gestų tvarkymas

en: Get a non-expiring license key
lt: Gaukite licencijos raktą, kurio galiojimo laikas nepasibaigęs

en: Get an unexpiring license key at %1$s and activate the license key below.
lt: Gauk nesibaigiančios licenzijos raktą %1$s ir aktyvuok žemiau:

en: Get directions
lt: Gauti nuorodas

en: Globally enables or disables the GeoJSON, KML and GeoRSS export endpoints for all maps.
lt: Visuotinai įjungia arba išjungia GeoJSON, KML ir GeoRSS eksporto galinius taškus visiems žemėlapiams.

en: Globally enables or disables the fullscreen endpoint for all maps.
lt: Visuose žemėlapiuose įgalina arba išjungia viso ekrano baigtį.

en: Google Maps (worldwide)
lt: Google žemėlapiai (pasaulio)

en: Google Maps APIs Premium Plan customers only
lt: Google Žemėlapių API Premium plano klientams

en: Google Maps JavaScript API key
lt: Google žemėlapių JavaScript API raktas

en: Google styles
lt: "Google" stiliai

en: Grid lines color
lt: Tinklelio linijų spalva

en: Gzip compression
lt: Gzip suspaudimas

en: HERE Maps API key
lt: "HERE Maps" API raktas

en: HTML filter for popups
lt: HTML iššokančiųjų langų filtras

en: Header and data size mismatch at row %1$u
lt: Nesutampa antraštės ir duomenų dydis eilutėje %1$u

en: Health check
lt: Sveikatos patikrinimas

en: Heart rate
lt: Širdies ritmo

en: HeavyVehicle
lt: Sunkusis transportas

en: Height
lt: Aukštis

en: Height of the icons in pixels.
lt: Piktogramos aukštis pikseliais

en: Help & Support
lt: Pagalba ir palaikymas

en: Help translate Maps Marker Pro
lt: Pagalba išversti Žemėlapiai Marker Pro

en: Here you can set the backend capabilities for each user role. Administrators always have all capabilities.
lt: Čia galite nustatyti kiekvieno naudotojo vaidmens galines funkcijas. Administratoriai visada turi visas galimybes.

en: Hide changelog
lt: paslėpti pakeitimų istoriją

en: Hide fields with no value
lt: Paslėpti laukus be reikšmės

en: Hide minimap
lt: Paslėpti mini žemėlapį

en: Hourly
lt: Valandinis

en: How frequently the maps are likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page. Additional information available at %1$s.
lt: Kaip dažnai žemėlapiai gali keistis. Ši reikšmė teikia bendro pobūdžio informaciją į paieškos sistemą ir negali būti siejama su tuo, kaip dažnai jie užkrauną puslapį. Daugiau informacijos galima gauti čia %1$s

en: I have read the <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and <a href="%2$s" target="_blank">Privacy Policy</a>.
lt: Aš perskaičiau <a href="%1$s" target="_blank">taisykles</a> ir <a href="%2$s" target="_blank">privatumo politiką</a>.

en: Icon
lt: Piktograma

en: Icon anchor
lt: piktogramos inkaras

en: Icon replaced successfully
lt: Piktograma sėkmingai pakeista

en: Icon size
lt: piktogramos dydis

en: Icon to replace
lt: Keičiama piktograma

en: Icons
lt: Ikonos

en: Icons directory
lt: Piktogramų katalogas

en: If a popup text is set, it will appear here
lt: Jei iškylantysis tekstas yra nustatytas, jis bus rodomas čia

en: If empty, "WordPress Address (URL)" - %1$s - will be used.
lt: Jei bus tuščia, "WordPress adresas (URL)" - %1$s - naudosim tokį.

en: If empty, the entire planet will be searched.
lt: Jei tuščia, bus ieškoma visoje planetoje.

en: If empty, the language set in WordPress will be used.
lt: Jei tuščia, bus naudojama "WordPress" nustatyta kalba.

en: If enabled, an "Insert map" button gets added above the TinyMCE editor on post and page edit screens for easily searching and inserting maps.
lt: jei įjungta, "Įterpti žemėlapį" mygtukas bus pridėta virš TinyMCE redaktorius redagavimo puslapiuose, tai padės lengvai įkelti žemėlapį

en: If enabled, and the %1$s plugin is active, links to fullscreen maps will automatically be added to the sitemap.
lt: Jei ši funkcija įjungta ir %1$s įskiepis yra aktyvus, nuorodos į viso ekrano žemėlapius bus automatiškai įtraukiamos į svetainės žemėlapį.

en: If enabled, map data is compressed to improve load times.
lt: Jei įjungta, žemėlapio duomenys suspaudžiami, kad pagerėtų įkėlimo laikas.

en: If enabled, maps will only be loaded after they become visible in the viewport.
lt: Įjungus žemėlapiai bus įkeliami tik po to, kai jie taps matomi peržiūros srityje.

en: If enabled, popups will only be loaded when needed.
lt: Jei ši funkcija įjungta, iššokantys langai bus įkeliami tik tada, kai to reikės.

en: If enabled, show a dropdown menu in the Wordpress Admin Bar.
lt: Jei įjungta, "Wordpress" administratoriaus juostoje rodomas išskleidžiamasis meniu.

en: If enabled, shows a widget on the admin dashboard which displays latest markers and blog posts from mapsmarker.com.
lt: rodo kaip valdiklį administratoriaus valdymo skydelį, kuri rodo naujausius žymeklius ir tinklaraščio įrašus iš mapsmarker.com

en: If enabled, the first available basemap will be used as a fallback whenever there are no other valid basemaps available for a given map (e.g. when the API key for the only added basemap is removed or no basemap was added to the map at all).
lt: Jei ši funkcija įjungta, pirmasis turimas bazinis žemėlapis bus naudojamas kaip atsarginis variantas, kai tam tikram žemėlapiui nėra kitų galiojančių bazinių žemėlapių (pvz., kai vieninteliam pridėtam baziniam žemėlapiui pašalintas API raktas arba į žemėlapį apskritai nebuvo pridėtas joks bazinis žemėlapis).

en: If enabled, unsupported code tags are stripped from popups to prevent injection of malicious code.
lt: Jei ši funkcija įjungta, nepalaikomos kodo žymės pašalinamos iš iššokančiųjų langų, kad būtų išvengta kenkėjiško kodo įterpimo.

en: If set, only tiles inside these bounds will be loaded
lt: Jei nustatyta, bus įkeliamos tik šiose ribose esančios plytelės.

en: If the download does not start automatically, please <a href="%1$s">click here</a>
lt: Jei atsisiuntimas nepradedamas automatiškai, prašome <a href="%1$s">paspausti čia</a>

en: If the list is set to right or left and the width of the map falls below this value, the list will be shown below the map instead
lt: Jei sąrašas nustatytas į dešinę arba į kairę ir žemėlapio plotis nukrenta žemiau šios vertės, sąrašas bus rodomas žemiau žemėlapio

en: If you are a Google Maps APIs Premium Plan customer, please change the authentication method above to "%1$s" and fill in the credentials below, which you received in the welcome email from Google.
lt: Jei esate "Google Maps APIs Premium Plan" klientas, pakeiskite pirmiau nurodytą autentifikavimo būdą į "%1$s" ir užpildykite toliau nurodytus įgaliojimus, kuriuos gavote "Google" sveikinimo laiške.

en: If you have any issues with your license, please <a href="%1$s" target="_blank">open a support ticket</a>.
lt: Jei turite kokių nors klausimų dėl licencijos, <a href="%1$s" target="_blank">prašome aktivuoti naują paramos bilietą</a>!

en: If you want to use Google Maps, you have to register a personal Google Maps JavaScript API key. For terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
lt: Jei norite naudoti "Google Maps", turite užregistruoti asmeninį "Google Maps" JavaScript API raktą. Paslaugų teikimo sąlygas, kainas, naudojimo apribojimus ir kt. rasite svetainėje %1$s.

en: If you want to use HERE Maps, you have to register a personal HERE account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
lt: Jei norite naudotis "HERE" žemėlapiais, turite užregistruoti asmeninę "HERE" paskyrą. Norėdami susipažinti su instrukcija, paslaugų teikimo sąlygomis, kainodara, naudojimo apribojimais ir kt., apsilankykite %1$s.

en: If you want to use Lima Labs Maps, you have to register a personal Lima Labs account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
lt: Jei norite naudotis "Lima Labs" žemėlapiais, turite užregistruoti asmeninę "Lima Labs" paskyrą. Pamoką, paslaugų teikimo sąlygas, kainas, naudojimo apribojimus ir kt. rasite svetainėje %1$s.

en: If you want to use Stadia Maps, you have to register a personal Stadia account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
lt: Jei norite naudotis "Stadia" žemėlapiais, turite užregistruoti asmeninę "Stadia" paskyrą. Pamoką, paslaugų teikimo sąlygas, kainas, naudojimo apribojimus ir kt. rasite svetainėje %1$s.

en: If you want to use Stadia geocoding, you have to register a personal Stadia account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
lt: Jei norite naudoti „Stadia“ geokodavimą, turite užregistruoti asmeninę „Stadia“ paskyrą. Pamoką, paslaugų teikimo sąlygas, kainas, naudojimo apribojimus ir kt. rasite svetainėje %1$s.

en: If you want to use TomTom Maps, you have to register a personal TomTom account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
lt: Jei norite naudoti „TomTom Maps“, turite užregistruoti asmeninę „TomTom“ paskyrą. Norėdami sužinoti daugiau apie mokymo programą, paslaugų sąlygas, įkainius, naudojimo apribojimus ir dar daugiau, apsilankykite %1$s.

en: If you would prefer to have no location bias, set the location to 0,0 and radius to 20000000 (20 thousand kilometers), to encompass the entire world.
lt: Jei norite turėti vietos, rodo, kad vietoje spindulį, 0,0 ir 20000000 (20 tūkst. kilometrų), kad visame pasaulyje.

en: If your language is missing or not fully translated yet, you are invited to help on the web-based translation plattform:
lt: Jei jūsų kalbos trūksta arba ji dar neišversta iki galo, kviečiame padėti interneto vertimo platformoje:

en: Image format
lt: Paveikslėlio formatas

en: Imperial (metric)
lt: Imperinis (metrinis)

en: Import markers
lt: Importuoti žymeklius

en: Important: please click the update button next to the license key after purchasing a renewal to finish your order.
lt: Svarbu: prašome spustelėkite mygtuką "Atnaujinti" šalia licencijos rakto, kad baigti užsakymą.

en: In case of any issues, you can always <a href="%1$s">reset the plugin settings</a>.
lt: Iškilus bėdoms galite visada <a href="%1$s">iš naujo nustatyti įskiepį</a>

en: Inactive (API key required)
lt: Neaktyvus (API raktas būtinas)

en: Include specific maps
lt: Įtraukite konkrečius žemėlapius

en: Indicator line color
lt: Indikatoriaus linijos spalva

en: Indicator line width
lt: Indikatoriaus linijos plotis

en: Inertia
lt: Inercija

en: Inertia deceleration
lt: Inercinis lėtėjimas

en: Inertia max speed
lt: Inercijos maksimalus greitis

en: Initial view
lt: Pradinis vaizdas

en: Insert map
lt: Įterpti žemėlapį

en: Installation finished - you can now start creating maps!
lt: Įdiegimas baigtas - galite tvarkyti žemėlapius!

en: Integration
lt: Integracija

en: Interaction
lt: Sąveika

en: Interface language
lt: Sąsajos kalba

en: Invalid GeoJSON
lt: Netinkamas GeoJSON

en: Invalid JSON
lt: CSV

en: Invalid URL
lt: Netinkamas adresas!

en: Invalid data
lt: Neteisingi duomenys

en: Invalid filename
lt: blogas failas

en: Invalid format
lt: Netinkamas formatas

en: Invalid header row
lt: Netinkama antraštės eilutė

en: Invalid license key. The license key must start with %1$s
lt: Neteisingas licencijos raktas. Licencijos raktas turi prasidėti %1$s

en: Invalid map ID
lt: Netinkamas žemėlapio ID

en: Invalid marker ID
lt: Neteisingas žymeklio ID

en: Invalid provider
lt: Netinkamas paslaugų teikėjas

en: Invalid request
lt: Neteisinga užklausa

en: Invalid response
lt: Neteisingas atsakymas

en: Inverses Y-axis numbering for tiles
lt: Apverčia Y ašies langelių numeraciją

en: JavaScript callback
lt: „JavaScript“ atgalinis ryšys

en: Jump to marker
lt: Pereiti prie žymeklio

en: Jump to marker and set zoom
lt: Pereiti prie žymeklio ir priartinti

en: KML button
lt: KML mygtukas

en: KML export
lt: KML eksportas

en: Keep current zoom level
lt: Išlaikyti dabartinį priartinimo lygį

en: Keyboard navigation
lt: Klaviatūros valdymas

en: Keyboard pan delta
lt: Klaviatūros pan delta

en: Language
lt: Kalba

en: Last name
lt: Pavardė

en: Latest available version:
lt: Naujausia versija:

en: Latest news
lt: Naujausios naujienos

en: Latitude
lt: Platuma

en: Latitude (south), Longitude (west), Latitude (north), Longitude (east)
lt: Geografinė platuma (pietų), Geografinė ilguma (vakarų), Geografinė platuma (šiaurės), Geografinė ilguma (rytų)

en: Layers
lt: Sluoksniai

en: Layers control
lt: Sluoksnių valdymas

en: Left
lt: Kairėje

en: Libraries, services and images
lt: Bibliotekos, paslaugos ir vaizdai

en: License
lt: Licenzija

en: License Key
lt: Licensijos raktas

en: License key missing
lt: Trūksta licencijos rakto

en: License registered to
lt: Licencija registruota

en: License settings
lt: Licenzijos nustatymai

en: Lima Labs API key
lt: "Lima Labs" API raktas

en: Line cap
lt: Linijos dangtelis

en: Line color
lt: Linijos spalva

en: Line join
lt: Linijų sujungimas

en: Line tension
lt: Linijos įtempimas

en: Line width
lt: Linijos plotis

en: Link target
lt: Nuoroda

en: List
lt: Sąrašas

en: List action
lt: Sąrašo veiksmas

en: List all maps
lt: Visų žemėlapių sąrašas

en: List all markers
lt: Visų žymeklių sąrašas

en: List settings
lt: Sąrašo nustatymai

en: Lithuanian
lt: Lietuviškai

en: Loading changelog, please wait ...
lt: Įkeliamas pakeitimų sąrašas, prašome palaukti...

en: Locate button
lt: Rasti mygtuką

en: Location
lt: Vietovė

en: Location biasing
lt: Vietovė Biasing

en: Location finder
lt: Vietos ieškiklis

en: LocationIQ API key
lt: "LocationIQ" API raktas

en: LocationIQ Geocoding API key
lt: LocationIQ Geocoding API raktas

en: LocationIQ can be used without an API key. A key can be obtained after registering a personal account, which allows to raise the usage limits. For a more information, please visit %1$s.
lt: "LocationIQ" galima naudoti be API rakto. Raktą galima gauti užregistravus asmeninę paskyrą, kuri leidžia padidinti naudojimo ribas. Daugiau informacijos rasite svetainėje %1$s.

en: Locator
lt: Lokatorius

en: Locator fill color
lt: Lokatoriaus užpildymo spalva

en: Locator fill opacity
lt: Lokatoriaus užpildymo neskaidrumas

en: Locator radius
lt: Lokatoriaus spindulys

en: Locator stroke
lt: Lokatoriaus smūgis

en: Locator stroke color
lt: Lokatoriaus brūkšnio spalva

en: Locator stroke weight
lt: Lokatoriaus insulto svoris

en: Logic
lt: Logika

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Malay
lt: Malawy

en: Manage GPX tracks
lt: Tvarkyti GPX takelius

en: Manage icons
lt: Tvarkyti piktogramas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Map ID missing
lt: Dingo žemėlapio ID!

en: Map could not be displayed because of an invalid license. More information can be found on the <a href="%1$s">license page</a>.
lt: Žemėlapio nepavyko parodyti dėl negaliojančios licencijos. Daugiau informacijos rasite <a href="%1$s">licencijos puslapyje</a>.

en: Map created with <a href="%1$s" title="%2$s">Maps Marker Pro</a> could not be displayed because of an invalid license. Please contact the site owner for more details.
lt: Žemėlapio, sukurto su <a href="%1$s" title="%2$s">Maps Marker Pro</a>, negalima rodyti dėl negaliojančios licencijos. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į svetainės savininką.

en: Map dimensions
lt: Žemėlapio matmenys

en: Map lazy loading
lt: Žemėlapio tingus krovimas

en: Map missing
lt: Trūkstamas žemėlapis

en: Map not found
lt: Žemėlapis nerastas

en: Map saved successfully
lt: Žemėlapis sėkmingai išsaugotas

en: Map settings for new maps
lt: Naujų žemėlapių nustatymai

en: Map style
lt: Žemėlapio stilius

en: MapQuest Geocoding API allows up to %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/second with a free API key. Higher quotas are available on demand - %3$s.
lt: "MapQuest" geokodavimo API leidžia atlikti iki %1$s operacijų per mėnesį ir ne daugiau kaip %2$s užklausų per sekundę su nemokamu API raktu. Didesnės kvotos galimos pagal pareikalavimą - %3$s.

en: MapQuest Geocoding API key
lt: "MapQuest" geokodavimo API raktas

en: Maps
lt: Žemėlapiai

en: Maps Marker Pro - #1 mapping plugin for WordPress
lt: Maps Marker Pro - #1  WordPress kartografavimo įskiepis

en: Maps Marker Pro - plugin update available!
lt: Žemėlapiai Marker Pro - įskiepio atnaujinimas!

en: Maps Marker Pro 4 was completely rewritten from scratch and received a new database structure. As a result, existing data needs to be migrated. To make this as risk-free as possible, the plugin folder was renamed (which means it is considered a different plugin by WordPress) and a new database was created. This allows you to easily go back to the old plugin, should you encounter any issues, by simply deactivating this version and reactivating the old one.
lt: "Maps Marker Pro 4" buvo visiškai perrašyta nuo nulio ir sukurta nauja duomenų bazės struktūra. Todėl reikia perkelti esamus duomenis. Kad tai vyktų kuo mažiau rizikingai, įskiepio aplankas buvo pervadintas (tai reiškia, kad WordPress jį laiko kitu įskiepiu) ir sukurta nauja duomenų bazė. Tai leidžia lengvai grįžti prie senojo įskiepio, jei kiltų problemų, tiesiog išjungiant šią versiją ir vėl aktyvuojant senąją.

en: Maps Marker Pro has been successfully updated from version %1s to %2s!
lt: Maps Marker Pro sėkmingai atnaujinta iš versijos %1s į %2s !

en: Maps and markers
lt: Žemėlapiai ir žymekliai

en: Maps deleted successfully
lt: Žemėlapiai sėkmingai ištrinti

en: Maps per page
lt: Žemėlapiai viename puslapyje

en: MapsMarker affiliate program - sign up now and receive commissions up to 50%!
lt: MapsMarker affiliate programą - prisiregistruokite dabar ir gauti nuolaidą iki 50%!

en: MapsMarker reseller program - re-sell with a 20% discount!
lt: MapsMarker pardavinėjimo programa - parduoda su 20% nuolaida!

en: MapsMarker.com backlinks
lt: MapsMarker.com nuoroda

en: Marker ID
lt: Žymeklio ID

en: Marker icon
lt: Žymeklio piktograma

en: Marker list
lt: Žymeklių sąrašas

en: Marker mode
lt: Žymeklio režimas

en: Marker name
lt: Žymeklio pavadinimas

en: Marker saved successfully
lt: Žymeklis sėkmingai išsaugotas

en: Marker settings for new markers
lt: Žymeklių nustatymai naujiems žymekliams

en: Marker with ID %1$s not found
lt: Nerastas žymeklis su ID %1$s

en: Marker with ID %1$s updated
lt: Žymeklis su ID %1$s buvo atnaujintas

en: Markers
lt: Žymekliai

en: Markers deleted successfully
lt: Žymekliai sėkmingai ištrinti

en: Markers from map %1$s successfully moved to map %2$s
lt: Žymekliai iš žemėlapio %1$s sėkmingai perkelti į žemėlapį %2$s

en: Markers per page
lt: Žymeklių skaičius puslapyje

en: Markers successfully assigned to map %1$s
lt: Žymekliai sėkmingai priskirti žemėlapiui %1$s

en: Markers successfully removed from map %1$s
lt: Žymekliai sėkmingai pašalinti iš žemėlapio %1$s

en: Max bounds
lt: Maksimalios ribos

en: Max cluster radius
lt: Maksimalus klasterio spindulys

en: Max height
lt: Žemėlapio aukštis

en: Max interval
lt: Maksimalus intervalas

en: Max width
lt: Žemėlapio plotis

en: Max zoom
lt: Didžiausias priartinimas

en: Maximum upload size exceeded
lt: Viršytas maksimalus įkėlimo dydis

en: Maximum zoom level for which the server has tiles available
lt: Maksimalus mastelio lygis, kurį serveris turi

en: Measure button
lt: Matavimų mygtukas

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Metadata could not be processed
lt: Metaduomenų nepavyko apdoroti

en: Method of travel
lt: Kelionės būdas

en: Metric
lt: Metrinis

en: Metric (imperial)
lt: Metrinis (imperinis)

en: Metric units
lt: Metriniai vienetai

en: Min width
lt: Mažiausias plotis

en: Min zoom
lt: Mažiausias priartinimas

en: Minimum amount of characters that need to be typed before a request to the geocoding provider is sent.
lt: Mažiausias simbolių skaičius, kurį reikia įvesti prieš siunčiant užklausą geokodavimo paslaugų teikėjui.

en: Minimum zoom level for which the server has tiles available
lt: Mažiausias mastelio keitimo lygis, kuriam serveris turi išklotines

en: Misc
lt: Įvairūs

en: Missing (markers with missing assignment info will be assigned to the selected maps)
lt: Trūksta (žymekliai, kuriuose trūksta informacijos apie priskyrimą, bus priskirti šiam žemėlapiui)

en: Missing (markers with missing coordinates will be geocoded)
lt: Trūksta (žymekliai su trūkstamomis koordinatėmis bus geokoduojami)

en: Missing address for geocoding
lt: Trūksta geokodavimo adreso

en: Missing marker ID
lt: Nėra žymeklio ID

en: Missing or incomplete coordinates
lt: Trūkstamos arba neišsamios koordinatės

en: Miter
lt: Miteris

en: Miter-Clip
lt: Miterio spaustukas

en: Modified
lt: Modifikuota

en: Monthly
lt: Kas mėnėsį

en: Move markers
lt: stumti žymeklius

en: Move markers to a map
lt: Stumti žymeklį ant sluoksnio

en: Move objects to map copies
lt: Objektų perkėlimas į žemėlapių kopijas

en: Moving
lt: Perkėlimas

en: Moving time
lt: Judėjimo laikas

en: Multisite-only: also update settings on all subsites
lt: Daugialypei svetainei: atnaujinti nustatymus visom svetainių uodegom

en: Name
lt: Vardas

en: Name of the layer
lt: Sluoksnio pavadinimas

en: Needed for creating pretty links to fullscreen maps or API endpoints.
lt: Reikia kurti teisingus ryšius žemėlapiams arba API baigtims.

en: Neutral Ground Truth (Latin)
lt: Neutrali žemės tiesa (lotynų kalba)

en: Neutral Ground Truth (Local)
lt: Neutrali žemės tiesa (vietinė)

en: Never
lt: Niekados

en: New icons will be uploaded to the following directory
lt: Naujos piktogramos bus įkeltos į šį katalogą

en: New marker added
lt: Naujas žymeklis pridėtas

en: New shape settings
lt: Naujos formos nustatymai

en: New shortcode
lt: Naujas trumpasis kodas

en: New tab
lt: Nauja kortelė

en: News via RSS
lt: Naujienos per RSS

en: News via email
lt: Naujienos el. paštu

en: No elevation data available
lt: Nėra duomenų apie aukštį

en: No geographical data found
lt: Geografinių duomenų nerasta

en: No issues have been found.
lt: Problemų nenustatyta.

en: No limit
lt: Jokių apribojimų nėra

en: No maps selected
lt: Žemėlapis nepasirinktas

en: No marker map shortcodes found - please click on "Start migration" to continue.
lt: Nerasta žymeklio žemėlapio trumpųjų kodų - jei norite tęsti, spustelėkite „Pradėti perkėlimą“.

en: No markers are using the selected icon
lt: Nė vienas žymeklis nenaudoja pasirinktos piktogramos

en: No markers found
lt: Žymeklių nerasta

en: No markers selected
lt: Nėra pasirinktų žymeklių

en: No preference
lt: Pirmenybė neteikiama

en: No preview
lt: Nėra peržiūros

en: No preview - save and reload to see changes
lt: Nėra peržiūros - norėdami pamatyti pakeitimus, išsaugokite ir vėl įkelkite

en: No results
lt: Rezultatų nėra

en: No settings selected
lt: Nėra pasirinktų nustatymų

en: No supported multilingual plugin found
lt: Nerastas palaikomas daugiakalbis papildinys

en: No supported multilingual plugin installed.
lt: Neįdiegtas palaikomas daugiakalbis įskiepis.

en: No wrap
lt: Nėra įvyniojimo

en: None
lt: Nėra

en: None (geocoding disabled)
lt: Nėra (geografinis kodavimas išjungtas)

en: Nonzero
lt: Nulinės reikšmės

en: Norwegian Bokmål
lt: Norvegų (bokmal)

en: Not assigned to any map
lt: Nepriskirta jokiam žemėlapiui

en: Not used in any content
lt: nenaudojama jokiam turinyje

en: Note: markers are only unassigned, but not deleted.
lt: Pastaba: žymekliai yra tik nepriskirti, bet neištrinti.

en: Now
lt: Dabar

en: Number of markers to show:
lt: Rodomų žymeklių skaičius:

en: OK
lt: GERAI

en: Off
lt: Išjungta

en: Off (markers with missing coordinates will be skipped)
lt: Išjungta (žymekliai su trūkstamomis koordinatėmis bus praleisti)

en: Off (no changes to marker assignments)
lt: Išjungta (žymeklių priskyrimas nekeičiamas)

en: On
lt: Įjungta

en: On (all markers will be geocoded)
lt: Įjungta (visiems žymekliams bus suteiktas geokodas)

en: On (imported markers will be assigned or unassigned)
lt: Įjungta (importuoti žymekliai bus priskirti arba nepriskirti)

en: On demand
lt: Pagal pareikalavimą

en: Once
lt: Kai

en: Once the error is resolved, please click the update button. If you need further assistance, you can <a href="%1$s" target="_blank">open a support ticket</a>.
lt: Pašalinus klaidą spustelėkite mygtuką Atnaujinti. Jei reikia papildomos pagalbos, galite <a href="%1$s" target="_blank">open a support ticket</a>.

en: One result
lt: Vienas rezultatas

en: Only active settings will be applied to the selected maps. To activate a setting, tick the checkbox on the left.
lt: Pasirinktiems žemėlapiams bus taikomi tik aktyvūs nustatymai. Norėdami įjungti nustatymą, pažymėkite kairėje esantį žymimąjį langelį.

en: Only markers from these maps
lt: Tik šių žemėlapių žymekliai

en: Only set this option to the URL of your WordPress folder if you are experiencing issues or recommended so by support!
lt: Tik nustatykite šią parinktį savo WordPress aplanko URL, jei kyla problemų ir šeip rekomenduojama, kad gauti pagalbą!

en: Opacity
lt: Nepermatomas

en: Opacity of the layer
lt: Sluoksnio neskaidrumas

en: Open Media Library
lt: Atvira medijos biblioteka

en: Open link
lt: Atidaryti nuorodą

en: Open on hover
lt: Atidaryti paspaudus pelės žymeklį

en: Open popup
lt: atidaryti iššokanti langelį

en: Open popup and set zoom
lt: Atidarykite iššokantį langą ir priartinkite vaizdą

en: Open standalone map in fullscreen mode
lt: Parodyti žemėlapį pilname ekrane

en: Option A: activate an unexpiring license key
lt: Nustatymas A: aktyvuokite nesibaigiančios licensijos raktą

en: Option B: get a personalized trial license key
lt: Nustatymas B: gaukite asmeninį bandomąjį licensijos raktą

en: Option C: get an anonymous trial license key
lt: Nustatymas C: gauti anoniminį bandojąmį licensijos raktą

en: Option to hide backlinks to Mapsmarker.com on maps and screen overlays in KML files.
lt: Galimybė paslėpti atgalines nuorodos į Mapsmarker.com ant žemėlapio ekrano perdangos KML failuose.

en: Optional comma-separated list of region codes, specified as a ccTLD (country code top-level domain). This parameter will fully restrict the results from the geocoder. For a list of ccTLDs, please visit %1$s.
lt: Neprivalomas kableliais atskirtas regionų kodų sąrašas, nurodytas kaip ccTLD (šalies kodo aukščiausiojo lygio domenas). Šis parametras visiškai apribos geokoderio rezultatus. CcTLD sąrašo ieškokite %1$s.

en: Optional component filters, separated by a pipe (|). Each component filter consists of a component:value pair and will fully restrict the results from the geocoder. For more information, please visit %1$s.
lt: Neprivalomi komponentų filtrai, atskirti vamzdžiu (|). Kiekvieną komponentų filtrą sudaro komponentų ir reikšmių pora, kuri visiškai apriboja geokoderio rezultatus. Daugiau informacijos rasite %1$s.

en: Optional region code, specified as a ccTLD (country code top-level domain). This parameter will only influence, not fully restrict, results from the geocoder. For a list of ccTLDs, please visit %1$s.
lt: Neprivalomas regiono kodas, nurodomas kaip ccTLD (šalies kodo aukščiausiojo lygio domenas). Šis parametras tik paveiks, bet ne visiškai apribos geokoderio rezultatus. CcTLD sąrašą rasite %1$s.

en: Or
lt: Arba

en: Order by
lt: Rūšiuoti pagal

en: Overlay
lt: Perdangos

en: Overlays
lt: Perdangos

en: PHP version
lt: PHP versija

en: Pace
lt: Vieta

en: Pagination
lt: Numeracija

en: Panel
lt: Skydelis

en: Pedestrian
lt: Pėsčiomis

en: Permalinks base URL
lt: Nuolatinė bazinė nuoroda (URL)

en: Permalinks for the Maps Marker Pro API endpoints are not working correctly, which means API links (e.g. fullscreen) will not work. To fix this, please navigate to the <a href="%1$s">WordPress integration settings</a> and add the URL to your WordPress folder to the option "Permalinks base URL".
lt: Įspėjimas: nuolatinė nuoroda į Maps Marker Pro API dirba nekorektiškai, tai reiškia kad gali nerodyti žymeklių. API nuorodos gali neveikti.<br/>Kad tai ištaisyti, nueikite į <a href="%1$s">Suderinamumo nustatymus</a> ir pridėkite adresą i skyrelį "Permalinks base URL".

en: Permalinks slug
lt: Adreso priedelis

en: Permanent
lt: Nuolatinis

en: Please be aware that restoring settings from a version other than %1$s will result in settings that have been added, changed or removed in this version to revert to their default values.
lt: Atminkite, kad atkuriant nustatymus iš kitos nei %1$s versijos, bus grąžintos šios versijos pridėtų, pakeistų ar pašalintų nustatymų numatytoji vertė.

en: Please click here to finish the installation of Maps Marker Pro.
lt: Prašome spausti čia norėdami baigti diegti Maps Marker Pro

en: Please click here to renew your access to updates and support
lt: prašome spausti čia ir atnaujinkite savo prieigą prie įskiepių pagalbos ir naujinimų

en: Please do not delete the old plugin until you have verified that all data has been migrated correctly. We also recommend to make a backup of the %1$s and %2$s database tables, to be able to run the migration again at a later point, should it become necessary.
lt: Neištrinkite senojo įskiepio, kol neįsitikinsite, kad visi duomenys perkelti teisingai. Taip pat rekomenduojame sukurti atsarginę %1$s ir %2$s duomenų bazės lentelių kopiją, kad vėliau, jei prireiktų, būtų galima vėl atlikti migraciją.

en: Please enter a comma-separted list of IDs (e.g. 1,2,3).
lt: Įveskite kableliais padalytą ID sąrašą (pvz., 1,2,3).

en: Please enter a license key to continue.
lt: Prašau įvesti licencijos raktą

en: Please enter a valid email address (or get an anonymous trial license key)
lt: Prašome įvesti galiojantį elektroninio pašto adresą, ir teskite (arba imkite anoniminį bandomąją licenzijos raktas)

en: Please enter your first name
lt: Įveskite savo vardą

en: Please enter your last name
lt: Įveskite savo pavardę

en: Please go to the health page for more information.
lt: Daugiau informacijos rasite sveikatos puslapyje.

en: Please go to the license page for more information.
lt: Norėdami gauti daugiau informacijos, eikite į licencijos puslapį.

en: Please note that a license is bound to the domain it was activated on. If you want to use your license on another domain, please follow <a href="%1$s" target="_blank">this tutorial</a>.
lt: Atkreipkite dėmesį, licenzija skirta šiam domenui ir vėl aktyvuota! Jei norite naudoti šią licenziją kitame domene, prašome vadovautis nurodymais: <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>

en: Please note that any caches you are using must be cleared, or maps might stop working.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad reikia išvalyti visas naudojamas talpyklas, kitaip žemėlapiai gali nustoti veikti.

en: Please note that in contrast to a personalized trial license, you will not be able to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a> or get a reminder when your trial license has expired.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad su asmenine bandomąja licencija jūs negalėsite <a href="%1s" target="_blank">naudotis pagalbos bilietais</a> ir gauti priminimą, kada jūsų licencija yra pasibaigusi!

en: Please note that marker maps have been deprecated, but can still be used for backwards compatibility. However, additional shortcode attributes are needed in order to make them look the same. Due to the high risk of doing this programmatically, we require you to replace these shortcodes manually. Start the migration check to get a list of used shortcodes and how they need to be updated. Only shortcodes in posts and pages can be detected, so please also check if you are using any shortcodes in widgets or other places. This only affects shortcodes for marker maps. Shortcodes for layer maps do not need to be updated.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad žymeklių žemėlapių nebeliko, tačiau juos vis dar galima naudoti dėl atgalinio suderinamumo. Tačiau, kad jie atrodytų vienodai, reikia papildomų trumpojo kodo atributų. Dėl didelės rizikos tai daryti programiškai, reikalaujame, kad šiuos trumpuosius kodus pakeistumėte rankiniu būdu. Pradėkite migracijos patikrą, kad gautumėte naudojamų trumpųjų kodų sąrašą ir kaip juos reikia atnaujinti. Galima aptikti tik įrašuose ir puslapiuose esančius trumpuosius kodus, todėl taip pat patikrinkite, ar nenaudojate trumpųjų kodų valdikliuose ar kitose vietose. Tai turi įtakos tik žymeklių žemėlapių trumpiesiems kodams. Sluoksnių žemėlapių trumpųjų kodų atnaujinti nereikia.

en: Please note that only files with UTF-8 encoding are currently supported.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu palaikomi tik UTF-8 koduotės failai.

en: Please note that the selected basemaps and overlays will completely replace the current settings on the respective maps.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkti baziniai žemėlapiai ir perdangos visiškai pakeis dabartinius atitinkamų žemėlapių nustatymus.

en: Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe.
lt: Atnaujinkite prieigą prie atnaujinimų ir palaikymo, kad jūsų įskiepis būtų atnaujintas ir saugus.

en: Please select the map you want to display
lt: Pasirinkite žemėlapį, kurį norite rodyti

en: Please select the map you would like to add.
lt: Prašome pasirinkti žemėlapį kurį norėtumėte pridėti

en: Please select your preferred directions provider. This setting will be used for the directions link that gets attached to the popup text on each marker if enabled.
lt: Pasirinkite pageidaujamą krypčių teikėją. Šis nustatymas bus naudojamas nurodymų nuorodai, kuri pridedama prie kiekvieno žymeklio iššokančio teksto, jei jis įjungtas.

en: Plugin settings
lt: Įskiepio nustatymai

en: Plugin version
lt: Įskiepio versija

en: Polish
lt: Lenkų

en: Polygon
lt: Poligonas

en: Polyline
lt: Polilinijos

en: Popup
lt: Iššokantis langas

en: Popup anchor
lt: Iššokantis inkaras

en: Popup lazy loading
lt: Iššokančio lango tingus krovimas

en: Position
lt: Pozicija

en: Positon
lt: Pozicija

en: Preferred route profile
lt: pageidaujamas maršruto profilis

en: Press CTRL-key and click to <b>add point</b>
lt: Paspauskite CTRL klavišą ir spustelėkite, kad <b>pridėtumėte tašką</b>

en: Press CTRL-key and click to <b>resume line</b>
lt: Paspauskite CTRL klavišą ir spustelėkite <b>atnaujinti eilutę</b>

en: Press SHIFT-key and click to <b>delete point</b>
lt: Paspauskite SHIFT klavišą ir spustelėkite, kad <b>pašalintumėte tašką</b>

en: Prevents the layer from getting wrapped around the antimeridian
lt: Neleidžia sluoksniui apsivynioti aplink antimeridianą

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Priority for maps
lt: Žemėlapių prioritetas

en: Provider
lt: Teikėjas

en: Publish
lt: Publikuoti

en: Published
lt: Paskelbta

en: Published on %1$s
lt: Paskelbta %1$s

en: Punjabi
lt: Pandžabo

en: Radius
lt: Spindulys

en: Raster tiles
lt: Rastrinės plytelės

en: Rate limit savings and performance
lt: Sutaupytos lėšos ir našumas

en: Recent markers
lt: Naujausi žymekliai

en: Recommended
lt: Rekomenduojamas

en: Rectangle
lt: rombas

en: Redirect to external GPX files
lt: Peradresavimas į išorinius GPX failus

en: Redirects to external GPX files rather than processing them like internal GPX files when clicking on the download button. Enabling this will save server traffic, but can cause external GPX files to be opened in the browser instead of being downloaded.
lt: Paspaudus atsisiuntimo mygtuką, nukreipiama į išorinius GPX failus, o ne apdorojama kaip vidiniai GPX failai. Įjungus šią funkciją, bus taupomas serverio duomenų srautas, tačiau gali būti, kad išoriniai GPX failai bus atidaromi naršyklėje, o ne atsisiunčiami.

en: Region
lt: regionas

en: Region codes
lt: Regionų kodai

en: Register strings
lt: Užregistruoti eilutes

en: Register strings for translation
lt: Užregistruokite eilutes vertimui

en: Remove all markers from a map
lt: Ištrinti visus sluoksnio žymeklius

en: Remove markers
lt: Nuimti žymeklius

en: Renew your access to updates and support
lt: Pratęskite prieigą prie atnaujinimų ir palaikymo

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace marker icons
lt: Pakeiskite žymeklių piktogramas

en: Replacement icon
lt: Pakaitos piktograma

en: Request parameter keys will be uppercase
lt: Ieškomi parametrai bus didžiosiomis raidėmis

en: Resellers
lt: Atstovai

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset IDs (new maps will start with ID 1)
lt: Iš naujo nustatyti ID (nauji žemėlapiai prasidės nuo ID 1)

en: Reset IDs (new markers will start with ID 1)
lt: Iš naujo nustatyti ID (nauji žymekliai prasidės nuo ID 1)

en: Reset button
lt: Atstatymo mygtukas

en: Reset database
lt: Duomenų bazės atstatymas

en: Reset location
lt: Iš naujo nustatyti vietą

en: Reset map view
lt: atnaujinti žemėlapio vaizdą

en: Reset settings
lt: Atstatyti nustatymus

en: Responsive map
lt: Jautrus žemėlapis

en: Restore backup
lt: Atkurti atsarginę kopiją

en: Restore completed successfully
lt: Atkūrimas baigtas sėkmingai

en: Restrict to current view
lt: Apriboti dabartiniu vaizdu

en: Return images with transparency
lt: Grąžinti skaidrius vaizdus

en: Reverse X-axis
lt: Atvirkštinė X ašis

en: Reverse Y-axis
lt: Atvirkštinė Y ašis

en: Right
lt: Dešinė

en: Role
lt: Vaidmuo

en: Round
lt: Apvalus

en: Row %1$s in table %2$s could not be processed
lt: Lentelės %1$s eilutės %2$s nepavyko apdoroti

en: Russian
lt: Rusų

en: Same tab
lt: Tas pats langelis

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save current values as defaults for new maps
lt: Išsaugoti dabartines vertes kaip numatytąsias naujiems žemėlapiams

en: Save current values as defaults for new markers
lt: Išsaugokite dabartines reikšmes kaip numatytuosius nustatymus naujiems žymekliams

en: Scale
lt: Laiptai

en: Scheduled
lt: Suplanuota

en: Scroll wheel zoom
lt: Mastelio keitimas slinkties ratelio pagalba

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search and sort
lt: Paieška ir rūšiavimas

en: Search maps
lt: Paieškos žemėlapiai

en: Search markers
lt: Ieškoti žymeklių

en: Security check failed
lt: Saugumo patikrinimas nepavyko

en: Select all
lt: Pasirinkite visus

en: Select icons
lt: Pasirinkite piktogramas

en: Select or Upload GPX file
lt: Pasirinkite arba įkelkite GPX failą

en: Select the map you want to display
lt: Pasirinkite žemėlapį, kurį norite rodyti ekrane

en: Set to enabled if you want to easily upgrade to beta releases.
lt: Įjunkite, jei norite lengviau atnaujinti beta versijas.

en: Set view
lt: Nustatyti vaizdą

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings missing
lt: Trūksta nustatymų

en: Settings reset successfully
lt: Nustatymai sėkmingai nustatyti iš naujo

en: Settings saved successfully
lt: Nustatymai sėkmingai išsaugoti

en: Settings updated successfully
lt: Nustatymai sėkmingai atnaujinti

en: Shapes added via filters are hidden while this tab is active
lt: Per filtrus pridėtos formos yra paslėptos, kol šis skirtukas aktyvus

en: Share
lt: Bendrinti

en: Share URL
lt: Dalytis URL

en: Share button
lt: Bendrinti

en: Share text
lt: Bendrinti tekstą

en: Share window
lt: Pasidalijimo langas

en: Shortcode
lt: Trumpas kodas

en: Shortcode to add maps - Example: [mapsmarker map="1"]
lt: Trumpasis kodas žemėlapiams pridėti - Pavyzdys: [mapsmarker map="1"]

en: Shortest
lt: Trumpiausias

en: Show
lt: Rodyti

en: Show QR code for fullscreen map
lt: Rodyti QR kodą viso ekrano žemėlapiui

en: Show address
lt: Rodyti adresą

en: Show advanced settings
lt: Rodyti išplėstinius nustatymus

en: Show all available markers (disables individual filters)
lt: Rodyti visus galimus žymeklius (išjungiami atskiri filtrai)

en: Show bearings
lt: Rodyti guolius

en: Show bounds on hover
lt: Rodyti ribas užvedus pelės žymeklį

en: Show clear button
lt: Rodyti aiškų mygtuką

en: Show coordinates
lt: Rodyti koordinates

en: Show directions link
lt: pridėti direktyvos nuoroda

en: Show end icon
lt: Rodyti pabaigos piktogramą

en: Show error tiles
lt: Rodyti klaidų langelius

en: Show fullscreen link
lt: Rodyti viso ekrano nuorodą

en: Show health check:
lt: Parodykite būklės patikrinimą:

en: Show imperial
lt: Parodyti imperatoriškumą

en: Show in markers list
lt: Rodyti žymių sąraše

en: Show in popup
lt: Rodyti iššokančiame lange

en: Show interval markers
lt: Rodyti intervalų žymeklius

en: Show location finder
lt: Rodyti buvimo vietos ieškiklį

en: Show location marker
lt: Rodyti vietos žymeklį

en: Show marker
lt: Rodyti žymeklį

en: Show marker name
lt: Rodyti žymeklio pavadinimą

en: Show me where I am
lt: Parodyk man, kur aš esu

en: Show metric
lt: Rodyti metriką

en: Show minimap
lt: Rodyti mini žemėlapiuką

en: Show news and links:
lt: Parodos naujienos ir nuorodos:

en: Show popup
lt: Rodyti iššokantį langą

en: Show prefix
lt: Rodyti priešdėlį

en: Show release notes
lt: Rodyti išleidimo pastabas

en: Show search and sort
lt: Rodyti paiešką ir rūšiavimą

en: Show start icon
lt: Rodyti pradžios piktogramą

en: Show start/end icons
lt: Rodyti pradžios ir pabaigos piktogramas

en: Show unit button
lt: Mygtukas Rodyti vienetą

en: Shows a placeholder image for tiles that cannot be loaded
lt: Parodo vietos žymės langelių vaizdą, kurių negalima įkelti

en: Single marker mode
lt: Vieno žymeklio režimas

en: Sitemaps
lt: Svetainės žemėlapiai

en: Sort order
lt: Rikiuoti

en: Sorting
lt: Rūšiavimas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Source or target missing
lt: Trūksta šaltinio arba tikslo

en: Source or target not found
lt: Nerastas šaltinis arba tikslas

en: Spiderfy multiplier
lt: Spiderfy daugiklis

en: Spiderfy on every zoom
lt: Spiderfy kiekviename priartinimo variante

en: Square
lt: Kvadratinis

en: Stadia Geocoding API key
lt: „Stadia“ geokodavimo API raktas

en: Stadia Maps API key
lt: "Stadia Maps" API raktas

en: Stamen has discontinued their tile hosting services and partnered with with Stadia Maps to provide tile hosting. In order to continue using Stamen map tiles, you need to register a free Stadia Maps account and obtain an API key. For more information on how to set up Stadia Maps, please <a href="%1$s">click here</a>.
lt: "Stamen" nutraukė plytelių prieglobos paslaugų teikimą ir bendradarbiauja su "Stadia Maps", kuri teikia plytelių prieglobos paslaugas. Norėdami toliau naudoti "Stamen" žemėlapių plyteles, turite užregistruoti nemokamą "Stadia Maps" paskyrą ir gauti API raktą. Daugiau informacijos apie tai, kaip susikurti "Stadia Maps", rasite <a href="%1$s">paspaudę čia</a>.

en: Start
lt: Pradėti

en: Start anonymous free 30-day trial period
lt: Prasidėjo anoniminis nemokamas 30 dienų bandomasis laikotarpis

en: Start export
lt: pradėti exportavimą

en: Start full-text search
lt: pradėti pilno teksto paieška

en: Start icon
lt: Pradžios piktograma

en: Start import
lt: pradėti ikėlimą

en: Start migration
lt: Pradėti perkėlimą

en: Start personalized free 30-day trial period
lt: Pradėti asmeninį nemokamą 30 dienų bandomajį laikotarpį

en: Start typing for suggestions
lt: Pradėkite rašyti pasiūlymus

en: Start typing for suggestions (%1$s characters minimum)
lt: Pradėkite rašyti pasiūlymus (ne mažiau kaip %1$s simbolių)

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: String of available tile server subdomains (each letter is a subdomain name)
lt: Galimų plytelių serverio subdomenų eilutė (kiekviena raidė yra subdomeno vardas)

en: Strings for all maps and markers successfully registered for translation
lt: Visų žemėlapių ir žymeklių eilutės, sėkmingai užregistruotos vertimui

en: Stroke
lt: Insultas

en: Stroke color
lt: Brūkšnio spalva

en: Stroke opacity
lt: Neskaidrumas

en: Stroke weight
lt: Smūgio svoris

en: Styles
lt: Stiliai

en: Subdomains
lt: Subdomenai

en: Summary
lt: Santrauka

en: Support
lt: Pagalba

en: Target
lt: Taikinys

en: Temp directory
lt: Talpyklos katalogas

en: Test mode
lt: Testavimo režimas

en: Test mode off - changes will be saved to the database.
lt: Bandymo režimas išjungtas - pakeitimai bus išsaugoti duomenų bazėje.

en: Test mode on - no changes will be made to the database.
lt: Bandymo režimas įjungtas - duomenų bazėje pakeitimų nebus.

en: The GPX file could not be loaded. Please contact the site owner.
lt: GPX failo nepavyko įkelti. Kreipkitės į svetainės savininką.

en: The URL points to a Web Map Service
lt: URL nurodo į žiniatinklio žemėlapio paslaugą

en: The correct URL is: %1$s
lt: Teisingas URL adresas yra: %1$s

en: The culture parameter allows you to select the language of the culture for geographic entities, place names and map labels on Bing map images. For supported cultures, street names are localized to the local culture. For example, if you request a location in France, the street names are localized in French. For other localized data such as country names, the level of localization will vary for each culture. For example, there may not be a localized name for the "United States" for every culture code. See %1$s for more details.
lt: Kultūra parametras leidžia jums pasirinkti kultūrinius ojektus, vietovardžių ir žemėlapio žymių kultūros kalbą apie Bing žemėlapių vaizdus. Remiamiems kultūrų, gatvių pavadinimai lokalizuota į vietos kultūrą. Pavyzdžiui, jei jūs prašote vietovės Prancūzijoje, gatvių pavadinimai gali būti lokalizuoti prancūzų. Dėl kitų lokalių duomenų, pavyzdžiui, šalių pavadinimus, lokalizacijos lygis skirsis kiekvienos kultūros. Pavyzdžiui, tai gali būti ne lokalizuota vardas už "JAV" už kiekviena kultūra kodą. Papildomos informacijos ieškokite  %1$s.

en: The distance (in meters) within which to return place results. Note that setting a radius biases results to the indicated area, but may not fully restrict results to the specified area.
lt: Atstumas (metrais) rezultatus į kurį norite grįžti. Atminkite, kad rezultatai, nurodytu atstumu atitinkamai nustato ir gali apriboti rezultatus iki nurodytos vietos.

en: The distance (in meters) within which to return place results. Note that setting a radius biases results to the indicated area, but may not fully restrict results to the specified area. Set to zero to disable.
lt: Rezultatas (metrais), per kurį reikia grąžinti vietos rezultatus. Atminkite, kad nustačius spindulio paklaidą, rezultatai gali būti rodomi nurodytoje srityje, tačiau gali būti, kad rezultatai neapsiriboja nurodytu plotu. Norėdami išjungti, nustatykite nulį.

en: The export endpoint is disabled, so this setting has no effect
lt: Eksportavimo baigtis yra neleidžiama, todėl šis nustatymas neturi jokio poveikio

en: The fullscreen endpoint is disabled, so this setting has no effect
lt: Viso ekrano baigtis yra išjungta, todėl šis nustatymas neturi jokio poveikio.

en: The geolocation has been denied
lt: Geolokacija buvo atmesta

en: The geolocation has failed for an unknown reason
lt: Geografinės vietos nustatymas nepavyko dėl nežinomos priežasties

en: The geolocation has timed out
lt: Geolokacijos laikas baigėsi

en: The geolocation is unavailable
lt: Geolokacija negalima

en: The interface language to use on backend and/or on maps on frontend. Please note that the language for Google Maps and Bing maps can be set separately via the according basemap settings section.
lt: Sąsajos kalba, naudojama ant bagažinės ir / ar ant išorinių žemėlapių. Atkreipkite dėmesį, kad "Google" žemėlapių ir "Bing" žemėlapių kalba gali būti nustatyta atskirai pagal atitinkamą pagrindinio nustatymo nustatymų skiltį.

en: The language in which to return results. For a list of supported languages, please visit %1$s.
lt: Kalba, kuria turi būti grąžinami rezultatai. Palaikomų kalbų sąrašą rasite svetainėje %1$s.

en: The language used when displaying textual information such as the names for controls, copyright notices, and labels.
lt: Kalba, naudojama rodant tekstinę informaciją, pavyzdžiui, valdiklių pavadinimus, autorių teisių pranešimus ir etiketes.

en: The map is not used in any content.
lt: Žemėlapis nenaudojamas jokiame turinyje.

en: The map is used in the following content:
lt: Žemėlapis naudojamas šiame turinyje:

en: The marker has been moved since this address was selected and may no longer correspond to the correct location.
lt: Nuo to laiko, kai buvo pasirinktas šis adresas, ženklas buvo perkeltas ir gali nebeatitikti teisingos vietos.

en: The point around which you wish to retrieve place information. Must be specified as latitude,longitude (e.g. %1$s).
lt: Taškas, apie kurį norite gauti informaciją apie vietą. Turi būti nurodyta kaip platuma, ilguma (pvz., %1$s).

en: The priority of maps relative to other URLs on your site.
lt: Žemėlapių prioritetas, palyginti su kitomis nuorodomis jūsų svetainėje

en: The selected file (%1$s) exceeds the maximum upload file size on your server (%2$s)
lt: Pasirinktas failas (%1$s) viršija didžiausią jūsų serveryje leidžiamą įkelti failo dydį (%2$s).

en: The tiles are non-geographical
lt: Plytelės nėra geografinės

en: The x-coordinate of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
lt: X-koordinatės piktogramos (lyginant su ja viršutiniame kairiajame kampe).

en: The x-coordinate of the popup anchor (relative to the icon anchor).
lt: Iššokančiojo inkaro x koordinatė (atsižvelgiant į piktogramos inkarą).

en: The y-coordinate of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
lt: Y-koordinatės piktogramos (lyginant su viršutiniame kairiajame kampe).

en: The y-coordinate of the popup anchor (relative to the icon anchor).
lt: Iššokančiojo inkaro y koordinatė (atsižvelgiant į piktogramos inkarą).

en: There are %1$s unassigned markers.
lt: Šie žymekliai %1$s nepriskirti.

en: There are issues with your installation.
lt: Jūsų diegimo sistemoje yra problemų.

en: This includes custom layers, maps, markers and relationships. Settings need to be backed up separately.
lt: Tai apima pasirinktinius sluoksnius, žemėlapius, žymeklius ir ryšius. Nustatymų atsarginė kopija turi būti kuriama atskirai.

en: This marker uses custom overlays and/or WMS layers, which are unsupported for marker maps. Please create a map for this marker and replace the old marker shortcode with the new map shortcode.
lt: Šiame žymeklyje naudojami pasirinktiniai perdengimai ir (arba) WMS sluoksniai, kurie žymeklių žemėlapiuose nepalaikomi. Sukurkite šio žymeklio žemėlapį ir pakeiskite senąjį žymeklio trumpąjį kodą naujuoju žemėlapio trumpuoju kodu.

en: This will reset the Maps Marker Pro database. All custom layers, maps, markers and relationships will be deleted. Settings are not affected.
lt: Tai iš naujo nustatys „Maps Marker Pro“ duomenų bazę. Visi pasirinktiniai sluoksniai, žemėlapiai, žymekliai ir ryšiai bus ištrinti. Nustatymai bebus pakeisti.

en: This will reset the selected Maps Marker Pro settings to their default values.
lt: Taip bus atkurti numatytieji „Maps Marker Pro“ nustatymai.

en: This will test the plugin for problems and incompatibilities.
lt: Taip bus patikrinta, ar įskiepiai nesukelia problemų ir nėra nesuderinami.

en: Ticks font color
lt: Pažymi šrifto spalvą

en: Tiles courtesy of
lt: Mandagumo plytelės

en: Time
lt: Laikas

en: TinyMCE button
lt: TinyMCE klavišas

en: To use the geocoding feature, please activate one or more providers in the <a href="%1$s" target="_blank">geocoding settings</a>
lt: Norėdami naudoti geokodavimo funkciją, aktyvuokite vieną ar daugiau teikėjų <a href="%1$s" target="_blank">geokodavimo nustatymuose</a>.

en: TomTom API key
lt: TomTom API raktas

en: TomTom Geocoding API allows up to %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/second with a free API key. Higher quotas are available on demand - %3$s.
lt: „TomTom Geocoding API“ leidžia atlikti iki %1$s operacijų per mėnesį ir ne daugiau kaip %2$s užklausų per sekundę naudojant nemokamą API raktą. Didesnės kvotos galimos pagal pareikalavimą  - %3$s.

en: TomTom Geocoding API key
lt: „TomTom Geocoding“ API raktas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Tooltip
lt: Įrankių užuomina

en: Tooltip background color
lt: Patarimo teksto pagrindo spalva

en: Tooltip font color
lt: Patarimų šrifto spalva

en: Top
lt: Viršuje

en: Total
lt: Viso

en: Total maps:
lt: Iš viso žemėlapių:

en: Total markers:
lt: Iš viso žymeklių:

en: Track
lt: Sekti

en: Track color
lt: Įrašo spalva

en: Track name
lt: Sekimo pavadinimas

en: Track opacity
lt: Kelio neskaidrumas

en: Track smooth factor
lt: Sekti smoothFactor

en: Track weight
lt: Įrašo svoris

en: Trademarks and copyright
lt: Prekių ženklai ir autorinės teisės priklauso

en: Transit
lt: Tranzitas

en: Translate
lt: Išversti

en: Translations
lt: Vertimai

en: Transparent tiles
lt: Skaidrios lentelės

en: Turkish
lt: Turkų

en: Turn off measuring
lt: Išjunkite matavimą

en: Turn on measuring
lt: Įjunkite matavimą

en: Tutorial and example styles
lt: Mokomoji programa ir stilių pavyzdžiai

en: Two finger zoom
lt: Dviejų pirštų mastelio keitimas

en: Type
lt: Tipas

en: Typeahead suggestions character limit
lt: Typeahead pasiūlymų simbolių limitas

en: Typing interval delay
lt: Įvesti intervalo uždelsimą

en: URL missing
lt: Trūksta URL adreso

en: URL template for the tile server
lt: Plytelių serverio URL šablonas

en: Unable to determine delimiter
lt: Nepavyksta nustatyti skirtuko

en: Unfortunately, Algolia has discontinued their geocoding services. In order to enable geocoding again, you need to register an API key for at least one of the other available geocoding providers and activate it as the new default. For more information on how to register and set up geocoding API keys, please <a href="%1$s">click here</a>.
lt: Deja, "Algolia" nutraukė geokodavimo paslaugų teikimą. Norėdami vėl įjungti geokodavimą, turite užregistruoti bent vieno iš kitų galimų geokodavimo paslaugų teikėjų API raktą ir aktyvuoti jį kaip naują numatytąjį. Daugiau informacijos apie tai, kaip užregistruoti ir nustatyti geokodavimo API raktus, rasite <a href="%1$s">paspaudę čia</a>.

en: Unit
lt: Vienetas

en: Units
lt: Vienetai

en: Until pan
lt: Kol dirba

en: Until pan or zoom
lt: Iki panoramos ar artinimo

en: Update
lt: atnaujinti

en: Update GPX
lt: Atnaujinti GPX

en: Update existing, add remaining
lt: Atnaujinti esamus, pridėti likusius

en: Update frequency
lt: Atnaujinimo dažnumas

en: Update instruction: as your user does not have the right to update plugins, please contact your <a href="%1$s">administrator</a>
lt: Atnaujinimo instrukcija: kadangi jūsų naudotojas neturi teisės atnaujinti įskiepių, kreipkitės į savo <a href="%1$s">administratorių</a>.

en: Update instruction: please start the update from the <a href="%1$s">updates page</a>.
lt: Atnaujinkite instrukcija: prašome pradėti naujinimą iš <a href="%1s">Atnaujinimų-puslapio</a>.

en: Update markers
lt: Atnaujinti žymeklius

en: Update settings
lt: atnaujinkite nustatymus

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Upload
lt: nusiųsti

en: Upload new icon
lt: Nusiųsti nauja piktogramą

en: Uppercase parameters
lt: Didžiųjų teksto raidžių parametrai

en: Use %1$s + scroll to zoom the map
lt: Naudokite %1$s + slinkimą žemėlapiui priartinti

en: Use bounds
lt: Naudokite ribas

en: Use ctrl + scroll to zoom the map
lt: Norėdami priartinti žemėlapį, naudokite ctrl + slinkimas

en: Use the following directions provider
lt: Naudokite šios kryptis teikėją

en: Use tools
lt: Naudokite įrankius

en: Use two fingers to move the map
lt: Norėdami perkelti žemėlapį, naudokite du pirštus

en: Used in content
lt: Naudojama turinyje

en: Used to create pretty links to fullscreen maps or API endpoints.
lt: Naudojamas gražioms nuorodoms į viso ekrano žemėlapius arba API galinius taškus kurti.

en: Uzbek
lt: Uzbekų

en: Version
lt: Versija

en: Version of the service to use
lt: Versijos WMS naudojimosi paslauga

en: View fullscreen
lt: Rodyti per visą ekraną

en: View maps
lt: Peržiūrėti žemėlapius

en: View markers
lt: Peržiūrėti žymeklį

en: View post
lt: Peržiūrėti pranešimą

en: View release notes
lt: Peržiūrėti išleidimo pastabas

en: WARNING: If you restore a backup, the entire Maps Marker Pro database will be wiped and replaced with the data from the file. This cannot be undone.
lt: ĮSPĖJIMAS: jei atkursite atsarginę kopiją, visa "Maps Marker Pro" duomenų bazė bus ištrinta ir pakeista failo duomenimis. To negalima atšaukti.

en: WARNING: this cannot be undone.
lt: Įspėjimas: to nebus galima anuliuoti

en: WMS settings
lt: WMS nustatymai

en: Walking
lt: Pėsčiomis

en: Warning: If you migrate your data, any maps or markers created with this installation of Maps Marker Pro will be deleted and replaced with the data from the old plugin (which will remain unchanged). This cannot be undone.
lt: Įspėjimas: Jei migruosite savo duomenis, visi žemėlapiai ar žymekliai, sukurti su šiuo "Maps Marker Pro" įdiegimu, bus ištrinti ir pakeisti senojo įskiepio duomenimis (kurie išliks nepakitę). To negalima atšaukti.

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using current value %4$s instead
lt: ĮSPĖJIMAS: neteisinga reikšmė %1$s eilutėje %2$s (%3$s) - naudojant šia %4$s

en: Warning: not recommended on production sites - use at your own risk!
lt: Įspėjimas: nerekomenduojamo talpinimo vietos - naudosite savo pačių rizikai!

en: Warning: your access to updates and support for Maps Marker Pro has expired!
lt: Įspėjimas: jūsų prieigą pagalbos skyrelio "Maps Marker Pro" skyrelio - baigėsi!

en: Waypoints
lt: Kelio taškai

en: Waypoints radius
lt: Kelio taškų spindulys

en: We recommend using OpenStreetMap, but if you also want to use Google Maps, you need to register a <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps Javascript API key</a>.
lt: Rekomenduojame naudoti "OpenStreetMap", bet jei norite naudoti ir "Google Maps", turite užregistruoti <a href="%1$s" target="_blank">"Google Maps" Javascript API raktą</a>.

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Weighting method of routing
lt: svorinis maršruto nustatymas

en: Welsh
lt: Velso

en: When looking up a location without choosing a maximum distance, the map will zoom to this level (0 to disable).
lt: Ieškant vietos ir nepasirinkus didžiausio atstumo, žemėlapis bus priartintas iki šio lygio (nuo 0 iki išjungti).

en: When panning past the edges of a map, objects such as markers will seamlessly be moved to the new copy of the map
lt: Planuojant praeities žemėlapio kraštus, objektai, pvz., žymekliai, bus sklandžiai perkelti į naują žemėlapio kopiją

en: When using batch geocoding or when ambiguous results are returned, any results within the provided bounding box will be moved to the top of the results list. Below you will find an example for Vienna/Austria:
lt: Kai naudojate paketinį Geokodavimą arba gauname neaiškius rezultatus, ir negauname jokių rezultatų, bus perkeltas į rezultatų sąrašo viršuje. Žemiau galite rasti, pavyzdžiui, Vienos / Austrija:

en: Whether or not to show an error image in place of map imagery for each map tile that cannot be retrieved from the selected basemap provider. When disabled, the tiles that fail to load will show as empty squares on the map.
lt: Ar rodyti klaidos vaizdą vietoje žemėlapio vaizdų kiekvienai žemėlapio plytelei, kurios negalima gauti iš pasirinkto bazinio žemėlapio teikėjo, ar ne. Kai išjungta, nepavykusios įkelti plytelės žemėlapyje bus rodomos kaip tušti kvadratai.

en: Whether the layer should be treated as a basemap or an overlay
lt: Sluoksnis turėtų būti traktuojamas kaip bazinis žemėlapis ar kaip perdanga

en: Width
lt: Plotis

en: Width of the icons in pixels.
lt: Piktogramos plotis pikseliais

en: Width unit
lt: Pločio vienetas

en: Will be used if a link to a fullscreen map gets added to the homescreen on mobile devices. If empty, the Maps Marker Pro logo will be used.
lt: Bus naudojama, jei nuoroda į viso ekrano žemėlapį bus pridėta į pagrindinį ekraną mobiliuosiuose įrenginiuose. Jei jis tuščias, bus naudojamas "Maps Marker Pro" logotipas.

en: Will display a marker each kilometer or mile, depending on the units setting
lt: Žymeklis bus rodomas kiekvieną kilometrą ar mylią, priklausomai nuo pasirinkto matavimo vieneto

en: WordPress Admin Bar integration
lt: Wordpress Administratoriaus Juostuos integracija

en: WordPress admin dashboard widget
lt: WordPress administratoriaus prietaisų skydelio valdiklis

en: WordPress integration
lt: "WordPress" integracija

en: WordPress version
lt: WordPress versija

en: Y-axis max value
lt: Y-ašies maks. reikšmė

en: Y-axis min value
lt: Y-ašies min. reikšmė

en: Y-axis offset value
lt: Y ašies poslinkio vertė

en: Yearly
lt: Kiekvienais metais

en: You already started a free 30-day-trial for this site - free trial license key: %1$s
lt: Jūs jau pradėjote nemokamą 30 dienų bandomąją versiją - licenzijos raktas: %1$s

en: You are currently using v%1$s and the plugin author highly recommends updating to v%2$s for new features, bugfixes and updated translations (please see <a href="%3$s" target="_blank">this blog post</a> for more details about the latest release).
lt: Jūs dabar naudojate v%1s bet įskiepio autorius labai rekomenduoja atnaujinti į v%2s kad gautumėte naudoves, ištaisytas klaidas, vertimų atnaujinimus (žiūrėti šį <a href="http://mapsmarker.com/v%3s" target="_blank">blogą</a> apie išsamesnius pastebėjimus).

en: You are using the plugin "%1$s", which is severely outdated and incompatible with Maps Marker Pro - please deactivate it.
lt: Jūs naudojate „%1$s“ papildinį, kuris yra labai pasenęs ir nesuderinamas su „Maps Marker Pro“ - pašalinkite jį.

en: You are within %1$s %2$s from this point
lt: Jūs esate per %1$s %2$s nuo šio taško

en: You can backup, restore and reset the settings on the <a href="%1$s">tools page</a>.
lt: Galite sukurti atsarginę kopiją, atstatyti ir atkurti nustatymus <a href="%1$s"> įrankių puslapyje </a>.

en: You can choose from different geocoding providers, which enables you to get the best results according to your needs.
lt: %1$s leidžia pasirinkti iš skirtingų nustatymo paslaugų teikėjų, kurie leidžia gauti geriausius rezultatus pagal jūsų poreikius.

en: You can continue using version %1$s without any limitations. However, you will not be able access the support system or get updates including bugfixes, new features and optimizations.
lt: Galite toliau naudoti %1$s versiją be jokių apribojimų. Tačiau negalėsite naudotis palaikymo sistema ir gauti atnaujinimų, įskaitant klaidų taisymus, naujas funkcijas ir optimizavimą.

en: You can copy existing maps and markers to this version using the <a href="%1$s">data migration tool</a>.
lt: Naudodami <a href="%1$s">duomenų perkėlimo įrankį</a> galite nukopijuoti esamus žemėlapius ir žymeklius į šią versiją.

en: You can enable or disable the built-in layers. When a layer is disabled, it will not be available when creating, editing or viewing maps. Please note that layers that require registration will not be available until credentials (API key etc.) have been added, even if they are enabled here.
lt: Galite įjungti arba išjungti instaliuotus sluoksnius. Kai sluoksnis bus išjungtas, jis nebus pasiekiamas kuriant, redaguojant ar peržiūrint žemėlapius. Atminkite, kad sluoksniai, kuriems reikalinga registracija, nebus pasiekiami, kol nebus pridėti kredencialai (API raktas ir t.t.), net jei jie ir bus čia įgalinti.

en: You can test Maps Marker Pro for 30 days for free without any obligations.
lt: Jūs galite bandyti <i>Maps Marker Pro</i> 30 dienų be jokių įsipareigojimų.

en: You do not have the required capabilities to add maps.
lt: Neturite reikiamų galimybių pridėti žemėlapių.

en: You do not have the required capabilities to add markers.
lt: Neturite reikiamų galimybių pridėti žymeklių.

en: You do not have the required capabilities to edit the map with ID %1$s.
lt: Jūs neturite reikiamų galimybių redaguoti žemėlapį su ID %1$s.

en: You do not have the required capabilities to edit the marker with ID %1$s.
lt: Jūs neturite reikiamų galimybių redaguoti žymeklį su ID %1$s.

en: You do not have the required capabilities to perform this action.
lt: Neturite reikiamų gebėjimų šiam veiksmui atlikti.

en: You may bias results to a specified circle by passing a location and a radius parameter. This instructs the Place Autocomplete service to prefer showing results within that circle. Results outside of the defined area may still be displayed. You can use the components parameter to filter results to show only those places within a specified country.
lt: Jūsų nurodyti rezultatai, gali būti, kad draugų rato skersmuo ir vietos parametras. Šiai programai naudoti vietos paslaugas, kad vykdymas, o rezultatus. Nustatyti sritis, kurių rezultatų dar gali būti rodomi. Galite naudoti komponentus parametro rezultatų rodomi tik tose vietose, kaip nurodyta šalis.

en: You must agree to the ToS
lt: Privalote sutikti su Sąlygų nuostatomis

en: You need to confirm this action
lt: Turite patvirtinti šį veiksmą

en: You seem located outside the boundaries of the map
lt: Jūs atrodo esate už žemėlapio ribų

en: Your free 30 day trial license key has expired. <a href="%1s" target="_blank">Please purchase a valid pro license key to continue</a>.
lt: Jūsų nemokamos 30 dienų bandomosios licencijos galiojimas baigėsi. <a href="%1s" target="_blank">Prašome įsigyti galiojančią Pro licenziją</a>.

en: Your free 30 day trial license key is invalid.
lt: Jūsų nemokamas 30 dienų bandomosios licencijos raktas netinkamas.

en: Zoom
lt: Padidinti

en: Zoom buttons
lt: Priartinimo mygtukai

en: Zoom in
lt: Priartinti

en: Zoom level offset
lt: Priartinimo lygio poslinkis

en: Zoom out
lt: Nutolinti

en: Zoom step
lt: Padidinti motoroleris

en: all
lt: visi

en: click here for 1000+ free icons
lt: spustelėkite čia, jei norite gauti daugiau nei 1000 nemokamų piktogramų

en: click here for more details
lt: spustelėkite čia, jei norite gauti daugiau informacijos

en: click to sort
lt: Spustelėkite norėdami rūšiuoti

en: contributors
lt: autoriai

en: culture code
lt: kultūros kodas

en: days left
lt: liko dienų

en: disabled
lt: išjungtas

en: download GPX file
lt: atsisiųsti GPX failą

en: edit
lt: redaguoti

en: enabled
lt: įjungtas

en: feet
lt: pėda

en: hide
lt: slėpti

en: language code
lt: kalbos kodas

en: markers
lt: žymekliai

en: meters
lt: metrai

en: miles
lt: mylios

en: nautical miles
lt: jūrmylės

en: none
lt: nėra

en: of
lt: iš

en: open starter guide
lt: Atidaryti pradžios vadovą

en: openrouteservice.org (based on OpenStreetMap, Europe only)
lt: openrouteservice.org (pagrindas ant OpenStreetMap, Europe only)

en: optional
lt: pasirinktinis

en: required
lt: būtina

en: results
lt: Rezultatai

en: settings
lt: nustatymai

en: show
lt: rodyti

en: show all available changelogs
lt: rodyti pilną pakeitimų išklotinę

en: translate
lt: išversti

en: under
lt: pagal

en: {s} - subdomain
lt: Padomenis

en: {x} and {y} - tile coordinates
lt: {x} ir {y} - lentelės koordinatės

en: {z} - zoom level
lt: {z} - priartinimo lygis
