Collaborative Translation Project for Maps Marker Pro - en to lv translation catalogue (1148 entries)

en: #1 mapping plugin for WordPress
lv: #1 WordPress kartēšanas spraudnis

en: %1$s markers added, %2$s markers updated, %3$s markers skipped, %4$s errors
lv: %1$s pievienoti marķieri, %2$s atjaunināti marķieri, %3$s izlaisti marķieri, %4$s kļūdas

en: (no name)
lv: (nav nosaukuma)

en: (no title)
lv: (nav nosaukuma)

en: <a href="%1$s">Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe</a>.
lv: <a href="%1$s">Lūdzu atjaunojiet Jūsu piekļuvi atjauninājumiem un atbalstam, lai spraudnis būtu atjaunināts un drošs</a>.

en: A map with ID %1$s does not exist.
lv: Karte ar ID %1$s nepastāv.

en: A marker with ID %1$s does not exist.
lv: Marķieris ar ID %1$s neeksistē

en: AJAX request
lv: AJAX pieprasījums

en: API endpoint
lv: API galapunkts

en: API key missing
lv: Trūkst API atslēgas

en: API key required
lv: Nepieciešama API atslēga

en: Access to updates and support valid until
lv: Piekļuve atjauninājumiem un atbalstam ir derīga līdz

en: Action
lv: Darbība

en: Activate
lv: aktivēt

en: Add
lv: Pievienot

en: Add Map
lv: Pievienot karti

en: Add basemap
lv: Pamatkartes pievienošana

en: Add close button
lv: Pievienot aizvēršanas pogu

en: Add filter
lv: Pievienot filtru

en: Add from GeoJSON
lv: Pievienots no GeoJSON

en: Add map
lv: Pievienot karti

en: Add maps
lv: Pievienot kartes

en: Add marker
lv: Pievienot marķieri

en: Add markers
lv: Pievienot marķierus

en: Add new layer
lv: Pievienot jaunu slāni

en: Add new map
lv: Pievienot jaunu karti

en: Add new marker
lv: Pievienot jaunu marķieri

en: Add or edit map
lv: Pievienot vai rediģēt karti

en: Add or edit marker
lv: Pievienot vai rediģēt marķieri

en: Add overlay
lv: Pievienot pārklājumu

en: Add popup to track
lv: Iznirstošā loga pievienošana izsekošanai

en: Add/edit custom layer
lv: Pievienot/labot pielāgotu slāni

en: Added shapes
lv: Pievienotās formas

en: Adding a new translation or updating an existing one is quite easy - please visit %s for more information.
lv: Pievienot jaunu tulkojumu vai atjaunot esošo ir ļoti viegli - plašākai informācijai lūdzu apmeklējiet %s!

en: Address
lv: Adrese

en: Adds a map shortcode.
lv: Pievieno kartes īskodu.

en: Admin area
lv: Administratora zona

en: Advanced
lv: Papildu

en: Affiliate ID
lv: Partnerprogrammas ID

en: Affiliates
lv: Partnerprogramma

en: Afrikaans
lv: Afrikandu

en: Albanian
lv: Albāņu

en: All maps
lv: Visas kartes

en: All markers
lv: Visi marķieri

en: All markers except from these maps
lv: Visi marķieri, izņemot no šīm kartēm

en: Allowed file types
lv: Atļautie failu tipi

en: Also load shapes for added filters
lv: Ielādēt arī formas pievienotajiem filtriem

en: Always
lv: Vienmēr

en: Amharic
lv: Amharu

en: An API key is required if you want to use Bing Maps. For more information on how to get an API key, please visit %1$s.
lv: Ja vēlaties izmantot Bing Maps, ir nepieciešama API atslēga. Lai uzzinātu vairāk par to, kā iegūt API atslēgu, lūdzu, apmeklējiet %1$s.

en: An installation of Maps Marker Pro %1$s was detected.
lv: Tika atklāta Maps Marker Pro %1$s instalācija.

en: An older installation of Maps Marker Pro was detected.
lv: Tika atklāta vecāka Maps Marker Pro instalācija.

en: An unknown error has occured
lv: Radusies nezināma kļūda

en: App Code
lv: Lietojumprogrammas kods

en: App ID
lv: Lietojumprogrammas ID

en: App icon URL
lv: Aplikācijas sīktēla URL

en: Apply
lv: Lietot

en: Apply settings to all maps
lv: Iestatījumu piemērošana visām kartēm

en: Apply settings to all markers
lv: Lietot iestatījumus visiem marķieriem

en: Apply settings to all markers assigned to these maps (will not apply to markers added via filters)
lv: Lietot iestatījumus visiem marķieriem, kas piešķirti šīm kartēm (neattiecas uz marķieriem, kas pievienoti, izmantojot filtrus)

en: Apply settings to these maps
lv: Iestatījumu piemērošana šīm kartēm

en: Apply settings to these markers
lv: Lietot iestatījumus šiem marķieriem

en: Arabic
lv: Arābu

en: Arabic (Saudi Arabia)
lv: Arābu (Sauda Arābija)

en: Arcs
lv: Arkas

en: Are you sure you want to apply the chosen layers to the selected maps? This cannot be undone.
lv: Vai esat pārliecināts, ka atlasītajām kartēm vēlaties piemērot izvēlētos slāņus? To nevar atcelt.

en: Are you sure you want to apply the chosen settings to the selected maps? This cannot be undone.
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties piemērot izvēlētos iestatījumus atlasītajām kartēm? To nevar atcelt.

en: Are you sure you want to apply the chosen settings to the selected markers? This cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties atlasītajiem marķieriem lietot izvēlētos iestatījumus? To nevar atsaukt.

en: Are you sure you want to delete the map with ID %1$s?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst karti ar ID %1$s?

en: Are you sure you want to delete the marker with ID %1$s
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst marķieri ar ID %1$s?

en: Are you sure you want to delete the selected icons? This cannot be undone!
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst atlasītās ikonas? To nevar atsaukt!

en: Are you sure you want to delete this marker?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo marķieri?

en: Are you sure you want to replace these icons? This cannot be undone.
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties nomainīt šīs ikonas? To nevar atcelt.

en: Are you sure you want to reset the settings to their defaults? This cannot be undone!
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties atjaunot noklusējuma iestatījumus? To nevar atcelt!

en: Are you sure?
lv: Vai esat pārliecināts?

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Ascending
lv: augoša

en: Assamese
lv: Asamiešu

en: Assign all unassigned markers to a map
lv: Visu nepiešķirto marķieru piešķiršana kartei

en: Assign markers
lv: Marķieru piešķiršana

en: Assign markers to this map
lv: Piešķirt marķierus šai kartei

en: Assign the selected markers to the map with ID %1$s
lv: Piešķirt atlasītos marķierus kartei ar ID %1$s

en: Assigned to map
lv: Piešķirts kartei

en: Assignment mode
lv: Piešķiršanas režīms

en: Assignments
lv: Piešķiršanas

en: Attention: if you change the shortcode after having embedded shortcodes into content, the shortcode on these pages has to be changed manually. Otherwise, these maps will not be show!
lv: Uzmanību: ja maināt īskodu pēc īskoda iegulšanas saturā, šo lapu īskods ir jāmaina manuāli. Pretējā gadījumā šīs kartes netiks rādītas!

en: Attribution
lv: Attiecinājums

en: Attribution text to show on the map when the layer is active
lv: Attiecinājuma teksts, kas jārāda kartē, kad slānis ir aktīvs

en: Authentication for Google Maps APIs Premium Plan customers
lv: Autentifikācija Google Maps API Premium plāna klientiem

en: Authentication method
lv: Autentifikācijas metode

en: Auto close
lv: Automātiska aizvēršana

en: Automatic (use WordPress default)
lv: automātiski (lietot WordPress noklusēto)

en: Automatic (use the WordPress language setting)
lv: Automātiski (izmantojiet WordPress valodas iestatījumu)

en: Automatic (use the browser language setting)
lv: Automātiski (izmantojiet pārlūkprogrammas valodas iestatījumu)

en: Autostart
lv: Autostarts

en: Available placeholders
lv: Pieejamie vietturi

en: Available providers
lv: Pieejamo pakalpojumu sniedzēji

en: Avoid highways
lv: Izvairīties no lielceļiem

en: Avoid tolls
lv: Izvairīties no maksas ceļiem

en: Azerbaijani (Latin)
lv: Azeirbadžānu (latīņu)

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Backup and restore
lv: Rezerves kopēšana un atjaunošana

en: Backup completed successfully
lv: Rezerves kopēšana pabeigta veiksmīgi

en: Backup or restore database
lv: Dublējiet vai atjaunojiet datu bāzi

en: Backup or restore settings
lv: Dublējumkopiju/atjaunošanas iestatījumi

en: Backup, restore & reset
lv: Rezerves kopēšana, atjaunošana un atiestatīšana

en: Bangla (Bangladesh)
lv: Bengāļu (Bangladešas)

en: Bangla (India)
lv: Bengāļu (Indijas)

en: Basemap
lv: Pamatkarte

en: Basemaps
lv: Pamatkartes

en: Basque
lv: Basku

en: Batch update layers
lv: Pakešu atjaunināšanas slāņi

en: Batch update map settings
lv: Kartes iestatījumu partijas atjaunināšana

en: Batch update markers
lv: Marķieru paketes atjaunināšana

en: Before you post a new support ticket, please follow the instructions on %1$s for a guideline on how to deal with the most common issues.
lv: Pirms publicējat jaunu atbalsta biļeti, lūdzu, izpildiet norādījumus par %1$s, lai iegūtu vadlīnijas par to, kā rīkoties visbiežāk sastopamajos jautājumos.

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Below
lv: Zem

en: Below are your current settings, encoded in JSON. Use copy and paste to create or restore a backup.
lv: Zemāk ir jūsu pašreizējie iestatījumi, kas kodēti JSON formātā. Izmantojiet kopēšanu un ielīmēšanu, lai izveidotu vai atjaunotu dublējumu.

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Beta testing
lv: Beta testēšana

en: Beta testing is enabled - updates will be downloaded from the beta release channel. Use these versions at your own risk, as they might be unstable, and please use the <a href="%1$s" target="_blank">helpdesk</a> for feedback.
lv: Beta testēšana ir iespējota - atjauninājumi tiks lejupielādēti no beta laidiena kanāla. Izmantojiet šīs versijas uz savu risku, jo tās var būt nestabilas, un, lūdzu, izmantojiet <a href="%1$s" target="_blank">palīdziet</a> atgriezenisko saiti.

en: Bevel
lv: Noslīpinājums

en: Bicycle
lv: Velosipēds

en: Bing Maps (worldwide)
lv: Bing Maps (visā pasaulē)

en: Bing Maps API key
lv: Bing Maps API atslēga

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Bosnian (Latin)
lv: Bosniešu (latīņu)

en: Bottom
lv: Apakša

en: Bounce at zoom limits
lv: Atsitiens pie tālummaiņas ierobežojumiem

en: Bounds
lv: Robežas

en: Bounds will be in pixels with a top-left origin
lv: Robežas būs pikseļos ar sākumu augšējā kreisā pusē

en: Bounty Hunters wanted - find security bugs to earn cash and licenses!
lv: Tiek meklēti atlīdzību mednieki - atrodiet drošības kļūdas, lai nopelnītu naudu un licences!

en: Box zoom
lv: Kastes tālummaiņa

en: Breakpoint
lv: Pārrāvuma punkts

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Burmese
lv: Birmas

en: Butt
lv: Aizmugure

en: Buttons
lv: Pogas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Capabilities
lv: Iespējas

en: Car
lv: Ar auto

en: Catalan
lv: Kataloniešu

en: Catalan Spanish
lv: Katalonijas spāņu

en: Center
lv: Centrs

en: Center on map
lv: Centrs kartē

en: Central Curdish
lv: Kurdu centrālā

en: Change
lv: Mainīt

en: Change icon
lv: Mainīt ikonu

en: Change marker icon
lv: Mainīt marķiera ikonu

en: Change settings
lv: Mainīt iestatījumus

en: Change units
lv: Mainīt vienības

en: Changelog
lv: Izmaiņu žurnāls

en: Changelog could not be loaded, please try again later.
lv: Nav iespējams ielādēt izmaiņu sarakstu, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Changes the countries to search in. You can pass a comma-separated list of two-letter country codes (%1$s).
lv: Mainiet valstis, kurās meklēt. Varat ievadīt komat-atdalītu sarakstu ar divu burtu valstu kodiem (%1$s).

en: Changes the countries to search in. You can pass a comma-separated list of two-letter or three-letter country codes (%1$s).
lv: Mainiet valstis, kurās meklēt. Varat ievadīt komat-atdalītu sarakstu ar divu burtu vai trīs burtu valstu kodiem (%1$s).

en: Changes the language of the results. You can pass a two-letter country code (%1$s).
lv: Maina rezultātu valodu. Varat ievadīt divburtu valsts kodu (%1$s).

en: Changes the language of the results. You can pass an IETF language tag (<a href="%1$s" target="_blank">supported tags</a>).
lv: Maina rezultātu valodu. Jūs varat nodot IETF valodas tagu (<a href="%1$s" target="_blank">atbalstītie tagi</a>).

en: Check migration
lv: Pārbaudiet migrāciju

en: Chinese
lv: Ķīniešu

en: Chinese (Simplified)
lv: Ķīniešu (vienkāršā)

en: Chinese (Traditional)
lv: Kīniešu (tradicionālā)

en: Chinese (simplified)
lv: Ķīniešu (vienkāršā)

en: Chinese (traditional)
lv: Ķīniešu (tradicionālā)

en: Choose
lv: Izvēlieties

en: Circle
lv: aplis

en: Clear measurements
lv: Notīrīt mērījumus

en: Clear measurements on stop
lv: Notīrīt mērījumus pēc apstāšanās

en: Click and drag to <b>move point</b>
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai <b>pārvietotu punktu</b>

en: Click behavior in view
lv: Klikšķa uzvedība skatā

en: Click behavior out of view
lv: Ārpusredzesloka klikšķa uzvedība

en: Click here for more info
lv: Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju

en: Click to <b>finish line</b>
lv: Noklikšķiniet, lai <b>pabeigtu rindu</b>

en: Close
lv: Aizvērt

en: Clustering
lv: Klasteru veidošana

en: Collapsed
lv: izvērsts

en: Collapsed height
lv: Sakļauts augstums

en: Collapsed on mobile
lv: Sakļauts mobilajās ierīcēs

en: Collapsed width
lv: Sakļauts platums

en: Color
lv: Krāsa

en: Comma-separated list of bounds
lv: Komat-atdalīts robežu saraksts

en: Comma-separated list of layers to show
lv: Komat-atdalīto slāņu saraksts rādāmajiem slāņiem

en: Components
lv: komponenti

en: Condensed
lv: Saspiests

en: Controls
lv: Kontrolierīces

en: Coordinates
lv: Koordinātes

en: Could not parse settings
lv: Nav iespējams analizēt iestatījumus

en: Could not retrieve file
lv: Nevarēja izgūt failu

en: Count
lv: Skaits

en: Countries
lv: valstis

en: Created
lv: Izveidots

en: Created by
lv: Izveidojis

en: Created on
lv: Izveidots

en: Created on %1$s by %2$s
lv: Izveidojis %1$s  %2$s

en: Credentials missing or incomplete
lv: Trūkst akreditācijas datu vai tie ir nepilnīgi

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Culture parameter
lv: Kultūras parametrs

en: Current page
lv: Patreizējā lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom JavaScript
lv: Pielāgots JavaScript

en: Custom layers
lv: Pielāgotie slāņi

en: Custom marker shadow URL
lv: Pielāgotā marķiera ēnas URL

en: Czech
lv: Čehu

en: Daily
lv: Reizi dienā

en: Danish
lv: Dāņu

en: Data by
lv: Dati pēc

en: Data migration
lv: Datu migrācija

en: Data migration completed successfully
lv: Veiksmīgi pabeigta datu migrācija

en: Database API
lv: Datubāzes API

en: Database error
lv: Datubāzes kļūda

en: Database reset successfully
lv: Veiksmīga datubāzes atiestatīšana

en: Default culture
lv: Noklusētā kultūra

en: Default language
lv: Noklusētā valoda

en: Default order by
lv: Noklusējuma secība pēc

en: Default sort order
lv: Noklusējuma šķirošanas kārtība

en: Default sorting
lv: Noklusējuma šķirošana

en: Delay in milliseconds between character inputs before a request to the geocoding provider is sent.
lv: Kavēšanās milisekundēs starp rakstzīmju ievadīšanu, pirms tiek nosūtīts pieprasījums ģeokodēšanas nodrošinātājam.

en: Delete
lv: dzēst

en: Delete all maps
lv: Dzēst visas kartes

en: Delete all markers
lv: Dzēst visus marķierus

en: Delete map
lv: Dzēst karti

en: Delete maps and assign markers to this map
lv: Dzēst kartes un piešķirt marķierus šai kartei

en: Delete maps and unassign markers
lv: dzēst slāni un piesaistītos marķierus

en: Delete marker
lv: Dzēst marķieri

en: Delete markers
lv: dzēst marķieri

en: Delete other maps
lv: Dzēst citas kartes

en: Delete other markers
lv: Dzēst citus marķierus

en: Delete selected
lv: Dzēst atlasīto

en: Delete the selected maps and assign all their markers to the map with ID %1$s
lv: Izdzēst atlasītās kartes un piešķirt visus to marķierus kartei ar ID %1$s

en: Delete the selected maps and their markers?
lv: Vai dzēst atlasītās kartes un to marķierus?

en: Delete the selected maps and unassign their markers?
lv: Izdzēst atlasītās kartes un atcelt to marķieru piešķiršanu?

en: Delete the selected markers?
lv: Izdzēst atlasītos marķierus?

en: Descending
lv: dilstoša

en: Description
lv: Apraksts

en: Direction
lv: Virziens

en: Directions
lv: Virzieni

en: Directions provider
lv: Norādījumu sniedzējs

en: Disable at zoom
lv: Izslēgt pie tālummaiņas

en: Disabling this option allows you to display unfiltered popups and is only recommended if special HTML tags are needed.
lv: Šīs opcijas atspējošana ļauj parādīt nefiltrētus uznirstošos logus un ir ieteicama tikai tad, ja ir nepieciešamas īpašas HTML birkas.

en: Distance precision
lv: Attāluma precizitāte

en: Distance unit
lv: Attāluma vienība

en: Distance units
lv: Attāluma vienības

en: Distribute the license key to all subsites
lv: Izplatīt licences atslēgu visām apakšvietnēm

en: Double click zoom
lv: Dubultklikšķa tālummaiņa

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Dragging
lv: Vilkšana

en: Draw
lv: Zīmēt

en: Draw circle
lv: Zīmēt apli

en: Draw marker
lv: Zīmēt marķieri

en: Draw radius
lv: Zīmēt rādiusu

en: Duplicate maps
lv: Dublēt kartes

en: Duplicate maps and assign the same markers
lv: Karšu dublēšana un to pašu marķieru piešķiršana

en: Duplicate markers
lv: Marķieru dublēšana

en: Duplicate the selected maps and assign their respective markers?
lv: Izvēlēto karšu dublēšana un attiecīgo marķieru piešķiršana?

en: Duplicate the selected maps?
lv: Izvēlēto karšu dublēšana?

en: Duplicate the selected markers?
lv: Izvēlēto marķieru dublēšana?

en: Duration
lv: Ilgums

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Dutch (Netherlands)
lv: Holandiešu (Nīderlandes)

en: Edge buffer tiles
lv: Malu buferplāksnes

en: Edit
lv: Labot

en: Edit map
lv: Rediģēt karti

en: Edit marker
lv: Labot marķieri

en: Edit other maps
lv: Labot citas kartes

en: Edit other markers
lv: Labot citus marķierus

en: Edit post
lv: Rediģēt ziņu

en: Elevation
lv: Kāpums

en: Elevation chart
lv: Augstuma diagramma

en: Email
lv: E-pasts

en: Embedded map - show in fullscreen mode
lv: Iegultā karte - rādīt pilnekrāna režīmā

en: Enable
lv: Ieslēgt

en: Enable / disable
lv: Iespējot / atspējot

en: End
lv: Beigas

en: End icon
lv: Beigu sīktēls

en: English
lv: Angļu

en: English (Australian)
lv: Angļu (Austrālijas)

en: English (Great Britain)
lv: Angļu (Lielbritānijas)

en: English (United Kingdom)
lv: Angļu (Lielbritānija)

en: English (United States)
lv: Angļu (Savienoto valstu)

en: Enter your affiliate ID to replace the default MapsMarker.com backlink on all maps with your personal affiliate link - enabling you to receive commissions up to 50% from sales of the pro version.
lv: Ievadiet Jūsu partnerprogrammas ID, lai nomainītu noklusēto MapsMarker.com saiti visās kartēs ar Jūsu partnerprogrammas saiti - ieslēdzot Jums iespēju saņemt līdz 50% no pro versijas pārdošanas.

en: Error
lv: Kļūda

en: Error: The local key is invalid for this license.
lv: Kļūda: lokālā atslēga ir nederīga šai licencei.

en: Error: The local license key has been tampered with or is invalid.
lv: Kļūda: Lokālās licences atslēga ir viltota vai nederīga.

en: Error: The local license key is invalid for this location.
lv: Kļūda: Lokālās licences atslēga ir nederīga šai vietai.

en: Error: This license has an invalid status.
lv: Kļūda: šai licencei ir nederīgs statuss.

en: Error: This license has been suspended. This usually happens when someone tries to register a second trial license for the same domain. <a href="%1s" target="_blank">Please click here to get a non-expiring license for this domain.</a>
lv: Kļūda: Šī licence ir apturēta. Tas parasti notiek, ja kāds mēģina reģistrēt otru izmēģinājuma licence tajā pašā domēnā. <a href="%1s" target="_blank"> Lūdzu, klikšķiniet šeit, lai iegūtu beztermiņa licenci šim domēnam. </a>

en: Error: This license is pending review.
lv: Kļūda: Šī licence gaida apskatīšanu.

en: Error: a new local license key could not be obtained. Please see %s for more information
lv: Kļūda: jaunā lokālā licences atslēga neeksistē. Sīkākai informācijai lūdzu skatiet %s

en: Error: map could not be loaded - a map with ID %1$s does not exist. Please contact the site owner.
lv: Kļūda: karti nevarēja ielādēt - karte ar ID %1$s nepastāv. Lūdzu, sazinieties ar vietnes īpašnieku.

en: Error: map could not be loaded - a marker with ID %1$s does not exist. Please contact the site owner.
lv: Kļūda: karti nevar ielādēt - marķieris ar ID %1$s nepastāv. Lūdzu, sazinieties ar vietnes īpašnieku.

en: Error: map could not be loaded - invalid shortcode. Please contact the site owner.
lv: Kļūda: karti nevarēja ielādēt - nederīgs īskods. Lūdzu, sazinieties ar vietnes īpašnieku.

en: Error: map could not be loaded - invalid type. Please contact the site owner.
lv: Kļūda: karti nevarēja ielādēt - nederīgs tips. Lūdzu, sazinieties ar vietnes īpašnieku.

en: Estonian
lv: Igaauņu

en: Evenodd
lv: Ērts

en: Example link for map with ID 1: %1$s
lv: Kartes ar ID 1 saites piemērs: %1$s

en: Example link to fullscreen map with ID 1: %1$s
lv: Saites uz pilnekrāna karti ar ID 1 piemērs: %1$s

en: Example links for map with ID 1: %1$s, %2$s, %3$s
lv: Piemērs saitēm kartei ar ID 1: %1$s, %2$s, %3$s

en: Exclude specific maps
lv: Neiekļaut specifiskus marķierus

en: Exit fullscreen
lv: Izslēgt pilnekrāna

en: Expanded
lv: paplašināts

en: Export as GeoJSON
lv: Eksportēt kā GeoJSON

en: Export as GeoRSS
lv: Eksportēt kā GeoRSS

en: Export as KML
lv: Eksportēt kā KML

en: Export completed successfully
lv: Eksports ir veiksmīgi pabeigts

en: Export endpoint
lv: Eksportēt galapunktu

en: Export markers
lv: Eksportēt marķierus

en: External URLs require an "allow origin" header
lv: Ārējiem URL ir nepieciešama "atļaut izcelsmi" galvene

en: Failed to send request
lv: Neizdevās nosūtīt pieprasījumu

en: Farsi
lv: Persiešu

en: Feed could not be retrieved, please try again later or read the latest blog posts at %1$s.
lv: Barotnei nevarēja piekļūt, lūdzu mēģiniet vēlāk vai lasiet jaunākos rakstus %1$s.

en: File (all markers will be assigned according to their assignment info in the file)
lv: Fails (visi marķieri tiks piešķirti atbilstoši to piešķiršanas informācijai failā)

en: File could not be parsed
lv: Failu nav iespējams analizēt

en: File could not be read
lv: Failu nevar nolasīt

en: File could not be written
lv: Failā nav iespējams ierakstīt

en: File missing
lv: Trūkst faila

en: File not found
lv: Fails nav atrasts

en: File type
lv: Faila tips

en: Filename missing
lv: Trūkst faila nosaukums

en: Filipino
lv: Filipīniešu

en: Fill
lv: Aizpildīt

en: Fill color
lv: Aizpildījuma krāsa

en: Fill opacity
lv: Aizpildījuma necaurredzamība

en: Fill rule
lv: Aizpildījuma noteikums

en: Filter mode
lv: Filtrēšanas režīms

en: Filters
lv: Filtri

en: Filters control
lv: Filtra kontrole

en: Find a location
lv: Atrast atrašanās vietu

en: Finnish
lv: Somu

en: First name
lv: Vārds

en: Fit all markers
lv: uzskaitīt visus marķierus

en: Fixed (all markers will be assigned to the selected maps, even if they have assignment info in the file)
lv: Fiksēts (visi marķieri tiks piešķirti atlasītajām kartēm, pat ja to failā ir piešķiršanas informācija)

en: Fixed zoom level
lv: Fiksēts tālummaiņas līmenis

en: Follow @MapsMarker on Twitter
lv: Sekot @MapsMarker Twitter`ī

en: Follow MapsMarker on Facebook
lv: Sekot MapsMarker Facebook`ā

en: For a community-curated list of custom layers and WMS services, please visit %1$s.
lv: Lai iepazītos ar kopienas veidotu pielāgotu slāņu un WMS pakalpojumu sarakstu, apmeklējiet %1$s.

en: For a comparison of supported geocoding providers, please visit %1$s.
lv: Lai salīdzinātu atbalstītos ģeokodēšanas pakalpojumu sniedzējus, apmeklējiet %1$s.

en: For a tutorial on how to get your free LocationIQ Geocoding API key, please visit %1$s.
lv: Lai uzzinātu, kā iegūt bezmaksas LocationIQ ģeokodēšanas API atslēgu, lūdzu, apmeklējiet %1$s.

en: For a tutorial on how to get your free MapQuest Geocoding API key, please visit %1$s.
lv: Lai uzzinātu, kā iegūt bezmaksas MapQuest Ģeokodēšanas API atslēgu, lūdzu, apmeklējiet %1$s.

en: For a tutorial on how to get your free TomTom Geocoding API key, please visit %1$s.
lv: Lai uzzinātu, kā iegūt bezmaksas TomTom ģeokodēšanas API atslēgu, lūdzu, apmeklējiet %1$s.

en: For full documentation and usage examples, please visit %1$s.
lv: Pilnu dokumentāciju un lietošanas piemērus skatiet vietnē %1$s.

en: For more details about the export feature and a tutorial on how to convert the output file into other formats, please visit %1$s.
lv: Lai iegūtu papildinformāciju par eksportēšanas līdzekli un pamācību par to, kā pārvērst izvades failu citos formātos, lūdzu, apmeklējiet %1$s.

en: For more details about the import feature, file requirements and a tutorial on how to convert between formats, please visit %1$s.
lv: Lai iegūtu papildinformāciju par importēšanas līdzekli, failu prasībām un apmācību par to, kā konvertēt starp formātiem, lūdzu, apmeklējiet %1$s.

en: For more info on the Maps Marker affiliate program and how to get your affiliate ID, please visit %1$s.
lv: Lai uzzinātu vairāk par Maps Marker partneru programmu un to, kā iegūt savu partnera ID, lūdzu, apmeklējiet %1$s.

en: For terms of services, pricing, usage limits and a tutorial on how to register a Google Geocoding API key, please visit %1$s.
lv: Lai uzzinātu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, cenas, lietošanas ierobežojumus un pamācību, kā reģistrēt Google Ģeokodēšanas API atslēgu, apmeklējiet %1$s.

en: For terms of services, pricing, usage limits and more please visit %1$s.
lv: Lai uzzinātu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, cenas, lietošanas ierobežojumus un daudz ko citu, lūdzu, apmeklējiet %1$s.

en: Format
lv: Formāts

en: Free trial license valid until
lv: Bezmaksas izmēģinājuma licence derīga līdz:

en: French
lv: Franču

en: French (Canada)
lv: Franču (Kanādas)

en: French (France)
lv: Franču (Francijas)

en: From
lv: No

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Fullscreen button
lv: Pilnekrāna poga

en: Fullscreen endpoint
lv: Pilnekrāna galapunkts

en: GPX control
lv: GPX kontrole

en: GPX download
lv: GPX lejuplāde

en: GPX download button
lv: GPX lejupielādes poga

en: GPX track <span class="count">(%s)</span> | GPX tracks <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: GPX trase<span class="count">(%s)</span>
lv[1]: GPX trases<span class="count">(%s)</span>
lv[2]: GPX trases<span class="count">(%s)</span>

en: GPX tracks
lv: GPX trases

en: Galician
lv: Galīsiešu

en: General
lv: Vispārīgi

en: Geo sitemap endpoint
lv: Ģeoobjekta kartes galapunkts

en: GeoJSON button
lv: GeoJSON poga

en: GeoJSON export
lv: GeoJSON eksports

en: GeoRSS export
lv: GeoRSS eksports

en: GeoRss button
lv: GeoRss poga

en: Geocoding bounds
lv: Ģeokodēšanas robežas

en: Geocoding control
lv: Ģeokodēšanas kontrole

en: Geocoding error
lv: Ģeokodēšanas kļūda

en: Geocoding is the process of transforming a description of a location - like an address, name or place - to a location on the earth's surface.
lv: Geocoding ir process, kas pārveido atrašanās vietas aprakstu, piemēram, adresi, nosaukumu vai vietu, uz vietu uz zemes virsmas.

en: Geocoding provider
lv: Geocoding pakalpojuma sniedzējs

en: Geocoding settings
lv: Ģeokodēšanas iestatījumi

en: Geolocation error
lv: Ģeolokācijas kļūda

en: Georgian
lv: Gruzīņu

en: German
lv: Vācu

en: German (Germany)
lv: Vācu (Vācijas)

en: Gesture handling
lv: Darbs ar žestiem

en: Get a non-expiring license key
lv: Iegūt licences atslēgu bez termiņa beigām

en: Get an unexpiring license key at %1$s and activate the license key below.
lv: Iegūt beztermiņa licences atslēgu %1$s un aktivēt licences atslēgu zemāk.

en: Get directions
lv: Iegūt virzienus

en: Globally enables or disables the GeoJSON, KML and GeoRSS export endpoints for all maps.
lv: Globāli iespējo vai atspējo GeoJSON, KML un GeoRSS eksporta galapunktus visām kartēm.

en: Globally enables or disables the fullscreen endpoint for all maps.
lv: Globāli iespējo vai atspējo pilnekrāna galapunktu visām kartēm.

en: Globally enables or disables the geo sitemap endpoint %1$s
lv: Globāli iespējo vai atspējo ģeo vietnes kartes galapunktu %1$s

en: Google Maps (worldwide)
lv: Google Maps (visā pasaulē)

en: Google Maps APIs Premium Plan customers only
lv: Tikai Google Maps API Premium plāna klientiem

en: Google Maps JavaScript API key
lv: Google Maps JavaScript API atslēga

en: Google styles
lv: Google stili

en: Greek
lv: Grieķu

en: Grid lines color
lv: Režģlīniju krāsa

en: Gujarati
lv: Gudžaratu

en: HTML filter for popups
lv: HTML uznirstošo logu filtrs

en: Hausa (Latin)
lv: Hausu (latīņu)

en: Header and data size mismatch at row %1$u
lv: Galvenes un datu lieluma neatbilstība rindā %1$u

en: Health check
lv: Veselības pārbaude

en: Heart rate
lv: Sirdsdarbība

en: HeavyVehicle
lv: Smagais transports

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Height
lv: Augstums

en: Height of the icons in pixels.
lv: Sīktēla augstums pikseļos

en: Height of the shadow icon in pixels.
lv: Ēnas sīktēla augstums pikseļos

en: Help & Support
lv: Palīdzība un atbalsts

en: Help translate Maps Marker Pro
lv: Palīdzēt tulkot Maps Marker Pro

en: Helpdesk
lv: Palīdzības dienests

en: Here you can set the backend capabilities for each user role. Administrators always have all capabilities.
lv: Šeit var iestatīt aizmugursistēmas iespējas katrai lietotāja lomai. Administratoriem vienmēr ir visas iespējas.

en: Hide changelog
lv: paslēpt izmaiņu žurnālu

en: Hide fields with no value
lv: Paslēpt laukus bez vērtības

en: Hide minimap
lv: Slēpt minikarti

en: Hourly
lv: Reizi stundā

en: How frequently the maps are likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page. Additional information available at %1$s.
lv: Cik bieži kartēm ir iespējams mainīt. Šī vērtība sniedz vispārēju informāciju meklētājprogrammām un var nekorelēt ar to, cik viņas bieži pārmeklē vietni. Papildus informācija atrodama %1$s

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: I have read the <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and <a href="%2$s" target="_blank">Privacy Policy</a>.
lv: Esmu izlasījis <a href="%1$s" target="_blank">Pakalpojuma lietošanas noteikumus</a> un <a href="%2$s" target="_blank">Privātuma politiku</a>.

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Icon
lv: Sīktēls

en: Icon anchor
lv: Sīktēla enkurs

en: Icon replaced successfully
lv: Ikona veiksmīgi aizstāta

en: Icon size
lv: Sīktēla izmērs

en: Icon to replace
lv: Ikona, kas jāaizstāj

en: Icons
lv: Ikonas

en: If a popup text is set, it will appear here
lv: Ja ir iestatīts uznirstošā loga teksts, tas tiks parādīts šeit.

en: If empty, "WordPress Address (URL)" - %1$s - will be used.
lv: Ja tas ir tukšs, tiks izmantota "WordPress adrese (URL)" - %1$s.

en: If empty, the entire planet will be searched.
lv: Ja tas ir tukšs, tiks meklēta visa planēta.

en: If empty, the language set in WordPress will be used.
lv: Ja tas ir tukšs, tiks izmantota WordPress iestatītā valoda.

en: If enabled, an "Insert map" button gets added above the TinyMCE editor on post and page edit screens for easily searching and inserting maps.
lv: ja ieslēgts, "Ievietot karti" poga tiks ievietota virs TinyMCE editora rakstu un lapu labošanas ekrānos vieglākai karšu meklēšanai un ievietošanai

en: If enabled, and the %1$s plugin is active, KML links will automatically be added to the sitemap.
lv: Ja izvēlēts ir 'ieslēgt' un spraudnis %1$s ir aktīvs, KML saites automātiski tiks pievienotas Jūsu XML vietnes kartei

en: If enabled, and the %1$s plugin is active, the geo sitemap will automatically be added to the sitemap index.
lv: Ja šī funkcija ir iespējota un spraudnis %1$s ir aktīvs, ģeogrāfiskā vietnes karte tiks automātiski pievienota vietnes kartes indeksam.

en: If enabled, maps will only be loaded after they become visible in the viewport.
lv: Ja ieslēgts, kartes tiks ielādētas tikai pēc tam, kad tās būs redzamas skata laukumā.

en: If enabled, popups will only be loaded when needed.
lv: Ja ieslēgts, uznirstošie logi tiks ielādēti tikai tad, kad tas būs nepieciešams.

en: If enabled, show a dropdown menu in the Wordpress Admin Bar.
lv: Ja ieslēgts, Wordpress administrēšanas joslā rādiet nolaižamo izvēlni.

en: If enabled, shows a widget on the admin dashboard which displays latest markers and blog posts from mapsmarker.com.
lv: rāda vidžetu administratora instrumentu panelī, kur attēlojas mapsmarker.com pēdējie marķieri un bloga ieraksti

en: If enabled, unsupported code tags are stripped from popups to prevent injection of malicious code.
lv: Ja ieslēgts, neatbalstītie koda tagi tiek noņemti no uznirstošajiem logiem, lai novērstu ļaunprātīga koda iepludināšanu.

en: If set, only tiles inside these bounds will be loaded
lv: Ja tas ir iestatīts, tiks ielādēti tikai elementi šajās robežās

en: If the download does not start automatically, please <a href="%1$s">click here</a>
lv: Ja lejupielāde nesākas automātiski, lūdzu, <a href="%1$s">klikšķiniet šeit</a>

en: If the list is set to right or left and the width of the map falls below this value, the list will be shown below the map instead
lv: Ja saraksts ir iestatīts pa labi vai pa kreisi un kartes platums nokrītas zem šīs vērtības, tā vietā saraksts tiks parādīts zem kartes

en: If you are a Google Maps APIs Premium Plan customer, please change the authentication method above to "%1$s" and fill in the credentials below, which you received in the welcome email from Google.
lv: Ja esat Google Maps API Premium plāna klients, lūdzu, mainiet iepriekš norādīto autentifikācijas metodi uz "%1$s" un aizpildiet tālāk norādītos akreditācijas datus, ko saņēmāt Google sagaidīšanas e-pastā.

en: If you have any issues with your license, please <a href="%1$s" target="_blank">open a support ticket</a>.
lv: Ja Jums ir kādas problēmas ar Jūsu licenci, <a href="%1$s" target="_blank">lūdzu atveriet jaunu atbalsta biļeti</a>!

en: If you have any questions or experience issues, please use one of the following support channels.
lv: Ja jums ir kādi jautājumi vai rodas problēmas, lūdzu, izmantojiet kādu no šiem atbalsta kanāliem.

en: If you want to copy your existing maps to this version, you need to update the old Maps Marker Pro installation to version %1$s first.
lv: Ja vēlaties nokopēt esošās kartes uz šo versiju, vispirms ir jāatjaunina vecā Maps Marker Pro instalācija līdz %1$s versijai.

en: If you want to copy your existing maps to this version, you need to update the old Maps Marker Pro installation to version %1$s first. For more information, please see the <a href="%2$s">data migration tool</a>.
lv: Ja vēlaties kopēt esošās kartes šajā versijā, vispirms vecā Maps Marker Pro instalācija ir jāatjaunina uz versiju %1$s. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet <a href="%2$s">datu migrācijas rīku</a>.

en: If you want to use Google Maps, you have to register a personal Google Maps JavaScript API key. For terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
lv: Ja vēlaties izmantot Google Maps, ir jāreģistrē personīgā Google Maps JavaScript API atslēga. Lai uzzinātu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, cenu, lietošanas ierobežojumus un daudz ko citu, apmeklējiet %1$s.

en: If you want to use HERE Maps, you have to register a personal HERE account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
lv: Ja vēlaties izmantot HERE Maps, ir jāreģistrē personīgais HERE konts. Lai uzzinātu pamācību, pakalpojumu sniegšanas noteikumus, cenas, lietošanas ierobežojumus un daudz ko citu, apmeklējiet %1$s.

en: If you want to use TomTom Maps, you have to register a personal TomTom account. For a tutorial, terms of services, pricing, usage limits and more, please visit %1$s.
lv: Ja vēlaties izmantot TomTom Maps, ir jāreģistrē personīgais TomTom konts. Lai iepazītos ar pamācību, pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, cenas, lietošanas ierobežojumus un daudz ko citu, apmeklējiet %1$s.

en: If you would prefer to have no location bias, set the location to 0,0 and radius to 20000000 (20 thousand kilometers), to encompass the entire world.
lv: Ja vēlaties, lai nebūtu atrašanās vietas novirzes, iestatiet atrašanās vietu uz 0,0 un rādiusu uz 20000000 (20 tūkstoši kilometru), lai aptvertu visu pasauli.

en: If your language is missing or not fully translated yet, you are invited to help on the web-based translation plattform:
lv: Ja jūsu valoda trūkst vai vēl nav pilnībā iztulkota, jūs tiekat aicināts palīdzēt tīmekļa tulkošanas plattformā:

en: Igbo
lv: Kanuri

en: Image format
lv: Attēla formāts

en: Imperial
lv: Imperiālā

en: Imperial (metric)
lv: Imperiālā (metriskā)

en: Import markers
lv: Importēt marķierus

en: Important: please click the update button next to the license key after purchasing a renewal to finish your order.
lv: Svarīgi: lūdzu, noklikšķiniet uz Atjaunināt pogu blakus licences atslēgai pēc atjaunojuma iegādes, lai pabeigtu savu pasūtījumu.

en: In case of any issues, you can always <a href="%1$s">reset the plugin settings</a>.
lv: Jebkuru neskaidrību gadījumā, Jūs vienmēr variet <a href="%1$s">atgriezt spraudņa iestatījumus</a>

en: Inactive (API key required)
lv: Neaktīvs (nepieciešama API atslēga)

en: Include specific maps
lv: Iekļaut konkrētas kartes

en: Indicator line color
lv: Indikatora līnijas krāsa

en: Indicator line width
lv: Indikatora līnijas platums

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Inertia
lv: Inerce

en: Inertia deceleration
lv: Inerces palēnināšanās

en: Inertia max speed
lv: Inerces maksimālais ātrums

en: Initial view
lv: Sākotnējais skats

en: Insert map
lv: Ievietot karti

en: Installation finished - you can now start creating maps!
lv: Instalācija pabeigta - tagad variet sākt veidot kartes!

en: Integration
lv: Integrācija

en: Interaction
lv: Mijiedarbība

en: Interface language
lv: Interfeisa valoda

en: Invalid GeoJSON
lv: Nederīgs GeoJSON

en: Invalid JSON
lv: Nederīgs JSON

en: Invalid URL
lv: Nederīgs URL

en: Invalid filename
lv: Nederīgs faila nosaukums

en: Invalid format
lv: Nederīgs formāts

en: Invalid header row
lv: Nederīga galvenes rinda

en: Invalid license key. The license key must start with %1$s
lv: Nederīga licences atslēga. Licences atslēgai jāsākas ar %1$s

en: Invalid map ID
lv: Nederīgs kartes ID

en: Invalid marker ID
lv: Nederīgs marķiera ID

en: Invalid request
lv: Nederīgs pieprasījums

en: Inverses Y-axis numbering for tiles
lv: Apgriež flīžu Y-ass numerāciju

en: Irish
lv: Īru

en: Italian
lv: Itāļu

en: Italian (Italy)
lv: Itāļu (Itālijas)

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Jump to marker
lv: Pāriet uz marķieri

en: Jump to marker and zoom
lv: Pārlēkt uz marķieri un tālummaiņu

en: KML button
lv: KML poga

en: KML export
lv: KML eksports

en: Kannada
lv: Kannaru

en: Kazakh
lv: Kazahu

en: Keep current zoom level
lv: Saglabāt pašreizējo tālummaiņas līmeni

en: Keyboard navigation
lv: Tastatūras navigācija

en: Keyboard pan delta
lv: Tastatūras paneļa delta

en: Khmer
lv: Khmeru

en: Kinyarwanda
lv: Kiņaruandu

en: Kiswahili
lv: Kišvahili

en: Knowledge base
lv: Zināšanu bāze

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Kyrgyz
lv: Kirgīzu

en: Language
lv: Valoda

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Latest available version:
lv: Pēdējā pieejamā versija:

en: Latest blog posts from %1$s
lv: Jaunākās bloga ziņas no %1$s

en: Latitude
lv: Platums

en: Latitude (south), Longitude (west), Latitude (north), Longitude (east)
lv: Platums (dienvidi), garums (rietumi), platums (ziemeļi), garums (austrumi)

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Layers
lv: Slāņi

en: Layers control
lv: Slāņu kontrole

en: Leave the API key empty if you want to authenticate using App ID and App Code.
lv: Atstājiet API atslēgu tukšu, ja vēlaties autentificēties, izmantojot lietotnes ID un lietotnes kodu.

en: Left
lv: Kreisā

en: Legacy authentication
lv: Mantotā autentifikācija

en: Libraries, services and images
lv: Bibliotēkas, pakalpojumi un attēli

en: License
lv: Licence

en: License Key
lv: Licences atslēga

en: License key missing
lv: Trūkst licences atslēgas

en: License registered to
lv: Licence reģistrēta uz

en: License settings
lv: Licences iestatījumi

en: Line cap
lv: Līnijas vāciņš

en: Line color
lv: Līnijas krāsa

en: Line join
lv: Līnijas savienojums

en: Line width
lv: Līnijas platums

en: Link target
lv: Saites mērķis

en: List
lv: Saraksts

en: List action
lv: Saraksta darbība

en: List all maps
lv: Uzskaitīt visas kartes

en: List all markers
lv: Uzskaitīt visus marķierus

en: List settings
lv: Saraksta iestatījumi

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Loading changelog, please wait ...
lv: Pārmaiņu saraksta ielāde, lūdzu, uzgaidiet...

en: Locate button
lv: Poga Atrast

en: Location
lv: Vieta

en: Location biasing
lv: Atrašanās vietas novirze

en: Location finder
lv: Atrašanās vietas meklētājs

en: LocationIQ Geocoding API key
lv: LocationIQ Geocoding API atslēga

en: Locator
lv: Lokators

en: Locator fill color
lv: Lokatora aizpildījuma krāsa

en: Locator fill opacity
lv: Lokatora aizpildījuma necaurredzamība

en: Locator radius
lv: Lokatora rādiuss

en: Locator stroke
lv: Lokatora gājiens

en: Locator stroke color
lv: Lokatora gājiena krāsa

en: Locator stroke weight
lv: Lokatora gājiena svars

en: Longitude
lv: Garums

en: Luxembourgish
lv: Luksemburgas

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Malay
lv: Malāvija

en: Malay (Malaysia)
lv: Malajiešu (Malaizija)

en: Malayalam
lv: Malajalu

en: Maltese
lv: Maltiešu

en: Manage GPX tracks
lv: Pārvaldīt GPX trases

en: Manage icons
lv: Ikonu pārvaldība

en: Maori
lv: Maoru

en: Map
lv: Karte

en: Map ID missing
lv: Trūkst kartes ID

en: Map Icons Collection
lv: Kartes ikonu kolekcija

en: Map could not be displayed because of an invalid license. More information can be found on the <a href="%1$s">license page</a>.
lv: Karti nevarēja parādīt nederīgas licences dēļ. Vairāk informācijas var atrast lapā <a href="%1$s">licence.</a>

en: Map created with <a href="%1$s" title="%2$s">Maps Marker Pro</a> could not be displayed because of an invalid license. Please contact the site owner for more details.
lv: Karte, kas izveidota ar <a href="%1$s" title="%2$s">Maps Marker Pro</a>, nevar tikt parādīta nederīgas licences dēļ. Lūdzu, sazinieties ar vietnes īpašnieku, lai saņemtu sīkāku informāciju.

en: Map dimensions
lv: Kartes izmēri

en: Map lazy loading
lv: Kartes lēna ielāde

en: Map missing
lv: Trūkst kartes

en: Map not found
lv: Karte nav atrasta

en: Map saved successfully
lv: Karte veiksmīgi saglabāta

en: Map settings for new maps
lv: Kartes iestatījumi jaunām kartēm

en: Map style
lv: Kartes stils

en: Map tiles by
lv: Kartes flīzes pēc

en: Map type
lv: Kartes tips

en: MapQuest Geocoding API allows up to %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/second with a free API key. Higher quotas are available on demand - %3$s.
lv: MapQuest Ģeokodēšanas API ar bezmaksas API atslēgu ļauj veikt līdz %1$s darījumiem mēnesī un ne vairāk kā %2$s pieprasījumus sekundē. Lielākas kvotas ir pieejamas pēc pieprasījuma - %3$s.

en: MapQuest Geocoding API key
lv: MapQuest Ģeokodēšanas API atslēga

en: Maps
lv: Kartes

en: Maps Marker Pro - #1 mapping plugin for WordPress
lv: Maps Marker Pro - Nr.1 WordPress spraudnis kartēm

en: Maps Marker Pro - plugin update available!
lv: Maps Marker Pro - spraudņa atjaunojums pieejams!

en: Maps Marker Pro 3.1.1 data migration
lv: Maps Marker Pro 3.1.1 datu migrācija

en: Maps Marker Pro 4.0 was completely rewritten from scratch and received a new database structure. As a result, existing data needs to be migrated. To make this as risk-free as possible, the plugin folder was renamed (which means it is considered a different plugin by WordPress) and a new database was created. This allows you to easily go back to the old plugin, should you encounter any issues, by simply deactivating this version and reactivating Maps Marker 3.1.1.
lv: Maps Marker Pro 4.0 tika pilnībā pārrakstīts no jauna un ieguva jaunu datubāzes struktūru. Tā rezultātā ir nepieciešams migrēt esošos datus. Lai to izdarītu pēc iespējas bez riska, spraudņa mape tika pārdēvēta (tas nozīmē, ka WordPress to uzskata par citu spraudni) un tika izveidota jauna datubāze. Tas ļauj viegli atgriezties pie vecā spraudņa, ja rodas problēmas, vienkārši deaktivizējot šo versiju un atkārtoti aktivizējot Maps Marker 3.1.1.

en: Maps Marker Pro has been successfully updated from version %1s to %2s!
lv: Maps Marker Pro tika veiksmīgi atjaunots no versijas %1s uz %2s!

en: Maps Marker Pro includes a <a href="%1$s" target="_blank">geo sitemap</a>. To learn how to manually register this sitemap, please visit <a href="%2$s" target="_blank">this tutorial</a>. Alternatively, you can use one of the supported plugins to automate the process.
lv: Maps Marker Pro ietver <a href="%1$s" target="_blank">geo vietnes karti</a>. Lai uzzinātu, kā manuāli reģistrēt šo vietnes karti, lūdzu, apmeklējiet <a href="%2$s" target="_blank">šo pamācību</a>. Varat arī izmantot vienu no atbalstītajiem spraudņiem, lai automatizētu procesu.

en: Maps Marker Pro includes a JavaScript API, which can be utilized by developers to attach or listen to map events.
lv: Maps Marker Pro ietver JavaScript API, ko izstrādātāji var izmantot, lai pievienotu vai klausītos kartes notikumus.

en: Maps and markers
lv: Kartes un marķieri

en: Maps deleted successfully
lv: Kartes veiksmīgi izdzēstas

en: Maps per page
lv: Kartes vienā lappusē

en: MapsMarker affiliate program - sign up now and receive commissions up to 50%!
lv: MapsMarker affiliate programma - pierakstieties tagad un saņemiet komisiju līdz pat 50%!

en: MapsMarker reseller program - re-sell with a 20% discount!
lv: MapsMarker tālākpārdošanas programma - tālākpārdot ar 20% atlaidi!

en: MapsMarker.com backlinks
lv: MapsMarker.com atpakaļsaites

en: Marathi
lv: Marathu

en: Marker ID
lv: Marķiera ID

en: Marker icon
lv: Marķiera ikona

en: Marker list
lv: Marķieru saraksts

en: Marker mode
lv: Marķēšanas režīms

en: Marker name
lv: Marķiera nosaukums

en: Marker saved successfully
lv: Marķieris veiksmīgi saglabāts

en: Marker settings for new markers
lv: Marķieru iestatījumi jauniem marķieriem

en: Marker shadow
lv: Marķiera ēna

en: Marker will only appear on maps within the set time span
lv: Marķieris tiks parādīts kartēs tikai iestatītajā laika periodā

en: Marker with ID %1$s not found
lv: Marķieris ar ID %1$s nav atrasts

en: Marker with ID %1$s updated
lv: Marķieris ar ID %1$s ir atjaunināts

en: Markers
lv: Marķieri

en: Markers deleted successfully
lv: Marķieri veiksmīgi izdzēsti

en: Markers from map %1$s successfully moved to map %2$s
lv: Marķieri veiksmīgi pārvietoti no kartes %1$s uz karti %2$s

en: Markers per page
lv: Marķieri lapā

en: Markers successfully assigned to map %1$s
lv: Marķieri veiksmīgi piešķirti kartei %1$s

en: Markers successfully removed from map %1$s
lv: Marķieri veiksmīgi noņemti no kartes %1$s

en: Max bounds
lv: Maksimālās robežas

en: Max cluster radius
lv: Maksimālais klastera rādiuss

en: Max height
lv: Kartes augstums

en: Max interval
lv: Maksimālais intervāls

en: Max width
lv: Kartes platums

en: Max zoom
lv: Maksimālā tālummaiņa

en: Maximum upload size exceeded
lv: Pārsniegts maksimālais augšupielādes lielums

en: Maximum zoom level for which the server has tiles available
lv: Maksimālais tālummaiņas līmenis, kuram serverī ir pieejami elementi

en: Measure button
lv: Mērīšanas poga

en: Metadata
lv: Metadati

en: Metric
lv: Metriskā

en: Metric (imperial)
lv: Metriskā (imperiālā)

en: Metric units
lv: Metriskās vienības

en: Min width
lv: Minimālais platums

en: Min zoom
lv: Minimālā tālummaiņa

en: Minimap
lv: Minikarte

en: Minimum amount of characters that need to be typed before a request to the geocoding provider is sent.
lv: Minimālais rakstzīmju skaits, kas jāievada, pirms tiek nosūtīts pieprasījums ģeokodēšanas pakalpojumu sniedzējam.

en: Minimum zoom level for which the server has tiles available
lv: Minimālais tālummaiņas līmenis, kuram serverī ir pieejami elementi

en: Misc
lv: Dažādi

en: Missing (markers with missing assignment info will be assigned to the selected maps)
lv: Trūkst (atlasītajām kartēm tiks piešķirti marķieri ar trūkstošu piešķiršanas informāciju)

en: Missing (markers with missing coordinates will be geocoded)
lv: Trūkst (tiks ģeokodēti marķieri ar trūkstošām koordinātēm)

en: Missing address for geocoding
lv: Trūkst adreses ģeokodēšanai

en: Missing marker ID
lv: Trūkst marķiera ID

en: Missing or incomplete coordinates
lv: Trūkstošas vai nepilnīgas koordinātas

en: Miter
lv: Griezums

en: Mongolian (Cyrillic)
lv: Mongoļu (kirilica)

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Move markers
lv: pārvietot marķierus

en: Move markers to a map
lv: Pārvietot marķierus uz slāni

en: Move objects to map copies
lv: Objektu pārvietošana uz kartes kopijām

en: Moving
lv: Pārvietot

en: Moving time
lv: Pārvietošanās laiks

en: Multisite-only: also update settings on all subsites
lv: Tikai multi-vietnēm: atjaunot iestatījumus arī visās apakšvietnēs

en: Name
lv: Vārds

en: Name of the layer
lv: Slāņa nosaukums

en: Needed for creating pretty links to fullscreen maps or API endpoints.
lv: Nepieciešams, lai izveidotu skaistas saites uz pilnekrāna kartēm vai API galapunktiem.

en: Nepali (Nepal)
lv: Nepāliešu (Nepālas)

en: Never
lv: Nekad

en: New icons will be uploaded to the following directory
lv: Jaunas ikonas tiks augšupielādētas šajā direktorijā

en: New marker added
lv: Pievienots jauns marķieris

en: New shape settings
lv: Jauni formas iestatījumi

en: New shortcode
lv: Jauns īskods

en: New tab
lv: Jauna cilne

en: News via RSS
lv: Jaunumi pa RSS

en: News via email
lv: Jaunumi pa e-pastu

en: No elevation data available
lv: Dati par augstumu nav pieejami

en: No geographical data found
lv: Ģeogrāfiskie dati nav atrasti

en: No issues have been found.
lv: Problēmas nav atrastas.

en: No limit
lv: Nav ierobežojumu

en: No maps selected
lv: Nav atlasītas kartes

en: No marker map shortcodes found - please click on "Start migration" to continue.
lv: Nav atrasti marķieru kartes īskodi - lūdzu, noklikšķiniet uz "Sākt migrāciju", lai turpinātu.

en: No markers found
lv: Marķieris nav atrasts

en: No markers selected
lv: Nav atlasīta neviens marķieris

en: No preview
lv: Nav priekšskatījuma

en: No preview - save and reload to see changes
lv: Nav priekšskatījuma - saglabājiet un ielādējiet atkārtoti, lai redzētu izmaiņas

en: No results
lv: Nav rezultātu

en: No supported multilingual plugin found
lv: Nav atrasts neviens atbalstīts daudzvalodu spraudnis

en: No supported multilingual plugin installed.
lv: Nav instalēts atbalstīts daudzvalodu spraudnis.

en: No wrap
lv: Bez aplaušanas

en: None
lv: Nav

en: None (geocoding disabled)
lv: Nav (ģeokodēšana ir atspējota)

en: Nonzero
lv: Nav nulles

en: Norwegian
lv: Norvēģu

en: Norwegian (Bokmål)
lv: Norvēģu (Bokmål)

en: Norwegian (Nynorsk)
lv: Norvēģu (Nynorsk)

en: Not assigned to any map
lv: Nav piešķirts nevienai kartei

en: Not used in any content
lv: Nav izmantots nevienā saturā

en: Note: markers are only unassigned, but not deleted.
lv: Piezīme: marķieri tiek tikai noņemti, bet netiek dzēsti.

en: Number of markers to show:
lv: Marķieru skaits, ko rādīt:

en: OK
lv: Ok

en: Off
lv: Izslēgts

en: Off (markers with missing coordinates will be skipped)
lv: Izslēgts (tiks izlaisti marķieri ar trūkstošām koordinātēm).

en: Off (no changes to marker assignments)
lv: Izslēgts (nav izmaiņu marķieru piešķiršanā)

en: On
lv: Ieslēgts

en: On (all markers will be geocoded)
lv: Ieslēgts (visi marķieri tiks ģeokodēti)

en: On (imported markers will be assigned or unassigned)
lv: Ieslēgts (importētie marķieri tiks piešķirti vai nepiešķirti)

en: On demand
lv: Pēc pieprasījuma

en: Once
lv: Vienreiz

en: Once the error is resolved, please click the update button. If you need further assistance, you can <a href="%1$s" target="_blank">open a support ticket</a>.
lv: Kad kļūda ir novērsta, lūdzu, noklikšķiniet uz atjaunināšanas pogas. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, varat <a href="%1$s" target="_blank">atvērt atbalsta biļeti</a>.

en: One result
lv: Viens rezultāts

en: Only active settings will be applied to the selected maps. To activate a setting, tick the checkbox on the left.
lv: Atlasītajām kartēm tiks lietoti tikai aktīvie iestatījumi. Lai aktivizētu iestatījumu, atzīmējiet izvēles rūtiņu kreisajā pusē.

en: Only change the values below if you are not using marker or shadow icons from the %1$s!
lv: Mainiet tālāk norādītās vērtības tikai tad, ja neizmantojat marķiera vai ēnas ikonas no %1$s!

en: Only markers from these maps
lv: Tikai marķieri no šīm kartēm

en: Only set this option to the URL of your WordPress folder if you are experiencing issues or recommended so by support!
lv: Iestatiet šo opciju WordPress mapes URL tikai tad, ja jums rodas problēmas vai ja to iesaka atbalsta dienests!

en: Opacity
lv: Necaurredzamība

en: Opacity of the layer
lv: Slāņa necaurredzamība

en: Open Media Library
lv: Atvērt multivides bibliotēku

en: Open link
lv: Atvērt saiti

en: Open on hover
lv: Atvērt pēc novietošanas

en: Open popup
lv: atvērt uznirstošo logu

en: Open popup and zoom
lv: Atvērt uznirstošo logu un tālummaiņu

en: Open standalone map in fullscreen mode
lv: Atvērt atsevišķu karti pilnekrāna režīmā

en: Option A: activate an unexpiring license key
lv: Opcija A: aktivēt beztermiņa licences atslēgu

en: Option B: get a personalized trial license key
lv: Opcija B: iegūt personalizētu izmēģinājuma licences atslēgu

en: Option C: get an anonymous trial license key
lv: Opcija C: iegūt anonīmu izmēģinājuma licences atslēgu

en: Option to hide backlinks to Mapsmarker.com on maps and screen overlays in KML files.
lv: Iespēja noslēpt Mapsmarker.com atpakaļsaites uz kartēm un ekrāna pārklājiem KML failos.

en: Optional component filters, separated by a pipe (|). Each component filter consists of a component:value pair and will fully restrict the results from the geocoder. For more information, please visit %1$s.
lv: Neobligātie komponentu filtri, kas atdalīti ar cauruli (|). Katrs komponenta filtrs sastāv no komponenta:vērtības pāra un pilnībā ierobežo ģeokodera rezultātus. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet %1$s.

en: Optional region code, specified as a ccTLD (country code top-level domain). This parameter will only influence, not fully restrict, results from the geocoder. For a list of ccTLDs, please visit %1$s.
lv: Neobligāts reģiona kods, kas norādīts kā ccTLD (valsts koda augstākā līmeņa domēns). Šis parametrs tikai ietekmēs, nevis pilnībā ierobežos ģeokodera rezultātus. ccTLD sarakstu skatīt vietnē %1$s.

en: Order by
lv: Sakārtots pēc

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Overlays
lv: Pārklāšana

en: Overview map
lv: Pārskata karte

en: PHP version
lv: PHP versija

en: Pace
lv: Temps

en: Page
lv: Lapa

en: Pagination
lv: Lapu šķirošana

en: Panel
lv: Panelis

en: Pedestrian
lv: Ar kājām

en: Permalinks
lv: Pastāvīgās saites

en: Permalinks base URL
lv: Pastāvīgo saišu bāzes URL

en: Permalinks for the Maps Marker Pro API endpoints are not working correctly, which means API links (e.g. fullscreen) will not work. To fix this, please navigate to the <a href="%1$s">WordPress integration settings</a> and add the URL to your WordPress folder to the option "Permalinks base URL".
lv: Pastāvīgās saites Maps Marker Pro API galapunktiem nedarbojas pareizi, kas nozīmē, ka API saites (piemēram, pilnekrāna) nedarbosies. Lai to novērstu, lūdzu, dodieties uz <a href="%1$s">WordPress integrācijas iestatījumi</a> un pievienojiet vietrādi URL savai WordPress mapei opcijai "Pastāvīgo saišu bāzes URL".

en: Permalinks slug
lv: Pastāvīgās saites īsvārds

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Persian
lv: Persiešu

en: Please be aware that restoring settings from a version other than %1$s will result in settings that have been added, changed or removed in this version to revert to their default values.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā, ka, atjaunojot iestatījumus no citas versijas, kas nav %1$s, šajā versijā pievienotajiem, mainītajiem vai dzēstajiem iestatījumiem tiks atgrieztas to noklusējuma vērtības.

en: Please click here to finish the installation of Maps Marker Pro.
lv: Lūdzu klikšķiniet šeit, lai pabeigtu Maps Marker Pro instalāciju

en: Please click here to renew your access to updates and support
lv: lūdzu klikšķiniet šeit, lai atjaunotu pieeju spraudņa atjaunojumiem un atbalstam

en: Please do not delete Maps Marker Pro 3.1.1 until you have verified that all data has been migrated correctly. We also recommend to make a backup of the %1$s and %2$s database tables, to be able to run the migration again at a later point, should it become necessary.
lv: Lūdzu, nedzēsiet Maps Marker Pro 3.1.1, kamēr neesat pārliecinājies, ka visi dati ir pareizi migrēti. Ieteicams arī dublēt datu bāzes tabulas %1$s un %2$s, lai vēlāk varētu vēlreiz palaist migrāciju, ja tas būs nepieciešams.

en: Please enter a comma-separted list of IDs (e.g. 1,2,3).
lv: Lūdzu, ievadiet ID komat-atdalītu sarakstu (piemēram, 1,2,3).

en: Please enter a license key to continue.
lv: Lai turpinātu, ievadiet licences atslēgu.

en: Please enter a valid email address (or get an anonymous trial license key)
lv: Lai turpinātu, lūdzu ievadiet derīgu e-pastu (vai saņemiet anonīmu izmēģinājumu licences atslēgu)

en: Please enter your first name
lv: Lūdzu, ievadiet savu vārdu

en: Please enter your last name
lv: Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu

en: Please go to the health page for more information.
lv: Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, dodieties uz veselības lapu.

en: Please go to the license page for more information.
lv: Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, dodieties uz licences lapu.

en: Please note that a license is bound to the domain it was activated on. If you want to use your license on another domain, please follow <a href="%1$s" target="_blank">this tutorial</a>.
lv: Lūdzu ievērojiet, ka licence piesaistīta tam domēnam, kur tā ir aktivēta! Ja Jūs vēlaties izmantot Jūsu licenci citam domēnam, lūdzu sekojiet pamācībai <a href="%1$s" target="_blank">tutorial</a>

en: Please note that any caches you are using must be cleared, or maps might stop working.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visas izmantotās kešatmiņas ir jānotīra vai kartes var pārstāt darboties.

en: Please note that in contrast to a personalized trial license, you will not be able to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a> or get a reminder when your trial license has expired.
lv: Lūdzu atcerieties, ka pretstatā personalizētai izmēģinājuma licencei, Jūs nevarēsiet <a href="%1s" target="_blank">atvērt atbalsta biļetes</a> un saņemt brīdinājumus, kad Jūsu licence beigsies!

en: Please note that only files with UTF-8 encoding are currently supported.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā, ka pašlaik tiek atbalstīti tikai faili ar UTF-8 kodējumu.

en: Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe.
lv: Lūdzu, atjaunojiet piekļuvi atjauninājumiem un atbalstam, lai jūsu spraudnis būtu atjaunināts un drošs.

en: Please review this plugin on wordpress.org
lv: lūdzu novērtējiet šo spraudni wordpress.org vietnē

en: Please select the map you want to display
lv: Lūdzu, atlasiet karti, kuru vēlaties parādīt

en: Please select the map you would like to add.
lv: Lūdzu izvēlieties karti, ko vēlaties pievienot

en: Please select your preferred directions provider. This setting will be used for the directions link that gets attached to the popup text on each marker if enabled.
lv: Lūdzu, izvēlieties vēlamo norādījumu sniedzēju. Šis iestatījums tiks izmantots norādījumu saitei, kas tiks pievienota uznirstošajam tekstam katrā marķierī, ja tas ir iespējots.

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Plugin version
lv: Spraudņa versija

en: Polish
lv: Poļu

en: Polygon
lv: Poligons

en: Polyline
lv: Polilīnija

en: Popup
lv: Iznirstošie logi

en: Popup anchor
lv: uznirstošā loga enkurs

en: Popup lazy loading
lv: Uznirstošo izvēļņu lēna ielāde

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Portuguese (Brazil)
lv: Portugāļu (Brazīlijas)

en: Portuguese (Portugal)
lv: Portugāļu (Portugāles)

en: Position
lv: Pozīcija

en: Positon
lv: Pozīcija

en: Powered by
lv: nodrošinājums

en: Preferred route profile
lv: ieteicamais maršruta profils

en: Press CTRL-key and click to <b>add point</b>
lv: Nospiediet taustiņu CTRL un noklikšķiniet, lai <b>pievienotu punktu</b>

en: Press CTRL-key and click to <b>resume line</b>
lv: Nospiediet taustiņu CTRL un noklikšķiniet, lai <b>atsāktu rindu</b>

en: Press SHIFT-key and click to <b>delete point</b>
lv: Nospiediet taustiņu SHIFT un noklikšķiniet, lai <b>dzēstu punktu</b>

en: Prevents the layer from getting wrapped around the antimeridian
lv: Novērš slāņa apvilkšanu ap antimeridiānu

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Priority for maps
lv: Karšu prioritāte

en: Provider
lv: Nodrošinātājs

en: Public transport (works only in some areas)
lv: Sabiedriskais transports (darbojas atsevišķās vietās)

en: Punjabi
lv: Pendžabi

en: Punjabi (Arabic)
lv: Pendžabu (Arābu)

en: Punjabi (Gurmukhi)
lv: Pendžabu (Gurmuku)

en: Quechua (Peru)
lv: Kečvu (Peru)

en: Radius
lv: Rādiuss

en: Raster tiles
lv: Rastra flīzes

en: Rate limit savings and performance
lv: Likmes limita ietaupījumi un veiktspēja

en: Recommended
lv: Rekomendētais

en: Rectangle
lv: taisnstūris

en: Redirect to external GPX files
lv: Novirzīšana uz ārējiem GPX failiem

en: Redirects to external GPX files rather than processing them like internal GPX files when clicking on the download button. Enabling this will save server traffic, but can cause external GPX files to be opened in the browser instead of being downloaded.
lv: Novirza uz ārējiem GPX failiem, nevis apstrādā tos, piemēram, iekšējos GPX failus, noklikšķinot uz lejupielādes pogas. Iespējojot to, tiks saglabāta servera datplūsma, bet var izraisīt ārējo GPX failu atvēršanu pārlūkprogrammā, nevis lejupielādi.

en: Region
lv: reģions

en: Register strings
lv: Reģistrēt virknes

en: Register strings for translation
lv: Reģistrēt virknes tulkošanai

en: Remove all markers from a map
lv: Dzēst visus marķierus no slāņa

en: Remove markers
lv: Noņemt marķierus

en: Renew your access to updates and support
lv: Atjaunojiet piekļuvi atjauninājumiem un atbalstam

en: Replace
lv: Aizstāt

en: Replace marker icons
lv: Aizstāt marķieru ikonas

en: Replacement icon
lv: Aizstāšanas ikona

en: Request parameter keys will be uppercase
lv: Pieprasījuma parametru taustiņi būs ar lieliem burtiem

en: Resellers
lv: Tālākpārdevēji

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Reset IDs (new maps will start with ID 1)
lv: ID atiestatīšana (jaunas kartes sāksies ar ID 1)

en: Reset IDs (new markers will start with ID 1)
lv: ID atiestatīšana (jauni marķieri sāksies ar ID 1)

en: Reset button
lv: Poga Atiestatīt

en: Reset database
lv: Datu bāzes atiestatīšana

en: Reset map view
lv: Kartes skata atiestatīšana

en: Reset settings
lv: Atiestatīt iestatījumus

en: Responsive map
lv: Atsaucīga karte

en: Restore backup
lv: Rezerves kopijas atjaunošana

en: Restore completed successfully
lv: Atjaunošana pabeigta veiksmīgi

en: Restrict to current view
lv: Ierobežot uz pašreizējo skatu

en: Return images with transparency
lv: Attēlu atgriešana ar caurspīdīgumu

en: Reverse X-axis
lv: Apgrieza X-ass

en: Reverse Y-axis
lv: Apgrieza Y-ass

en: Reviews
lv: Atsauksmes

en: Right
lv: Labā

en: Role
lv: Loma

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Romanian (Romania)
lv: Rumāņu (Rumānijas)

en: Round
lv: Aplis

en: Route type
lv: Maršruta tips

en: Russian
lv: Krievu

en: Same tab
lv: Tā pati cilne

en: Satellite
lv: Satelīti

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save current values as defaults for new maps
lv: Saglabāt pašreizējās vērtības kā noklusējumus jaunām kartēm

en: Save current values as defaults for new markers
lv: Saglabāt pašreizējās vērtības kā noklusējuma vērtības jauniem marķieriem

en: Scale
lv: Mērogs

en: Scottish Gaelic
lv: Skotu gēļu

en: Scroll wheel zoom
lv: Ritināšanas ritenīša tālummaiņa

en: Search
lv: Meklēt

en: Search and sort
lv: Meklēt un kārtot

en: Search maps
lv: Meklēt kartes

en: Search markers
lv: Meklēt marķierus

en: Security check failed
lv: Drošības pārbaude neizdevās

en: Select all
lv: Izvēlēties visu

en: Select icons
lv: Atlasīt ikonas

en: Select or Upload GPX file
lv: Izvēlieties vai Augšupielādējiet GPX failu

en: Select the map you want to display
lv: Atlasiet karti, kuru vēlaties parādīt

en: Serbian
lv: Serbu

en: Serbian (Cyrillic, Bosnia and Herzegovina)
lv: Serbu (kirilica, Bosnijas un Hercegovinas)

en: Serbian (Cyrillic, Serbia)
lv: Serbu (kirilica, Serbijas)

en: Serbian (Latin, Serbia)
lv: Serbu (latīņu, Serbijas)

en: Sesotho sa Leboa
lv: Leboa sesoto

en: Set to enabled if you want to easily upgrade to beta releases.
lv: Iestatīt uz ieslēgts, ja vēlaties vienkārši jaunināt uz beta relīzēm.

en: Set view
lv: Iestatīt skatu

en: Setswana
lv: Setsvana

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings missing
lv: Trūkst iestatījumu

en: Settings reset successfully
lv: Veiksmīga iestatījumu atiestatīšana

en: Settings saved successfully
lv: Iestatījumi veiksmīgi saglabāti

en: Settings updated successfully
lv: Iestatījumi veiksmīgi atjaunināti

en: Shadow anchor
lv: Ēnas enkurs

en: Shadow size
lv: Ēnas izmērs

en: Shapes added via filters are hidden while this tab is active
lv: Formas, kas pievienotas, izmantojot filtrus, ir paslēptas, kamēr šī cilne ir aktīva

en: Share
lv: Koplietot

en: Share URL
lv: Koplietot URL

en: Share button
lv: Koplietot pogu

en: Share text
lv: Koplietot tekstu

en: Share window
lv: Koplietot logu

en: Shortcode
lv: Īskods

en: Shortcode API
lv: Īskoda API

en: Shortcode to add maps - Example: [mapsmarker map="1"]
lv: Karšu pievienošanas īskods - Piemērs: [mapsmarker map="1"]

en: Shortest
lv: Īsākais

en: Show
lv: Rādīt

en: Show QR code for fullscreen map
lv: Rādīt QR kodu pilnekrāna kartei

en: Show address
lv: Rādīt adresi

en: Show advanced settings
lv: Rādīt papildu iestatījumus

en: Show all available markers (disables individual filters)
lv: Rādīt visus pieejamos marķierus (atspējoti atsevišķi filtri)

en: Show bearings
lv: Rādīt balstus

en: Show blog posts and link section:
lv: Slēpt bloga ierakstus un saišu sekciju:

en: Show bounds on hover
lv: Rādīt robežas, kad tiek pārvietots ar kursoru

en: Show clear button
lv: Rādīt pogu notīrīt

en: Show coordinates
lv: Rādīt koordinātas

en: Show directions link
lv: pievienot virzienu saiti

en: Show end icon
lv: Rādīt beigu ikonu

en: Show error tiles
lv: Rādīt kļūdu flīzes

en: Show fullscreen link
lv: Rādīt pilnekrāna saiti

en: Show health check:
lv: Rādīt veselības pārbaudi:

en: Show imperial
lv: Rādīt imperiālās

en: Show in markers list
lv: Rādīt marķieru sarakstā

en: Show in popup
lv: Rādīt uznirstošajā logā

en: Show interval markers
lv: Rādīt intervāla marķierus

en: Show location finder
lv: Rādīt atrašanās vietas meklētāju

en: Show location marker
lv: Rādīt atrašanās vietas marķieri

en: Show marker name
lv: Rādīt marķiera nosaukumu

en: Show me where I am
lv: Parādīt man kur atrodos

en: Show metric
lv: Rādīt metriskās

en: Show minimap
lv: Rādīt minikarti

en: Show popup
lv: Rādīt uznirstošo logu

en: Show release notes
lv: Rādīt laiduma piezīmes

en: Show search and sort
lv: Rādīt meklēšanu un kārtošanu

en: Show start icon
lv: Rādīt sākuma ikonu

en: Show start/end icons
lv: Rādīt sākuma/beigu ikonas

en: Show traffic layer?
lv: Rādīt satiksmes slāni?

en: Show unit button
lv: Rādīt vienības pogu

en: Shows a placeholder image for tiles that cannot be loaded
lv: Parāda viettura attēlu elementiem, kurus nevar ielādēt

en: Sindhi (Arabic)
lv: Sindhi (Arābu)

en: Single marker mode
lv: Viena marķiera režīms

en: Sinhala
lv: Singalu

en: Sitemaps
lv: Vietnes kartes

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Sort order
lv: Šķirošanas kārtība

en: Sorting
lv: Kārtošana

en: Source
lv: Avots

en: Source or target missing
lv: Trūkst avota vai mērķa

en: Source or target not found
lv: Avots vai mērķis nav atrasts

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Spanish (Mexico)
lv: Spāņu (Meksikas)

en: Spanish (Spain)
lv: Spāņu (Spānijas)

en: Spanish (United States)
lv: Spāņu (Savienoto valstu)

en: Spiderfy multiplier
lv: Spiderfy reizinātājs

en: Spiderfy on every zoom
lv: Spiderfy katrā tālummaiņā

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Start
lv: Sākums

en: Start anonymous free 30-day trial period
lv: Sākt anonīmu bezmaksas 30-dienu izmēģinājuma periodu

en: Start backup
lv: Rezerves kopijas izveides sākšana

en: Start export
lv: sākt eksportēšanu

en: Start full-text search
lv: sākt pilna-teksta meklēšanu

en: Start icon
lv: Sākuma sīktēls

en: Start import
lv: sākt importēšanu

en: Start migration
lv: Migrācijas sākšana

en: Start personalized free 30-day trial period
lv: Sākt personalizētu bezmaksas 30-dienu izmēģinājuma periodu

en: Start typing for suggestions
lv: Sākt rakstīt ieteikumus

en: Start typing for suggestions (%1$s characters minimum)
lv: Sākt rakstīt ieteikumus (vismaz %1$s rakstzīmju)

en: Starting with Maps Marker Pro 4.0, marker maps have been deprecated, but can still be used for backwards compatibility. However, additional shortcode attributes are needed in order to make them look the same. Due to the high risk of doing this programmatically, we require you to replace these shortcodes manually. Start the migration check to get a list of used shortcodes and how they need to be updated. Only shortcodes in posts and pages can be detected, so please also check if you are using any shortcodes in widgets or other places. This only affects shortcodes for marker maps. Shortcodes for layer maps do not need to be updated.
lv: Sākot ar Maps Marker Pro 4.0 versiju, marķieru kartes ir atceltas, taču tās joprojām var izmantot atpakaļejošas saderības dēļ. Tomēr, lai tās izskatītos vienādi, ir nepieciešami papildu īskoda atribūti. Tā kā ir liels risks to veikt programmatiski, mēs pieprasām šos īsos kodus aizstāt manuāli. Palaidiet migrācijas pārbaudi, lai iegūtu izmantoto īsceļu kodu sarakstu un to, kā tie jāatjaunina. Var noteikt tikai īskodus ziņojumos un lapās, tāpēc pārbaudiet arī, vai neizmantojat īskodus logrīkos vai citās vietās. Tas attiecas tikai uz marķieru karšu īskodiem. Slāņu karšu īskodi nav jāatjaunina.

en: Sticky
lv: Lipīgs

en: Stop
lv: Pārtraukt

en: String of available tile server subdomains (each letter is a subdomain name)
lv: Pieejamo elementu servera apakšdomēnu virkne (katrs burts ir apakšdomēna nosaukums)

en: Strings for all maps and markers successfully registered for translation
lv: Visu tulkošanai veiksmīgi reģistrēto karšu un marķieru virknes

en: Stroke
lv: Gājiens

en: Stroke color
lv: Gājiena krāsa

en: Stroke opacity
lv: Virziena caurspīdīgums

en: Stroke weight
lv: Gājiena svars

en: Styles
lv: Stili

en: Subdomains
lv: Apakšdomēni

en: Submit
lv: iesniegt

en: Support
lv: Atbalsts

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Swedish (Sweden)
lv: Zviedru (Zviedrijas)

en: Tajik (Cyrillic)
lv: Tadžiku (kirilica)

en: Tamil
lv: Tamilu

en: Target
lv: Mērķis

en: Tatar (Cyrillic)
lv: Tatāru (kirilica)

en: Terrain
lv: Apvidus

en: Test mode
lv: Testa režīms

en: Test mode off - changes will be saved to the database.
lv: Testa režīms izslēgts - izmaiņas tiks saglabātas datu bāzē.

en: Test mode on - no changes will be made to the database.
lv: Ieslēgts testa režīms - datu bāzē netiks veiktas nekādas izmaiņas.

en: Thai
lv: Taizemes

en: The Database API provides developers with a future-proof way to access or modify the Maps Marker Pro database programatically.
lv: Datu bāzes API nodrošina izstrādātājiem nākotnes prasībām atbilstošu veidu, kā programmatiski piekļūt Maps Marker Pro datu bāzei vai modificēt to.

en: The URL points to a Web Map Service
lv: URL norāda uz tīmekļa kartes pakalpojumu

en: The URL to the custom icons shadow image. If empty, no shadow image will be used.
lv: Pielāgoto ikonu ēnas attēla URL. Ja tukšs, ēnas attēls netiks izmantots.

en: The correct URL is: %1$s
lv: Pareizais URL ir šāds: %1$s

en: The culture parameter allows you to select the language of the culture for geographic entities, place names and map labels on Bing map images. For supported cultures, street names are localized to the local culture. For example, if you request a location in France, the street names are localized in French. For other localized data such as country names, the level of localization will vary for each culture. For example, there may not be a localized name for the "United States" for every culture code. See %1$s for more details.
lv: Lokalizācijas parametrs ļauj izvēlēties valodu ģeogrāfisko vienību lokalizācijām, vietvārdu un kartes nosaukumiem Bing kartes attēlos. Atbalstītajai lokalizācijai, ielu nosaukumi ir attēloti vietējā valodā. Piemēram, ja Jums nepieciešama vieta Francijā, ielu nosaukumi būs franciski. Citi lokālie nosaukumi, kā piemēram valstu nosaukumi, atkarībā no lokalizācijas līmeņa, būs dažādi dažādās vietās. Piemēram, katrai lokalizācijai var nebūt savs nosaukums apzīmējumam "Unites States". Skatīt %1$s sīkākām details.

en: The distance (in meters) within which to return place results. Note that setting a radius biases results to the indicated area, but may not fully restrict results to the specified area.
lv: Attālums (metros), kurā jāatgriež vietas rezultāti. Ņemiet vērā, ka, iestatot rādiusu, rezultāti tiek novirzīti uz norādīto apgabalu, taču rezultāti var nebūt pilnībā ierobežoti līdz norādītajam apgabalam.

en: The distance (in meters) within which to return place results. Note that setting a radius biases results to the indicated area, but may not fully restrict results to the specified area. Set to zero to disable.
lv: Attālums (metros), kurā jāatgriež vietas rezultāti. Ņemiet vērā, ka, iestatot rādiusu, rezultāti tiek novirzīti uz norādīto apgabalu, bet rezultāti var nebūt pilnībā ierobežoti līdz norādītajam apgabalam. Lai izslēgtu, iestatiet nulle.

en: The export endpoint is disabled, so this setting has no effect
lv: Eksportēšanas galapunkts ir atspējots, tāpēc šim iestatījumam nav nekādas ietekmes

en: The fullscreen endpoint is disabled, so this setting has no effect
lv: Pilnekrāna galapunkts ir atspējots, tāpēc šim iestatījumam nav nekādas ietekmes

en: The geolocation has been denied
lv: Ģeolokācija ir liegta

en: The geolocation has failed for an unknown reason
lv: Ģeolokācija nezināma iemesla dēļ nav izdevusies

en: The geolocation has timed out
lv: Ģeolokācijai iestājies taimauts

en: The geolocation is unavailable
lv: Ģeolokācija nav pieejama

en: The interface language to use on backend and/or on maps on frontend. Please note that the language for Google Maps and Bing maps can be set separately via the according basemap settings section.
lv: Interfeisa valoda, kas jāizmanto backend un/vai frontend kartēs. Lūdzu, ņemiet vērā, ka valodu Google Maps un Bing kartēm var iestatīt atsevišķi, izmantojot attiecīgo pamatkartes iestatījumu sadaļu.

en: The language in which to return results. For a list of supported languages, please visit %1$s.
lv: Valoda, kurā jāatgriež rezultāti. Atbalstāmo valodu sarakstu skatiet vietnē %1$s.

en: The language used when displaying textual information such as the names for controls, copyright notices, and labels.
lv: Teksta informācijas, piemēram, vadības elementu nosaukumu, paziņojumu par autortiesībām un etiķešu, attēlošanai izmantotā valoda.

en: The map is not used in any content.
lv: Karte netiek izmantota nevienā saturā.

en: The map is used in the following content:
lv: Karte tiek izmantota šādā saturā:

en: The maximum upload file size on your server is %1$s
lv: Maksimālais augšupielādējamā faila izmērs jūsu serverī ir %1$s

en: The point around which you wish to retrieve place information. Must be specified as latitude,longitude (e.g. %1$s).
lv: Punkts, ap kuru vēlaties iegūt informāciju par vietu. Jānorāda kā ģeogrāfiskais platums, garums (piemēram, %1$s).

en: The priority of maps relative to other URLs on your site.
lv: Prioritāte kartēm attiecībā pret citiem URL Jūsu vietnē

en: The tiles are non-geographical
lv: Flīzes nav ģeogrāfiskas

en: The x-coordinate of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
lv: Sīktēla "Padoms" x-koordināte (attiecībā pret tās augšējo kreiso stūri).

en: The x-coordinate of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner).
lv: Ēnas sīktēla "Padoms" x-koordināte (attiecībā pret tās augšējo kreiso stūri).

en: The x-coordinate of the popup anchor (relative to the icon anchor).
lv: Uznirstošā enkura x koordināta (attiecībā pret ikonu enkuru).

en: The y-coordinate of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
lv: Sīktēla "Padoms" y-koordināte (attiecībā pret tās augšējo kreiso stūri).

en: The y-coordinate of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner).
lv: Ēnas sīktēla "Padoms" y-koordināte (attiecībā pret tās augšējo kreiso stūri).

en: The y-coordinate of the popup anchor (relative to the icon anchor).
lv: Uznirstošā enkura y koordināta (attiecībā pret ikonu enkuru).

en: There are %1$s unassigned markers.
lv: Ir %1$s nepiešķirti marķieri.

en: There are issues with your installation.
lv: Ir problēmas ar instalāciju.

en: This includes custom layers, maps, markers and relationships. Settings need to be backed up separately.
lv: Tas ietver pielāgotus slāņus, kartes, marķierus un attiecības. Iestatījumi ir jārezervē atsevišķi.

en: This marker uses custom overlays and/or WMS layers, which are unsupported for marker maps. Please create a map for this marker and replace the old marker shortcode with the new map shortcode.
lv: Šis marķieris izmanto pielāgotus pārklājumus un/vai WMS slāņus, kas nav atbalstīti marķieru kartēs. Lūdzu, izveidojiet karti šim marķierim un nomainiet veco marķiera īskodu ar jauno kartes īskodu.

en: This will reset the Maps Marker Pro database. All custom layers, maps, markers and relationships will be deleted. Settings are not affected.
lv: Tādējādi tiks atiestatīta Maps Marker Pro datubāze. Tiks dzēsti visi pielāgotie slāņi, kartes, marķieri un attiecības. Iestatījumi netiek ietekmēti.

en: This will reset the selected Maps Marker Pro settings to their default values.
lv: Tas atjaunos atlasīto Maps Marker Pro iestatījumu noklusējuma vērtības.

en: This will test the plugin for problems and incompatibilities.
lv: Tas pārbaudīs spraudnim problēmas un nesaderību.

en: Ticks font color
lv: Atzīmē fonta krāsu

en: Tigrinya
lv: Tongu

en: Tiles courtesy of
lv: Mozaīka no

en: TinyMCE button
lv: TinyMCE poga

en: To download a detailed report, please <a href="%1$s">click here</a>.
lv: Lai lejupielādētu detalizētu ziņojumu, lūdzu, <a href="%1$s">klikšķiniet šeit</a>.

en: To select a location, please click on a result or press
lv: Lai atlasītu atrašanās vietu, lūdzu, noklikšķiniet uz rezultāta vai nospiediet

en: To use the geocoding feature, please activate one or more providers in the <a href="%1$s" target="_blank">geocoding settings</a>
lv: Lai izmantotu ģeokodēšanas funkciju, lūdzu, aktivizējiet vienu vai vairākus pakalpojumu sniedzējus  <a href="%1$s" target="_blank">ģeokodēšanas iestatījumos</a>

en: TomTom API key
lv: TomTom API atslēga

en: TomTom Geocoding API allows up to %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/second with a free API key. Higher quotas are available on demand - %3$s.
lv: TomTom ģeokodēšanas API ar bezmaksas API atslēgu ļauj veikt līdz %1$s darījumus mēnesī un ne vairāk kā %2$s pieprasījumus sekundē. Lielākas kvotas ir pieejamas pēc pieprasījuma - %3$s.

en: TomTom Geocoding API key
lv: TomTom ģeokodēšanas API atslēga

en: Tools
lv: Rīki

en: Tooltip
lv: Rīka padoms

en: Tooltip background color
lv: Rīkjoslas fona krāsa

en: Tooltip font color
lv: Rīkjoslas fonta krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Total
lv: Kopā

en: Total maps:
lv: Kartes kopā:

en: Total markers:
lv: Marķieri kopā:

en: Track
lv: Sekošana

en: Track color
lv: Trases krāsa

en: Track name
lv: Trases nosaukums

en: Track opacity
lv: Trases necaurredzamība

en: Track smooth factor
lv: Trases vienmērīguma faktors

en: Track weight
lv: Trases svars

en: Trademarks and copyright
lv: Preču zīmes un autortiesības

en: Translate
lv: Tulkot

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Transparent tiles
lv: Caurspīdīgas flīzes

en: Turkish
lv: Turku

en: Turkmen (Latin)
lv: Turkmēņu (latīņu)

en: Turn off measuring
lv: Izslēgt mērīšanu

en: Turn on measuring
lv: Ieslēgt mērīšanu

en: Tutorial and example styles
lv: Pamācību un piemēru stili

en: Two finger zoom
lv: Tālummaiņa ar diviem pirkstiem

en: Type
lv: Tips

en: Typeahead suggestions character limit
lv: Typeahead ieteikumu rakstzīmju ierobežojums

en: Typing interval delay
lv: Ievades intervāla aizkave

en: URL missing
lv: Trūkst URL

en: URL template for the tile server
lv: Flīžu elementu servera URL veidne

en: Uighur
lv: Uiguru

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Unable to determine delimiter
lv: Nevar noteikt atdalītāju

en: Unfortunately, Algolia has discontinued their geocoding services. In order to enable geocoding again, you need to register an API key for at least one of the other available geocoding providers and activate it as the new default. For more information on how to register and set up geocoding API keys, please <a href="%1$s">click here</a>.
lv: Diemžēl Algolia ir pārtraukusi savus ģeokodēšanas pakalpojumus. Lai atkal iespējotu ģeokodēšanu, jums jāreģistrē API atslēga vismaz vienam no citiem pieejamajiem ģeokodēšanas pakalpojumu sniedzējiem un jāaktivizē kā jaunais noklusējums. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā reģistrēt un iestatīt ģeokodēšanas API atslēgas, lūdzu, <a href="%1$s">klikšķiniet šeit</a>.

en: Unit
lv: Vienība

en: Units
lv: Vienības

en: Until
lv: Līdz

en: Until pan
lv: Līdz panoramēšanai

en: Until pan or zoom
lv: Līdz panoramēšanai vai tālummaiņai

en: Update
lv: atjaunot

en: Update GPX
lv: Atjaunot GPX

en: Update existing, add remaining
lv: Atjaunināt esošos, pievienot atlikušos

en: Update frequency
lv: Atjaunināšanas biežums

en: Update instruction: as your user does not have the right to update plugins, please contact your <a href="%1$s">administrator</a>
lv: Atjaunināšanas instrukcija: tā kā jūsu lietotājam nav tiesību atjaunināt spraudņus, lūdzu, sazinieties ar savu <a href="%1$s">administratoru</a>

en: Update instruction: please start the update from the <a href="%1$s">updates page</a>.
lv: Atjaunošanas instrukcija: lūdzu sāciet atjaunošanu no<a href="%1s">Atjaunošanas-lapa</a>.

en: Update markers
lv: Atjaunot marķierus

en: Update settings
lv: atjaunot iestatījumus

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Updated by
lv: Atjaunojis

en: Updated on
lv: Atjaunots

en: Upload
lv: augšuplāde

en: Upload new icon
lv: Augšuplādēt jaunu sīktēlu

en: Uppercase parameters
lv: Lielo burtu parametri

en: Use the Shortcode API to create maps dynamically, without adding them on the backend first, or to override the map settings.
lv: Izmantojiet īskoda API, lai dinamiski izveidotu kartes, vispirms nepievienojot tās aizmugursistēmā, vai lai ignorētu kartes iestatījumus.

en: Use the following directions provider
lv: Izmantot šādu norādījumu sniedzēju

en: Use tools
lv: Rīku izmantošana

en: Used in content
lv: Izmantots saturā

en: Used to create pretty links to fullscreen maps or API endpoints.
lv: Izmanto, lai izveidotu skaistas saites uz pilnekrāna kartēm vai API galapunktiem.

en: Uyghur
lv: Uiguru

en: Uzbek
lv: Uzbeku

en: Uzbek (Latin)
lv: Uzbeku (latīņu)

en: Valencian
lv: Valensijas

en: Version
lv: Versija

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: View fullscreen
lv: Skatīt pilnekrāna

en: View maps
lv: Rādīt kartes

en: View markers
lv: Skatīt marķieri

en: View post
lv: Skatīt ziņu

en: View release notes
lv: Skatīt laidiena piezīmes

en: Visible between %1$s and %2$s
lv: Redzams no %1$s līdz %2$s

en: Visible from %1$s
lv: Redzams no %1$s

en: Visible until %1$s
lv: Redzams līdz %1$s

en: WARNING: If you restore a backup, the entire Maps Marker Pro database will be wiped and replaced with the data from the file. This cannot be undone.
lv: BRĪDINĀJUMS: ja atjaunosiet dublējumu, visa Maps Marker Pro datubāze tiks izdzēsta un aizstāta ar datiem no faila. To nevar atcelt.

en: WARNING: this cannot be undone.
lv: BRĪDINĀJUMS: to nevar atcelt.

en: Walking directions
lv: Iešanas virzieni

en: Warning: If you migrate your data, any maps or markers created with Maps Marker Pro 4.0 will be deleted and replaced with the Maps Marker Pro 3.1.1 data (which will remain unchanged). This cannot be undone.
lv: Brīdinājums: Ja migrējat datus, visas kartes vai marķieri, kas izveidoti ar Maps Marker Pro 4.0, tiks dzēsti un aizstāti ar Maps Marker Pro 3.1.1 datiem (kas paliks nemainīgi). To nevar atcelt.

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using current value %4$s instead
lv: Brīdinājums: nederīga vērtība %1$s rindā %2$s (%3$s) - tās vietā izmantot patreizējo vērtību %4$s

en: Warning: not recommended on production sites - use at your own risk!
lv: Brīdinājums: nav ieteicams uz darbojošamies vietnēm - izmantojiet uz Jūsu pašu riska!

en: Warning: your access to updates and support for Maps Marker Pro has expired!
lv: Brīdinājums: Jūsu pieeja Maps Marker Pro atjaunojumiem un atbalstam beigusies!

en: Warning: your license is invalid!
lv: Brīdinājums: jūsu licence nav derīga!

en: Waypoints
lv: Ceļa punkti

en: Waypoints radius
lv: Ceļa punktu rādiuss

en: We recommend using OpenStreetMap, but if you also want to use Google Maps, you need to register a <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps Javascript API key</a>.
lv: Mēs iesakām izmantot OpenStreetMap, bet, ja vēlaties izmantot arī Google Maps, jums ir jāreģistrē <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps Javascript API atslēga</a>.

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Weighting method of routing
lv: vērtēšanas maršrutēšanas metode

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: When looking up a location without choosing a maximum distance, the map will zoom to this level (0 to disable).
lv: Meklējot atrašanās vietu, neizvēloties maksimālo attālumu, karte tuvinās līdz šim līmenim (0, lai atspējotu).

en: When panning past the edges of a map, objects such as markers will seamlessly be moved to the new copy of the map
lv: Panoramējot gar kartes malām, tādi objekti kā marķieri nemanāmi tiks pārvietoti uz jauno kartes kopiju

en: When using batch geocoding or when ambiguous results are returned, any results within the provided bounding box will be moved to the top of the results list. Below you will find an example for Vienna/Austria:
lv: Ja izmantojat sērijveida ģeokodēšanu vai ja tiek atgriezti neskaidri rezultāti, visi rezultāti, kas atrodas norādītajā norobežojošajā laukā, tiks pārcelti uz rezultātu saraksta sākumu. Zemāk ir sniegts piemērs Vīnei/Austrijai:

en: Whether the layer should be treated as a basemap or an overlay
lv: Vai slānis jāuzskata par pamatkarti vai pārklājumu

en: Width
lv: Platums

en: Width of the icons in pixels.
lv: Sīktēla platums pikseļos

en: Width of the shadow icon in pixels.
lv: Ēnas sīktēla platums pikseļos

en: Width unit
lv: Platuma vienība

en: Will be used if a link to a fullscreen map gets added to the homescreen on mobile devices. If empty, the Maps Marker Pro logo will be used.
lv: Tiks izmantots, ja saite uz pilnekrāna karti tiks pievienota mobilajās ierīcēs sākuma ekrānam. Ja tas ir tukšs, tiks izmantots Maps Marker Pro logotips.

en: Will display a marker each kilometer or mile, depending on the units setting
lv: Parādīs marķieri katram kilometram vai jūdzei atkarībā no vienību iestatījuma

en: Wolof
lv: Volofu

en: WordPress Admin Bar integration
lv: WordPress Administratora joslas integrēšana

en: WordPress admin dashboard widget
lv: WordPress administratora paneļa vidžets

en: WordPress integration
lv: WordPress integrācija

en: WordPress version
lv: WordPress versija

en: XML sitemaps help search engines like Google, Bing, Yahoo and Ask.com to better index your blog. With such a sitemap, it is much easier for the crawlers to see the complete structure of your site and retrieve it more efficiently. Geolocation information can also be added to sitemaps in order to improve your local SEO value for services like Google Places.
lv: XML vietņu kartes palīdz tādām meklētājprogrammām kā Google, Bing, Yahoo un Ask.com labāk indeksēt jūsu blogu. Izmantojot šādu vietnes karti, rāpuļprogrammām ir daudz vieglāk redzēt pilnu vietnes struktūru un efektīvāk to izgūt. Ģeolokācijas informāciju var pievienot arī vietnes kartēm, lai uzlabotu vietējo SEO vērtību tādiem pakalpojumiem kā Google vietas.

en: Y-axis max value
lv: Y-ass maksimālā vērtība

en: Y-axis min value
lv: Y-ass minimālā vērtība

en: Y-axis offset value
lv: Y-ass nobīdes vērtība

en: Yearly
lv: Reizi gadā

en: Yiddish
lv: Jidišu

en: Yoruba
lv: Jorubu

en: You already started a free 30-day-trial for this site - free trial license key: %1$s
lv: Jūs jau esiet sācis 30-dienu izmēģinājumu šai vietnei - bezmaksas izmēģinājuma licences atslēga: %1$s

en: You are currently using v%1$s and the plugin author highly recommends updating to v%2$s for new features, bugfixes and updated translations (please see <a href="%3$s" target="_blank">this blog post</a> for more details about the latest release).
lv: Jūs patreiz lietojat v%1s un spraudņa autori ļoti iesaka atjaunoties uz v%2s,iegūstot jaunas funkcijas, kļūdu labojumus un atjaunotus tulkojumus  (lūdzu skatiet <a href="http://mapsmarker.com/v%3s" target="_blank">šo rakstu</a> par pēdējās versijas sīkākām detaļām).

en: You are using the plugin "%1$s", which is severely outdated and incompatible with Maps Marker Pro - please deactivate it.
lv: Jūs izmantojat spraudni "%1$s", kas ir ļoti novecojis un nav saderīgs ar Maps Marker Pro - lūdzu, deaktivizējiet to.

en: You are within %1$s %2$s from this point
lv: Jūs atrodieties starp %1$s %2$s no šī punkta

en: You can backup, restore and reset the settings on the <a href="%1$s">tools page</a>.
lv: Rezervēt, atjaunot un atiestatīt iestatījumus varat <a href="%1$s">instrumentu lapā</a>.

en: You can choose from different geocoding providers, which enables you to get the best results according to your needs.
lv: Varat izvēlēties no dažādiem ģeokodēšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas ļauj iegūt labākos rezultātus atbilstoši jūsu vajadzībām.

en: You can continue using version %1$s without any limitations. However, you will not be able access the support system or get updates including bugfixes, new features and optimizations.
lv: Varat turpināt izmantot versiju %1$s bez jebkādiem ierobežojumiem. Tomēr jūs nevarēsit piekļūt atbalsta sistēmai vai saņemt atjauninājumus, tostarp kļūdu labojumus, jaunas funkcijas un optimizāciju.

en: You can copy your existing maps to this version using the <a href="%1$s">data migration tool</a>.
lv: Jūs varat nokopēt esošās kartes uz šo versiju, izmantojot <a href="%1$s">datu migrācijas rīku</a>.

en: You can enable or disable the built-in layers. When a layer is disabled, it will not be available when creating, editing or viewing maps. Please note that layers that require registration will not be available until credentials (API key etc.) have been added, even if they are enabled here.
lv: Iebūvētos slāņus var iespējot vai atspējot. Ja slānis ir atspējots, tas nebūs pieejams, veidojot, rediģējot vai skatot kartes. Lūdzu, ņemiet vērā, ka slāņi, kuriem nepieciešama reģistrācija, nebūs pieejami, kamēr nebūs pievienoti akreditācijas dati (API atslēga utt.), pat ja tie šeit ir iespējoti.

en: You can test Maps Marker Pro for 30 days for free without any obligations.
lv: Jūs variet izmēģināt <i>Maps Marker Pro</i> 30 dienas bez maksas bez jebkādām saistībām.

en: You do not have the required capabilities to add maps.
lv: Jums nav nepieciešamo iespēju, lai pievienotu kartes.

en: You do not have the required capabilities to add markers.
lv: Jums nav nepieciešamo iespēju, lai pievienotu marķierus.

en: You do not have the required capabilities to edit the map with ID %1$s.
lv: Jums nav nepieciešamo iespēju rediģēt karti ar ID %1$s.

en: You do not have the required capabilities to edit the marker with ID %1$s.
lv: Jums nav nepieciešamo iespēju rediģēt marķieri ar ID %1$s.

en: You may bias results to a specified circle by passing a location and a radius parameter. This instructs the Place Autocomplete service to prefer showing results within that circle. Results outside of the defined area may still be displayed. You can use the components parameter to filter results to show only those places within a specified country.
lv: Rezultātus var novirzīt uz norādīto apli, norādot atrašanās vietu un rādiusa parametru. Tas dod norādījumu pakalpojumam Place Autocomplete (Vietas automātiskā papildināšana) priekšroku rezultātu rādīšanai šajā aplī. Rezultāti ārpus noteiktās zonas joprojām var tikt rādīti. Parametru sastāvdaļas var izmantot, lai filtrētu rezultātus, parādot tikai tās vietas, kas atrodas norādītajā valstī.

en: You must agree to the ToS
lv: Jums jāpiekrīt ToS

en: You need to confirm this action
lv: Šī darbība ir jāapstiprina

en: You seem located outside the boundaries of the map
lv: Izskatās, ka Jūs atrodieties ārpus kartes robežām

en: Your chosen file has %1$s, cannot continue
lv: Jūsu izvēlētajā failā ir %1$s, nevar turpināt

en: Your chosen file has %1$s, we are good to go
lv: Jūsu izvēlētajam failam ir %1$s, mēs varam sākt

en: Your free 30 day trial license key has expired. <a href="%1s" target="_blank">Please purchase a valid pro license key to continue</a>.
lv: Jūsu 30 dienu izmēģinājuma licences atslēga beigusies. <a href="%1s" target="_blank">Lai turpinātui, lūdzu iegādājaties derīgu pro licences atslēgu</a>.

en: Your free 30 day trial license key is invalid.
lv: Bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma licences atslēga nav derīga.

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Zoom buttons
lv: Mērogošanas pogas

en: Zoom in
lv: Tuvināt

en: Zoom level offset
lv: Tālummaiņas līmeņa nobīde

en: Zoom out
lv: Tālināt

en: Zoom step
lv: Palielināšanas solis

en: all
lv: viss

en: click here for 1000+ free icons
lv: klikšķiniet šeit, lai iegūtu 1000+ bezmaksas ikonas

en: click here for more details
lv: klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk

en: click to sort
lv: noklikšķiniet, lai šķirotu

en: contributors
lv: ieguldītāji

en: culture code
lv: kultūras kods

en: days left
lv: dienas atlikušas

en: disabled
lv: atslēgts

en: download GPX file
lv: lejuplādēt GPX failu

en: edit
lv: labot

en: enabled
lv: iespējots

en: feet
lv: pēdas

en: hidden
lv: slēpts

en: hide
lv: slēpt

en: imperial (miles)
lv: Imperiālās (jūdzes)

en: isiXhosa
lv: Kosu

en: isiZulu
lv: Zulu

en: language code
lv: valodas kods

en: markers
lv: marķieri

en: meters
lv: metri

en: metric (km)
lv: metriskās (km)

en: miles
lv: jūdzes

en: nautical miles
lv: jūras jūdzes

en: no
lv: nē

en: none
lv: nav

en: of
lv: no

en: open starter guide
lv: atvērt sākšanas rokasgrāmatu

en: openrouteservice.org (based on OpenStreetMap, Europe only)
lv: openrouteservice.org (balstīts uz OpenStreetMap, tikai Eiropa)

en: optional
lv: neobligāts

en: preview
lv: priekšskats

en: required
lv: nepieciešams

en: results
lv: rezultāti

en: settings
lv: iestatījumi

en: show
lv: rādīt

en: show all available changelogs
lv: rādīt visus pieejamos izmaiņu žurnālus

en: translate
lv: tulkot

en: under
lv: zem

en: use custom shadow (please enter URL below)
lv: lietot pielāgoto ēnojumu (lūdzu ievadiet URL zemāk)

en: use default shadow
lv: lietot noklusēto ēnojumu

en: via email
lv: pa e-pastu

en: visible
lv: redzams

en: yes
lv: jā

en: {s} - subdomain
lv: {s} - apakšdomēns

en: {x} and {y} - tile coordinates
lv: {x} un {y} - flīžu koordinātas

en: {z} - zoom level
lv: {z} - tālummaiņas līmenis
